Şimdi Ara

Penis Şişmesi Ciddi Konu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
126
Cevap
2
Favori
159.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konu ciddidir lütfen.dün sabahtan beri ateşim vardı penisimde de ağrı vardı.iğneyle falan ateşi düşürdüler bugün sabah normaldi herşey ama penisime bakınca şiştiğini ve kızardığını farkettim baş kısmının arkasındaki deri şişmiş balon gibi olmuş.hastaneye falan gitmeliyim gideceksem hangi bölüme gitmeliyim
  • Ürolojiye gideceksin dostum.
  • Ortopedi.
  • no ss no güven
  • no ss no güven
  • geçmiş olsun.. ilişkiye filan girdin mi?
  • 1 kere banada olmuştu.1 haftaya geçti.
  • Kadın hastalıkları..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Ürolojiye gideceksin dostum.

biraz araştırdım sünnet derisinin kayması falan tekrar sünnet gerekir falan diyorşimdi doktora gidip nası göstericem abi geçmez mi
  • ürolojiye git hemen veya acil servise
  • Ürolojiye git. Ciddi birşey olduğunu zannetmiyorum. Büyük ihtimalle enfeksiyon kapmışsın ama ihmal etme bir an önce doktora git. Geçmiş olsun.
  • Bi bocek isirmis olabilirmi?atesinin cikmasi ve kabarmasi sismesi ondan dolayidir.
  • Hastahaneye hatta acile gitmen gerekiyor arkadaşım. Burada oyalanacağına hazırlan ve çık evden.
  • Kan basıncı yükselince ereksiyon olabilir yada tek bir noktada da olabilir.
    Bakteriden olabilir git doktor daha iyi bilir.
  • Rus a gittiysen olabilir
  • sağolun arkadaşlar başka çare yok gözüküyor gideyim en iyisi. Allah kimseyi ürolojiye düşürmesin diyelim o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dlqr26

sağolun arkadaşlar başka çare yok gözüküyor gideyim en iyisi. Allah kimseyi ürolojiye düşürmesin diyelim o zaman.

heyecanlanmana gerek yok adam gibi temizliğini yap git... adam bir günde neler görüyor neler... zaten 5 saniye sürmez muayene..korkmana gerek yok
  • İçine çubuk falan sokar belki belli olmaz
  • benim lise1de oldu ayarsız asılınca oluyor sert mi davrandın? Hastalıkta denk gelmiştir korkma
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.