Şimdi Ara

Pentair RO-700 su arıtma cihazı | Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu videomuzda hem ev hem de işletmelerde kullanıma uygun olarak geliştirilen, direkt akışlı ve ters ozmos sistemiyle çalışan su arıtma cihazı Pentair RO-700'e yakından bakıyoruz. 

Su arıtma cihazına dair detaylara https://royalgreen.com.tr/urun/ro-700-direkt-akisli-su-aritma/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

• 5700tl mi ? İyi reklam parası almışsınızdır umarım :)

• Rainwater ile yarışır fiyat konusunda. Tank olmaması bence kötü. Sular kesildiği vakit tank çok işe yarıyor.

• Dünya Sağlık Örgütü raporuna göre uzun dönem doğal mineralleri yok edilmiş(veya yokedilip sonradan azıcık katılmış) su kullanımı kalp damar hastalık riskini artırıyor.
    https://www.who.int/water_sanitation_health/dwq/nutrientschap12.pdf
    Ama korona karantina gibi dönemlerde tabi ki süper yalıtım sağlayacaktır.

• Beyler merhaba ben kazık yemek istiyorum acaba bu ürünle yeterince iyi yiyebilir miyim? Anlayanlar yardımcı olursa sevinirim.

• Semih Güzey kullanıcısına yanıt
    Böyle bir cihazı şuan yüzlerce işyeri yada cafeler çay kave buz makinası vs cihazlarında kullaniyor. Kazık yemek istiyorsan 400 liraya satılan arıtma cihazları var kanserojen ve sertifikasız onları kullan para yönünden kazık yemezsin ama sağlık yönünden coronadan beter olursun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • setcom_2000 kullanıcısına yanıt
    Su tankları hem bakteri yönünden hemde atık su sarfiyati yönünden risklidir bu sistemi önce sağlık diyenler için uygundur önce para ise bu sistem uymaz hocam.

• kenbalx K kullanıcısına yanıt
    Neden herkes fiyata takılıyor amaç nedir ürünün pahalı olması reklamın ücretini belirlemez 1 liralik ürün içinde aynı ücreti reklam alan yerlere ödersin 1000 liralik ürün içinde.

• Royal green soft
    Puretron x-master arasında kaldım
    Hangisini neden tercih etmeliyim yada 1500 2000 civarı daha iyi bir alet bulabilirmiyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.