Şimdi Ara

Penny Dreadful (2014-2016) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.093
Cevap
15
Favori
28.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım baya kalite bir versiyonu buldum.İzledikten sonra yazarım yorumu ve ss atarım
  •  Penny Dreadful (2014-2016)
  • 720p sini benmi bulamadım şimdi baktım bir kaç siteye ama yok
  • Şimdi başlıyorum izlemeye.Bi tane SS aldım sizin için millet Nasıl ama?
     Penny Dreadful (2014-2016)
  • Birazdan izleyeceğim bakalım
  • İlk bölüm az önce bitti

La o vampirler ne biçim yaratıklar öyle Bi ara yamulmuş olanı düzeldi ve bizim kevboyun peşine düştü ya.Sonra kafasını dağıttı.Orda çok tuhaf geldi.Ayrıca o vampirin sonda insana dönüşmesi ilginçti.Lanet kalktı demek ki.Son olarak Frankenstein Gareth Bale'e benziyor Film beni korkuttu.Zaten bu tür şeylerden tırsarım.Bundan sonra sabah izleriz.Film genel anlamda sürükleyici ve vampirlerle Mısır'ı bağdaştırmaları ilginç olmuş

• İlk bölüm hoşuma gitti şans vermeyi düşünüyorum. Oyunculuklar çok iyi özellikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena değildi nereye gideceğini merak ediyorum izlemeye devam edeceğim..
  • gayet güzeldi. şans verilmeli bence.
  • Dizi genelde olumlu yorumlar almis , izlemek lazim ilk bolumu

• İlk bölümü izledim.Gerçekten çok iyi bir dizi olmuş.Müzikler,olayın anlatımı,içinde geçen cümleler,konuşmalar Eva Green'den ziyade çok başarılıydı.Hele ki final sahnesi..
  •  Penny Dreadful (2014-2016)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu ne beyler? Bilim Kurgu tarzı bir şey mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Elder Scrolls

Konu ne beyler? Bilim Kurgu tarzı bir şey mi?

Sayılır.Çok müthiş spoiler değil
    İlk bölümde karanlık dünya tarzı bir yere indiler.Vampirler vardı.Ha birde yaratıklaşmış vampir.2 adetti.Teki peşinde oldukları ve diğeri ise bir anda karşılarına çıkan.Daha sonradan onun Mısırlı lanetlenmiş bi mahluk old.nu anladılar.Bence olay sadece vampirlerle kalmayacak.Supernatural gibi birşey olucak Oyunculuklar vs. çok iyi.Sürükleyici dizi.50 dk. nasıl geçti anlamadım.Birazda tırstırdı

• Bu Eva'da da hiç tip yok.

• İlk bölümü izledim.Biraz dağınık olmuş ama izlemeye devam edeceğim diğeri ki bölümlerde neyin ne olacağı daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum o zaman daha kolay yorum yapabilirim.Ama Eva Green bu diziye çok yakışmış onu söylemeden de geçemeyeceğim.Zaten izleme nedenim oydu Bu arada:

Frankenstein'ın sahnesinin beğenmedim böyle daha abartılı bir şeyler beklemiştim-kendimce tabi -ayrıca çok insancıl durmuyor mu daha ilginç olabilirmiş

• http://www.imdb.com/title/tt2628232/ imdb'ye baktığımda kadroda Timothy Dalton'nuda gördüm biraz bölümler çoğalsın kısmetse izlemeye başlayacağım güzel dizi olacağını düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wintersun09 -- 2 Mayıs 2014; 3:40:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alone_Darkness

İlk bölümü izledim.Biraz dağınık olmuş ama izlemeye devam edeceğim diğeri ki bölümlerde neyin ne olacağı daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum o zaman daha kolay yorum yapabilirim.Ama Eva Green bu diziye çok yakışmış onu söylemeden de geçemeyeceğim.Zaten izleme nedenim oydu Bu arada:

Frankenstein'ın sahnesinin beğenmedim böyle daha abartılı bir şeyler beklemiştim-kendimce tabi -ayrıca çok insancıl durmuyor mu daha ilginç olabilirmiş

Evet .karakter çok insani duruyor. Bende beğenmedim onu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk bölümü beğendim gerçi
    Victor'u
    beklemiyordum o da hoş bir sürpriz oldu
  • bi kaç bölüm şans vericem 11 mayısta birde izleyici oranlarına bakmak lazım..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.