Şimdi Ara

PENTAGONA NE VURDU? İZLEYİN MÜTHİŞ BİRŞEY...FLASH ÖTESİ....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abdürrahim Albayrak çarpmış Gs maçından sonra.
  • KENDİ ÜLKERLERİNİ KENDİLERİ VURDULAR...
  • Ben anlamadım ama nette birşey bulmak istediğimde bundan sonra
    google yerine nakka ya danışacağım. sonic sana yakışıyor
  • gusel nakka sevdım senı
  • Her ne kadar yutturulmaya çalışılsa da, bana göre çarpan nesne uçak değil.

1- Hiç bir uçak (yanılmıyorsam) üç binayı görüntülerdeki (bir kurşun gibi) gibi delemez. Artı bırakın kirişlerin sağlamlığını, dikkatli bakılırsa bu binanın duvarlarında bile demirler gözüküyor. O duvarı o şekilde delip geçecek bir uçağın varolduğunu sanmıyorum.

2- Uçak çarptığı anda patlar. Yakıtı alevlendiği zaman korkunç derecede bir ısı açığa çıkar ve tüm metal kütleyi kısa süre içinde eritir. Bir benzerini 12 Eylül saldırılarında izlemiştik. Zira ikiz kuleler dayanıksız olmaları yüzünden değil açığa çıkan aşırı ısıdan dolayı çelik direklerin erimesi sebebiyle çökmüştü.

3- Güvenlik kamerasının görüntülerine ve olay sonrası alınan görüntülere baktığım zaman, binaya çarpan nesnenin bir boeing 747'den daha küçük olduğunu düşünüyorum.

4- Olay sonrası üzeri çadır ile kaplanarak gözlerden kaçırılmak istenen ne?. Askeri ve gizli bir alet veya makina olarak kabul edebilirim.

EDIT: For thanks nakka...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YBAGCI -- 23 Aralık 2004, 22:29:31 >
  • Nakka mükemmelsin dostum
  • Off ben bunu izlemiştim harika bşy resmen kendi kendine düzenlenmiş bir oyun
  • Walla ben discoveryde bi belgesel izledim adamlar uçağın çarpış açısından tutunda binanın mimari yapısına bütün detayları bilgisayar ortamında canlandımışlar ve kaza sırasındaki olayları kanıtlarıyla açıklıyo ve anlatıyolar.bana mantıklı geldi lakin bu flash animasyonunda anlatılmak istenen olayda gerçek olabilir.Bunu biz bilemeyiz diye düşünüyorum.
  • ikiz kulelere de ufo çarpmış diyolar onun da videosu felan vardı ama şimdi bulamıcam
  • bende izledim o belgeseli...güya binanın mühendisliğini anlatıyor ama amacları bu buyuk yalanı yutulabilir hale getirmek...azıcık aklımda olsa kimse o binaya ucak çarptığını inandıramaz bana..kim düşünüp tasarlayıp uygulmayı başardıysa bu senaryoyu şimdi eminim diyordurki "yutturamıyacağım yalan yok bu dünyada"....amerikalılar bu kadar aptal olmaz tabiki korku o derece ihtişamlı sunuluyorki mantıklı düşünülmesinin önüne geciyorlar...
    *sizce kulelere yapılandan daha dehşet verici bir saldırı ne olabilir(kendimizi olası şok dalgalarından korumak için!)-belkide yazmamanız daha iyi olur ileride gercekleşirse bu kayıtlarımız olayın bir parcası gibi sunulabilir..
  • Oraya uçak çaptığına inanmak için biraz saf olmak lazım.
    BU OLAY AMERİKANIN SAVAŞ BAŞLATMAK İÇİN KENDİNCE DÜZENLEDİĞİ BOKTA Bİ KOMPLODAN BAŞKA BİŞEY DEĞİL.
    VE BU İŞİ ELLERİNE YÜZLERİNE BULAŞTIMIŞLAR.
    BEN BU OLAYLA İLGİLİ EN AZINDAN 10-15 TANE BELGESEL İZLEDİM.
    BENİM BİLDİKLERİM VE VARDIĞIM SONUÇLAR.

1- BİLDİĞİM KADARIYLA 4 TANE UÇAK KAÇIRILDIĞI SÖYLENDİ.
    İSTİHBARATLAR BU YÖNDE İDİ. 2Sİ KULELELERE ÇARPTI.
    2- BİRİ PENSİLVANYADA Bİ YERE ÇARPTI SANIRIM.
    3- BİRİ KAYIP. AMA PENTAGONA ÇARPMASI GEREKİYORDU. BUNUN YERİNE FÜZE ATTILAR.
    4- 11 EYLÜL GÜNÜ İÇLERİNDE BABA BUŞUNDA BULUNDUĞU, BİN LADİNLERİN ŞİRKETLERİNİN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİNİN Bİ YERDE TOPLANTI YAPMALARI.
    5- KULELERE UÇAKLAR ÇARPTIKTAN SONRA KARŞI BİNALARDAN BİRİNDEN FUZE FIRLATILMASI.
    6- BİNALARIN ASIL ÇOKME SEBEBİNİN BİNALARA YERLEŞTİRİLEN BOMBALAR. BU BOMBALAR BELLİ BİR ZAMAN SONRA BİNAYI ÇÖKERTECEK ŞEKİLDE ARDARDA PATLATILMIŞ VE SONRADAN BU BİNALAR ÇÖKMÜŞ.
    7- PENTAGONA ÇARPMASI GEREKEN UÇAK TADİLATTA OLAN YERE ÇARPMIŞ.
    YANİ KİMSENİN ÇALIŞMADIĞI BİR YERE DENK GELMİŞ.

BENCE BUNLAR AMERİKANIN TERÖRİZME KARŞI SAVUNMA ADI ALTINDA IRAĞA VE DÜNYAYAKİ HERHANGİBİR YERE SALDIRMASI İÇİN KENDİ KENDİNE ÇIKARTTIĞI MAZERETTEN BAŞKA BİŞET DEĞİL.
    YARIN BUGÜN SURİYEYE SONRA TÜRKİYEYE SALDIRIRSA HİÇ ŞAŞIRMAYIN. BEN HİÇ ŞAŞIRMICAM.
  • Bunu ilk kez habertürkte "komplo teorileri " diye bir programda görmüştüm. Aklıma ilk gelen fotomontaj olabileceğiydi. Ki halada öyle düşünüyorum. Nedeni ise böyle bir olayın sadece internette yayılması. Dünyadaki önemli hiç bir haber kuruluşu bu bilgileri yayınlamadı. Ki böyle bir haberin gündeme bomba gb düşmesi gerekiyor. Nedeni ise 11 eylül olayında anlatılan ve bilinen tüm bilgileri silip atması.
    Bu arada nakka seni tebrik etmek istiyorum,araştırmacı kimliğinden dolayı...
  • Kardeş NTV veya CNBCE de buna benzer bir yayın 2 hafta önce yayınlandı ama nedensen Semra Hanımcılar yüzünden pek bi ilgi görmedi. Diğer kanallarda umursamayıınca bizim ülkemizde pek duyulamadı malesef. Ancak ABD hariç diğer ülkelerin yayın kuruluşlarında yayınlandığına eminim. Özgürlükler ülkesi ABD bilirsiniz bu konuda pek demokratik değildir. Adam kiliseyi çalmış ama kılıfını hazırlayamamış malesef
  • vay anasını! demekten kendini alamıyor insan...
  • Konu hakkında söylenmesi gerekenleri söylenmişsiniz zaten ,
    Amerikan hükümetinin medya üzerinde kurduğu ölümcül baskıyı ise bilmeyen kalmadı herhalde , filmlere bile konu oldu ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy

Konu hakkında söylenmesi gerekenleri söylenmişsiniz zaten ,
    Amerikan hükümetinin medya üzerinde kurduğu ölümcül baskıyı ise bilmeyen kalmadı herhalde , filmlere bile konu oldu ...

bakınız: kod adı köpekbalığı
  • ya fragmanda meleklerden söz ediyor o ne ola acabaki....
  • quote:

Orjinalden alıntı: command

Oraya uçak çaptığına inanmak için biraz saf olmak lazım.
    BU OLAY AMERİKANIN SAVAŞ BAŞLATMAK İÇİN KENDİNCE DÜZENLEDİĞİ BOKTA Bİ KOMPLODAN BAŞKA BİŞEY DEĞİL.
    VE BU İŞİ ELLERİNE YÜZLERİNE BULAŞTIMIŞLAR.
    BEN BU OLAYLA İLGİLİ EN AZINDAN 10-15 TANE BELGESEL İZLEDİM.
    BENİM BİLDİKLERİM VE VARDIĞIM SONUÇLAR.

1- BİLDİĞİM KADARIYLA 4 TANE UÇAK KAÇIRILDIĞI SÖYLENDİ.
    İSTİHBARATLAR BU YÖNDE İDİ. 2Sİ KULELELERE ÇARPTI.
    2- BİRİ PENSİLVANYADA Bİ YERE ÇARPTI SANIRIM.
    3- BİRİ KAYIP. AMA PENTAGONA ÇARPMASI GEREKİYORDU. BUNUN YERİNE FÜZE ATTILAR.
    4- 11 EYLÜL GÜNÜ İÇLERİNDE BABA BUŞUNDA BULUNDUĞU, BİN LADİNLERİN ŞİRKETLERİNİN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİNİN Bİ YERDE TOPLANTI YAPMALARI.
    5- KULELERE UÇAKLAR ÇARPTIKTAN SONRA KARŞI BİNALARDAN BİRİNDEN FUZE FIRLATILMASI.
    6- BİNALARIN ASIL ÇOKME SEBEBİNİN BİNALARA YERLEŞTİRİLEN BOMBALAR. BU BOMBALAR BELLİ BİR ZAMAN SONRA BİNAYI ÇÖKERTECEK ŞEKİLDE ARDARDA PATLATILMIŞ VE SONRADAN BU BİNALAR ÇÖKMÜŞ.
    7- PENTAGONA ÇARPMASI GEREKEN UÇAK TADİLATTA OLAN YERE ÇARPMIŞ.
    YANİ KİMSENİN ÇALIŞMADIĞI BİR YERE DENK GELMİŞ.

BENCE BUNLAR AMERİKANIN TERÖRİZME KARŞI SAVUNMA ADI ALTINDA IRAĞA VE DÜNYAYAKİ HERHANGİBİR YERE SALDIRMASI İÇİN KENDİ KENDİNE ÇIKARTTIĞI MAZERETTEN BAŞKA BİŞET DEĞİL.
    YARIN BUGÜN SURİYEYE SONRA TÜRKİYEYE SALDIRIRSA HİÇ ŞAŞIRMAYIN. BEN HİÇ ŞAŞIRMICAM.

HAKLISIN, bide kazadan önce 4000 tane yahudi o gün ise gitmedigini de biliyormusun????
  • Bu kadar rezilliği adamlar niçin göze alıyor, asıl bu irdelenmeli , hedefin sadece ırak olmadığı ortada şu anda yaşadıklarımız sadece başlangıç bence, üstelik seçimide tekrar kazandılar senaryolar tükenmez ,daha çok yere demokrasi getirirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZooZ -- 24 Aralık 2004, 23:06:56 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.