Şimdi Ara

Penis boyu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
6.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önemli olan işlev ama 7cm vajina derinliğine yetmez maalesef. bir doktora gidip 12-13cm yaptır

• Yaş kaç ergenliğe girdin mi
  • işlevi kadar boyu da önemli kimse kendini kandırmasın  

yok benim ki 20 cm - 30cm demeyin türk ortalaması 14-15 cm (tabii Allah'ın sağ eline aldıkları hariç bazıları +17 cm oluyor)

ama konu sahibi ciddi ise micro penis oluyor.. normal yollarla çocuk sahibi dahi olması zor..

tıp henüz penis boyunu ayarlamada tam çözüme kavuşamadı.. ameliyatla yağ vs dokusu eklenerek 1-2 cm ekleme yapabiliyorlarmış

• Malesef milli olmadik yas 27 suan en baba 8 cm kilo da 105 tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaldirmatik

önemli olan işlev ama 7cm vajina derinliğine yetmez maalesef. bir doktora gidip 12-13cm yaptır

Kuaföre saç boyunu mu tarif ediyon bro.

• Kilo ver ve alınan yağları p3nisine enjekte ettir kalınlık ve uzunluğu artar.
  • Basit bir çözümü var: çözümü burada arama. Bu konuda bir sorunun varsa bir doktora gideceksin. Sorunun varsa söyler ama inan bana her türlü sorunun çözümü var. Kafan rahat olsun internetten gördüklerinle canını sıkma. Sana olayın ulaştığı seviyeyi şöyle anlatayım: Bir akrabamın çocuğu olmuyordu baktılar adamın neredeyse hiç spermi yok. Üretmiyor vücut. Kısacası çocuğu olmayacak gibiydi, bu şekilde tüp bebek bile olmuyor. Ama tıp işte, adamın yumurtalıklarından bir tür enjeksiyonla gençliğinde ürettiği çok eski sperm hücreleri bulup onunla tüp bebek yaptılar ve adamın 4 çocuğu var şu anda. Yani kafanı takma doktora git her soruna cevap alırsın problem varsa da çözüm üretirler.

• antylwa kullanıcısına yanıt
    İnş dördüz değillerdir, veya ikişer ikiz
  • Sperm.sikintim.yok benim
  • Kütahyalı abi bu konuyu bekliyormuş yorumları görebilmek için 2 sayfa onun yorumlarına maruz kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • South park'da buna bir formül bulunmuş  

• Penis boyu önemli olması için bir kızın seks aşamasına gelmesi lazım o olmayınca önemi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk70 -- 10 Şubat 2021; 16:0:44 >
  • Kütahyalı bu bölüme moderatör olmalı.

Tam onun ilgi alanı gibi gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.