Şimdi Ara

penis büyütücü ilaç hakkında (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
266
Cevap
7
Favori
233.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu hakında uzman olmayan insanlarla tartışmaya girmek gereksiz.
    Cahille tartışma, yenemezsin.
    Sen ve üstte mesaj yazanlar, muhtemelen eczacıya eczacılığı, mühendise mühendisliği, bankacıyada bankacılığı öğretirsiniz, o kadar bilgilisiniz çünkü =)
  • Penis egzersizleri daha mantıklı geliyor bana.
    Verdiğim linkte ilaç ile değilde belli tekniklerle uyguluyorlar, yorumları okuyun.

www.eniyipenisbuyutme.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadir258

Penis Büyütücü Hap Yalanı ile ilgili yazı!!

Arkadaşlar müthiş bir yazı olmuş, böyle birşey zaten lazımdı. Lütfen paylaşıp insanları bilgilendirelim...

http://www.tibbiyardim.com/penis-buyutucu-hap-yalani-zararlari.html

Arkadaşlar penis büyütme riskleri -zararlarıyla ilgili yazımız burda:

http://www.tibbiyardim.com/penis-buyutme-riskleri-yollari.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetkin1234

Arkadaşlar çok eski bir dh lı olduğum için görüşlerimi bu sitede aniatacağım.

belli
    adamın ilk mesaj bu konuya ama çooook eski bir dhlı.
    bide utanmadan haplar bile işe yarıyor yazmış, keriz avında...
  • Sazan avı diye bakıyorum yazdığı mesaja maalesef..
  • 9cm anında ereksiyon, sert, kalın işimi görürmü bilmiyorum :(:(
  • ayiptir soylemesi benim ki fazla buyuk gelmiyor ama bana kiz arkadasim biraz sikayetci buyuklugunden
    kotu bi durum mu bu anlamadim
  • kız tecrübesizse yani çok ilişkisi olmamışsa canı yanabilir normaldir, seninkinin çok büyük falan olmasına gerek yok. Türk erkeğinin ortalaması 13-15cm zaten ve uzunluk değilde kalınlık-doluluk-sertlik daha önemli aslında.
    Ancak doğum yapmış veya çok ilişkisi olmuş hatunlarda vajina kaslarıda gevşemiş olcağından bişi demezler, acıtamazsın pek yani:)
  • 3 aydır düzenli olarak uzatma,germe,dairesel çevirme yöntemleri ve arada andractim dediğim jel den kullanıyorum. Hiç bir yararını göremedim Andractim dediğim jelin içinde testesteron hormonu olduğu için boy uzamasını vs. durduruyormuş. Yani üzerinde ingilizce olarak öyle yazıyor. O yüzden gün aşırı kullanamadım. Ha "bu yaştan sonra boyum uzasa ne olacak?" dedim kendime ancak kafam karışık Boyum 1.84-5 olupta penisim 12-13 cm olması absürt,abes kaçıyor param olsa hemen gidip uzatma ameliyatını olucam ya
  • şimdi ameliyat olayına açıklık getireyim ameliyatı özellikle estetik cerrahlar yapıyor tam anatomik olarak tarif edemeyeceğim ama penisin kökünü tutan kas tabakası kesilir kabaca ve ortalama 2cm lik bir uzama sağlanır tabi doktora gittiginde parayla bile yapacağını sanmam zira sadece ihtiyacı olan kimseye yapılır bir kişinin hamile bırakma yetisi 9 cm dir 9cm in altında döllenme ihtimali çok çok azalır muhtemelen o tür durumlarda yapılır

uzattığını idda eden tezgah altlarında satılan ve bu sitelerde bangır bangır satılan ürünler genelde testosteron ve buna bağlı etkileri arttıran ilaçlardır belirgin bir performans artışına yol açabilir hatta peniste kan akımının artışına bağlı belli bir dolgunluk verebilir ama size uzun dönemde etkisi zarardan başka birşey olmaz çünkü negatif feedback diye bilinen hormon mekanizması vardır yani şu vucut geliştiren tiplerin bazılarında da görülebilir bu etki
    adam protein vucut geliştirme diyet düzenlemenin yanında hormon da kullanır ama dağ gibi adam bakarsın sesi incecik çıkıyor sebebi testosteron hormonu preparatları kullanması vucutta bir hormon fazla olursa vucut negatif feedback le hormon yapımını azaltır siz de ilacı bıraktığınız gibi cik gibi ortada kalırsınız kaba tabirle,cik diyorum çünkü o ilacı kullanınca penisiniz daha da küçülür tabi uzun dönemlerde kullanırsanız hele bunu kontrolsüz bir biçimde testosteron hormonuyla yaparsanız daha da bir etkili olur bu küçülme,diyenler çıkabilir e bu testosteron hormonu kimlerde kullanılır böyle doğuştan ya da sonradan HORMON EKSİKLİĞİ olan kişilerde kullanılır ve faydalıdır penisi büyütür sesi kalınlaştırır kıl çıkartır kaslandırır ama normal hormon seviyesine sahip kişiler kullanırsa dedigim negatif etkiyle vucudunuzun endojen yani kendi hormon miktarını azaltırsınız

gelelim size öneriye pompa ilaç ameliyatı boşverin türk erkeklerinin penis ortalaması 13 cm civarındadır bundan daha büyük olsun isterseniz ise bunun eğzersizleri var
    bu egzersizleri yaparken kan dolaşımı sertleşme mekanizmasını bozmayı göze alırsanız(ki böyle bir olasılık var ) internette bir sürü egzersiz var yapabilirsiniz onları en kötü ihtimal gerçek boyutuna getirmiş olursunuz daha kalın ve birkaç santimlik bir artış olabilir bence bir iki tane taocu sevişme,geç boşalma teknikleri vs de okursanız ve uygularsanız güzel bir cinsel yaşamınız olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenderimsi

şimdi ameliyat olayına açıklık getireyim ameliyatı özellikle estetik cerrahlar yapıyor tam anatomik olarak tarif edemeyeceğim ama penisin kökünü tutan kas tabakası kesilir kabaca ve ortalama 2cm lik bir uzama sağlanır tabi doktora gittiginde parayla bile yapacağını sanmam zira sadece ihtiyacı olan kimseye yapılır bir kişinin hamile bırakma yetisi 9 cm dir 9cm in altında döllenme ihtimali çok çok azalır muhtemelen o tür durumlarda yapılır

uzattığını idda eden tezgah altlarında satılan ve bu sitelerde bangır bangır satılan ürünler genelde testosteron ve buna bağlı etkileri arttıran ilaçlardır belirgin bir performans artışına yol açabilir hatta peniste kan akımının artışına bağlı belli bir dolgunluk verebilir ama size uzun dönemde etkisi zarardan başka birşey olmaz çünkü negatif feedback diye bilinen hormon mekanizması vardır yani şu vucut geliştiren tiplerin bazılarında da görülebilir bu etki
    adam protein vucut geliştirme diyet düzenlemenin yanında hormon da kullanır ama dağ gibi adam bakarsın sesi incecik çıkıyor sebebi testosteron hormonu preparatları kullanması vucutta bir hormon fazla olursa vucut negatif feedback le hormon yapımını azaltır siz de ilacı bıraktığınız gibi cik gibi ortada kalırsınız kaba tabirle,cik diyorum çünkü o ilacı kullanınca penisiniz daha da küçülür tabi uzun dönemlerde kullanırsanız hele bunu kontrolsüz bir biçimde testosteron hormonuyla yaparsanız daha da bir etkili olur bu küçülme,diyenler çıkabilir e bu testosteron hormonu kimlerde kullanılır böyle doğuştan ya da sonradan HORMON EKSİKLİĞİ olan kişilerde kullanılır ve faydalıdır penisi büyütür sesi kalınlaştırır kıl çıkartır kaslandırır ama normal hormon seviyesine sahip kişiler kullanırsa dedigim negatif etkiyle vucudunuzun endojen yani kendi hormon miktarını azaltırsınız

gelelim size öneriye pompa ilaç ameliyatı boşverin türk erkeklerinin penis ortalaması 13 cm civarındadır bundan daha büyük olsun isterseniz ise bunun eğzersizleri var
    bu egzersizleri yaparken kan dolaşımı sertleşme mekanizmasını bozmayı göze alırsanız(ki böyle bir olasılık var ) internette bir sürü egzersiz var yapabilirsiniz onları en kötü ihtimal gerçek boyutuna getirmiş olursunuz daha kalın ve birkaç santimlik bir artış olabilir bence bir iki tane taocu sevişme,geç boşalma teknikleri vs de okursanız ve uygularsanız güzel bir cinsel yaşamınız olur bence

bence burda şikayet edilen durum hamile bırakma olasılığı değil

karşıdakine zevk aldıramassan sende zevk alamassın ve kimsenin hala aklında karşıdaki minimum kaç santimde zevk alır net bir bilgi yok istatistiklerden başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -MaximuS. -- 4 Kasım 2011; 15:37:28 >
  • arkadaşlar konu baya bi koyulaşmış.
    bir psikiyatrist olarak size bazı şeyler anlatayım.
    öncelikle penis büyütme konusunda başıma gelen bir olayı söyleyeyim. bir gün acil servise bir erkek geldi. adam depresyonda,değersizlik hissinden falan bahsediyor,neden diyorum birşey demiyor. neyse adamın eşi ile konuştuk. dedi ki ben daha önce tatmin oluyordum ama eşimle evlendiğimizden beri tatmin olamıyorum. bu yüzden onunla tartışıyoruz kavga ediyoruz dedi. bunu şunun için yazdım. erkeklerin eşlerini küçük bir penisle tatmin edemeyeceği korkusu gerçek bir korkudur. ve de hak verilmelidir.
    peki türk erkeklerinin peni ortalaması kaç cmdir: ben okuduğumdan beri değişmedi ise yani 3-4 yıldır ve ekliyorum bu bilgi tıp fakültelerinde okutulan bir birgidir:13 cm dir arkadaşlar. dünya ortalaması ile de aynıdır bilginiz olsun. internette dönen 17 cm yalanlarına da inanmayın hiç.
    peki penisim küçük düşüncesine sahipsem ne yapayım doktorum diye soran olursa ilk yapacağı iş uroloji doktoruna muayene olmaktır. üroloji doktoru normal dediyse kompleksten kurtulmak lazımdır.
    erken boşalma olayına gelince.
    erken boşalma için bazı şeyler önerilir. psikiyatristler aile hekimleri ya da urologlar tarafından. denemesi size kalmış.
    öncelikle bir antidepresan olan iki ilaç var:LUSTRAL VE PAXİL. bu ilaçları aldıktan 3 saat kadar sonra boşaltma geciktirici etkilerini görürsünüz.
    bir diğer yöntem ise cinsel terapidir. o da yaklaşık 2-3 ay sürmekte. haftada bir seans terapisi olmaktadır. bu terapi için bir partnerinizin olması daha iyidir.
    penis büyütme ürologların işidir. cerrahi yöntemleri var. değişik yollar var. buck fasiası serbestleştirme falan. ha bu ameliyatın komplikasyonları arasında da ömür boyu ereksiyon olamama da olabilir haberiniz olsun :).

kimisi ereksiyon olamaz,kimisi ereksiyon olur erken boşalır,kimis ereksiyon olur geç boşalır boyutundan memnun olmaz ve inanmıcaksınız belki ama kimsi de ereksiyon olamaz...hepsi için de bir dr a başvurmak lazımdır.

saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: entropiyhl

arkadaşlar konu baya bi koyulaşmış.
    öncelikle penis büyütme konusunda başıma gelen bir olayı söyleyeyim. bir gün acil servise bir erkek geldi. adam depresyonda,değersizlik hissinden falan bahsediyor,neden diyorum birşey demiyor. neyse adamın eşi ile konuştuk. dedi ki ben daha önce tatmin oluyordum ama eşimle evlendiğimizden beri tatmin olamıyorum. bu yüzden onunla tartışıyoruz kavga ediyoruz dedi. bunu şunun için yazdım. erkeklerin eşlerini küçük bir penisle tatmin edemeyeceği korkusu gerçek bir korkudur. ve de hak verilmelidir.
    peki türk erkeklerinin peni ortalaması kaç cmdir: ben okuduğumdan beri değişmedi ise yani 3-4 yıldır ve ekliyorum bu bilgi tıp fakültelerinde okutulan bir birgidir:13 cm dir arkadaşlar. dünya ortalaması ile de aynıdır bilginiz olsun. internette dönen 17 cm yalanlarına da inanmayın hiç.
    peki penisim küçük düşüncesine sahipsem ne yapayım doktorum diye soran olursa ilk yapacağı iş uroloji doktoruna muayene olmaktır. üroloji doktoru normal dediyse kompleksten kurtulmak lazımdır.
    erken boşalma için bazı şeyler önerilir. psikiyatristler aile hekimleri ya da urologlar tarafından. denemesi size kalmış.
    öncelikle bir antidepresan olan iki ilaç var:LUSTRAL VE PAXİL. bu ilaçları aldıktan 3 saat kadar sonra boşaltma geciktirici etkilerini görürsünüz.
    bir diğer yöntem ise cinsel terapidir. o da yaklaşık 2-3 ay sürmekte. haftada bir seans terapisi olmaktadır. bu terapi için bir partnerinizin olması daha iyidir.
    penis büyütme ürologların işidir. cerrahi yöntemleri var. değişik yollar var. buck fasiası serbestleştirme falan. ha bu ameliyatın komplikasyonları arasında da ömür boyu ereksiyon olamama da olabilir haberiniz olsun :).

kimisi ereksiyon olamaz,kimisi ereksiyon olur erken boşalır,kimis ereksiyon olur geç boşalır boyutundan memnun olmaz ve inanmıcaksınız belki ama kimsi de ereksiyon olamaz...hepsi için de bir dr a başvurmak lazımdır.

saygılar...

Doktorum! bir psikiyatrist olarak bana da bi el atsan? Sizin hastanedeki ürolog abiyi ikna etsen de benim uzatma ameliyatını yapsa? Çok müşkül durumdayım ya...

http://resim.donanimhaber.com/m_54463136/mpage_1/key_/tm.htm

Ahan da konum bu.
  • quote:

saygılar...

dapoxetine

etken maddeli ilaçlar geç boşalma konusunda baya baya etkili diye araştırmalar okumuştum, siz ne dersiniz
  • Penisi şekillendirmek yerine cinsel ilişki çeşitlerini şekillendirebilirsiniz. Bu da ne demek şimdi demeyin.
  • quote:

saygılar...

O söylediğiniz ilaçlar ereksiyon olmayı güçleştiriyor
  • Bilip bilmeden yorum yapmayin lutfen.
    İlacin oyle bir yan etkisi oldugunu iz de iliyoruz herhalde.
    Reseptorune kadar sayabilirim sana hangi yan etkileri yaptigini. Burda insanlara yardim etmeye calisiyOruz. Dr degilsen hele hele sikiyarist degilsen hic konusma.
  • quote:

Bilip bilmeden yorum yapmayin lutfen.
    İlacin oyle bir yan etkisi oldugunu iz de iliyoruz herhalde.
    Reseptorune kadar sayabilirim sana hangi yan etkileri yaptigini. Burda insanlara yardim etmeye calisiyOruz. Dr degilsen hele hele sikiyarist degilsen hic konusma.

Sn. Entropiyhl;

Bir psikaytrist olarak SSRI'lar ve bazı diğer anti-depresan ilaçlar ( Trisiklik Antidepresan- SSNR- MAO inh. ) hakkında verdiğiniz ayrıntılı bilgi için çok teşekürler. Entropiyhl'in dediği gibi bazı anti-depresanları yan etkisi olarak cinsel disfonksiyon görülebiliyor hatırladığım kadarıyla bu oran %3 ler civarında olması gerekiyor SSRI'lar için ve bu cinsel bozuklukta doktora başvurulduğu takdirde doktorun vereceği diğer droglarla ( ilaçlarla ) çözülebiliyor tibbi etik dolayısıyla hangi ilaçla çözüldüğünü burda söylemiyeceğim. Arkadaşlar penis büyütücü ilaçların 500 milyon dolar gibi bir pazar olduğundan bahsetmiştik yazıda tabiki bu piyasayı korumaya çalışan ve ilaçların penis büyütmede etkili olduğunu söyleyen firma çalışanları ve psikolojik yönden etkilenen insanlar tabiki çıkacaktır lütfen bu insanlara itibar etmeyiniz. Sektör bu kadar büyükken elbetteki bu sektörü korumaya çalışanlar çıkacaktır.
    Psikiyatrist arkadaşımıza verdiği bilgiden ötürü teşekür ederim.

http://www.tibbiyardim.com/penis-buyutme-riskleri-yollari.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadir258 -- 20 Kasım 2011; 12:53:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

saygılar...

dapoxetine

etken maddeli ilaçlar geç boşalma konusunda baya baya etkili diye araştırmalar okumuştum, siz ne dersiniz

Duloksetin olmasin?
  • Normal penis boyu kaç santimdir?
    Ergenlikle beraber hemen hemen her erkek organının boyutu hakkında ciddi kuşkular, bunalımlar yaşar. Ergenlikte penis boyu yaklaşık iki kat artar ve ortalama 8-10 cm ye kadar ulaşır. Ereksiyonda bu değer yaklaşık iki katına çıkar ve ortalama 16 cm boyunda olur. Bununla birlikte penisin büyüklüğü kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Erekte penis boyu ortalama 11-18 cm arası penisler normal boyutlarda kabul edilebilir. Vajina derinliği 9 cm olduğundan tatmin edici bir ilişki kurabilmek için 9 cm penis boyu yeterlidir.

kaynak
    http://www.aile.org/index.php?bolum_yazi=484

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikodaci -- 22 Kasım 2011; 11:37:56 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.