Şimdi Ara

Pendik - Kartal - Maltepe AUTOCAD Sertifikalı Kaliteli Kurs Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bemar haricinde (orasiyla görüştüm alternatif arıyorum.) bu ilçelerde düzgün kaliteli kurs arıyorum. Yardımcı olabilecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba.
    autocad eğitimini bulunduğun şehirde özel olarak almanı tavsiye ederim. 10-15 saatte 2 boyutlu çizmeyi öğrenebilirsin.
    sakın 2000-3000 tl gibi fiyatlar verme autocad öğrenmek için. çünkü çok duyuyorum bu fiyatları verip eğitim alanları, inanın içim acıyor.
    autocad 3D piyasada KULLANILMIYOR! 3D autocad eğitimi alıp paranızı çöpe atmayın. size söylenenlere kanmayın!
    3D autocad ile ölçü alınır nesne kaydırılır falan, sadece bunlar yapılır. program mantığını öğrendikten sonra bunları kendin de yapabilirsin zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidWorks Eğitmeni -- 23 Eylül 2016; 17:38:15 >
  • Sağolun hocam. Peki bir soru daha.
    200 saat autocad+solid+3dmax+photoshop 1800tl fiyat aldim. Mak mühendisiyim. Fikriniz nedir? Fiyat nasıl sizce? Bemar dan aldım fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gsserhat

Sağolun hocam. Peki bir soru daha.
    200 saat autocad+solid+3dmax+photoshop 1800tl fiyat aldim. Mak mühendisiyim. Fikriniz nedir? Fiyat nasıl sizce? Bemar dan aldım fiyatı.

autocad & solidworks = teknik programlardır
    3ds max = görsellik/mimari bir programdır
    photoshop = grafikerlik programıdır, hatta grafikerlik programı bile değildir. fotoğraflarda oynama yapabileceğin bir programdır. grafikerlik programları: illustrator, coreldraw...

şöyle düşün:
    sen futbol (autocad & solidworks) öğrenmek istiyorsun, yanında basketbol (3ds max) ve hentbolu (photoshop) da öğretiyorlar.
    peki sen hayatının sonuna kadar hangi işi yapmak istiyorsun? zaten şu an bir futbol kulübüne (makina mühendisi öğrencisisin) üye değil misin? basketbol (3ds max) ve hentbol (photoshop) öğrenmek sana ne kazandıracak?

öncelikle mesleki programları öğrenmelisin. onları yalayıp yuttuktan sonra, hobi veya ek iş olarak haftasonları gider basketbol ve hentbolunu oynarsın.

sanırım daha açık konuşmama gerek yok. hepsine bir anda yüklenip onları öğrenmeye çalışmak zaten devrelerini yakar.

NOT: autocad, keyshot, 3dvia composer & solidworks' ta uzmanım.
    photoshop, illustrator, coreldraw, 3ds max, catia programlarını iş görecek kadar biliyorum. merak edip bunların da eğitimlerini aldım ancak dediğim gibi... teknik programlarda uzmanlaştıktan sonra. bu programlar benim için hobi, bilmesem de olur. ancak diğerlerini bilmez isem mesleğimi sürdüremem.

• Hocam selamlar. Aslında 7 sene önce solidworks sertifikası aldim. bir endüstri meslek lisesi kursunda. autocad bilmiyorum ama pek :)

bilgiler için çok teşekkürler. uzun uzun açıklama yapmışsınız. haybeye para gömmeye gerek yok bemara :) ekledim sizi. kolay gelsin.

• arabayı kullanan ehliyet olmuyor malesef:)
    rica ederim gorusmek üzere.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.