Şimdi Ara

Pentium III işlemci model

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, elimde bir arkadaşımdan aldığım Pentium III Slot işlemci var. Ne yazık ki işlemcinin üzerinde sadece 3948A066 yazdığı için frekans vs. bilgisine ulaşamadım. İşlemcinin içini açtım, baktım bir şey değişmedi. Acaba bu nesil işlemcilerin model, frekans vs. bilgisine işlemciyi sisteme takmadan nasıl ulaşabilirim?

• quote:

Orjinalden alıntı: >OnuR<

everest prog. ile bakabilirsin bu adresten indirebilirsin
    http://www.download.com/Everest-Ultimate-Edition-2006/3000-2086_4-10596207.html?tag=lst-0-1

adam sısteme takmadan dıyor
    sen everest dıyorsun

• quote:

Orjinalden alıntı: luxaeterna

Merhabalar, elimde bir arkadaşımdan aldığım Pentium III Slot işlemci var. Ne yazık ki işlemcinin üzerinde sadece 3948A066 yazdığı için frekans vs. bilgisine ulaşamadım. İşlemcinin içini açtım, baktım bir şey değişmedi. Acaba bu nesil işlemcilerin model, frekans vs. bilgisine işlemciyi sisteme takmadan nasıl ulaşabilirim?

ıcınde yazmaz,
    plastık secc2 kılıfının ustunde grı renklı olarak mhz, voltaj degerlerı yazması lazım
    eger sılınmısse,
    baska turlu sısteme takmadan ogrenemezsın
  • Çok teşekkürler The_WeB! Gerçekten de yazıyormuş ama ben görmemişim. :$

500/512/100/2.0V S1 yazıyor. Hangisi ne anlama geiyor acaba?

Kusuruma bakmayın Pentium 200MMX'den beri elime Intel işlemci bile almadım. :$
  • 500 mhz hızında cache bellek 512 kb fsb si 100(yani 100 mhz lik ram istiyo en az ve anakarttan fsbyi 100 yapacan 133 yaparsan işlemci 650 mhz hızında çalışır işlemci yani overclock yapmış oluırsun riskli tabi 133 yapman) ve 2,0 volt ile çalışıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: abdurrahimk

500 mhz hızında cache bellek 512 kb fsb si 100(yani 100 mhz lik ram istiyo en az ve anakarttan fsbyi 100 yapacan 133 yaparsan işlemci 650 mhz hızında çalışır işlemci yani overclock yapmış oluırsun riskli tabi 133 yapman) ve 2,0 volt ile çalışıyor

bilenin hâli başka oluyo
  • Çok teşekkür ederim!
  • Bi konuyu hortlatıyım dedim
  • Niye ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masonlar

Bi konuyu hortlatıyım dedim

Bir gün senide hortlatırlar o zaman sen yaz buraya tamam?
  • Geceleri uyurken hortluyor musun?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.