Şimdi Ara

@@@@ PENTAX DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@@@ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.163
Cevap
58
Favori
1.363.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Artık bende PENTAX ailesinin bir üyesi oldum.K100 d super sahibiyim,ama henüz makinanın hakkını verdiğim söylenemez.Amatör olarak fırsat buldukça çekim yapmaya çalışıyorum.Bu topiği doğrusu çok zor buldum.Bayağı bir gerilere düşmüş.İnşallah birgün hakkettiği yerlere gelir.

@@@@ PENTAX DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@@@
  • hayırlı olsun kardeş
    ne kadara mal oldu sana?18-55 kit lensi ile mi aldın?
  • k10* serisi su an piyasadaki en iyi sayisal kameralardandir, hayirli olsun hepiniza
  • quote:

Orjinalden alıntı: pentax_cng

Merhaba arkadaşlar...
    Artık bende PENTAX ailesinin bir üyesi oldum.K100 d super sahibiyim,ama henüz makinanın hakkını verdiğim söylenemez.Amatör olarak fırsat buldukça çekim yapmaya çalışıyorum.Bu topiği doğrusu çok zor buldum.Bayağı bir gerilere düşmüş.İnşallah birgün hakkettiği yerlere gelir.

Makinen hayırlı olsun kardeşim. evet bu başlık biraz gerilerdeydi ama inşallah önümüzdeki haftadan sonra hakettiği yerlere gelecek
  • 18-55 kit ile birlikte 600 dolara aldim.Ama bu cin fiyati.
  • @pentax_cng

senden örnek fotoğraflar bekliyoruz
  • selam arkadaslar resim hakinda yorumlarinizi bekliyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentax_cng -- 23 Aralık 2007; 11:41:31 >
  • buda 2. resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentax_cng -- 23 Aralık 2007; 12:02:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pentax_cng

buda 2. resim

Fotoğrafı yüklerken bir hata oluşmuş galiba.Buda 2. fotoğrafın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dnn -- 23 Aralık 2007; 17:19:24 >
  • @pentax_cng

ilk fotonun neresi olduğunu merak ettim. fotolar hakkında yorum yapmayacağım ama ilk fotoyu çektiğin yer, her zaman gidilemeyecek bir yere benziyor
  • resimdeki yer cin
  • hatta resimlerdeki yer Çin diyebilir miyiz?

ben de ilk anda uzak doğu olduğunu tahmin ettim ama kuma oturmuş teknenin olduğu karede arkada bildiğimiz kırmızı tuğladan binayı görünce iyisi mi sorayım dedim
  • arkadaşlar ankarada oturuyorum. Forumlara baka baka heves ettim bir pentax k100d super almaya karar verdim. Amerikada okuyan bir arkadaş vasıtasıyla amazon.com dan aldırma imkanım var (720) ytl ye mal oluyor. Türkiyeden alırsam arasfoto da 1.030 ytl civarına görebildim bir tek. Yurtdışından almanın avantajı malum fiyat, yurtiçinden almanın avantajı ise garanti. Arasfotonun garanti anlayışını da bilmiyorum gerçi daha önce alışverişim olmadığı için. Sizce hangisini tercih etmeliyim? makineyi alıp ölü piksel vs ile karşılaşma ihtimalim yüksek midir? tabi şans işi deniyor genelde ama 300 ytl için risk büyük mü? Ayrıca aras fotodan alsam aras foto ölü piksel için makineyi değiştirir mi? alışveriş tecrübeleri olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum kolay gelsin.
  • benimde canon 40d alma niyetim var fakat yurtdışı fiyatı ile arkayalar garantili fiyatı arsında muazzam fark var.ebay de 1050 dolar civarı erkayalar garantili 1800 dolar civarında.(sadece gövde fiyatı)

eğer senin aldığın fiyatlar gibi yüzde otuz gibi fark olsaydı ben yerli garantili olanını tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torossediri -- 25 Aralık 2007; 9:50:40 >
  • k10d sahibi arkadaşımız yüksek iso değerlerinde özellikle gece fotğrafı çekip yayınlayabilirmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mab2003

k10d sahibi arkadaşımız yüksek iso değerlerinde özellikle gece fotğrafı çekip yayınlayabilirmi?

evet pentax ın iso performansını ben de merak edıyorum
  •  @@@@ PENTAX DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@@@
    iso 800

iso 1600

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentax_cng -- 26 Aralık 2007; 18:14:57 >
  • gece çekilmiş şehir fotoğraflarıda mevcutmu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.