Şimdi Ara

Penceremde Günlerdir Bir Kuş Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayarı kullanırken hep gelip orada duruyor. Etrafa bakıyor. Tüyleri hafiften kabarmış. Hiç sesi çıkmıyor. Saatlerce mermerde durup etrafa bakıyor. Hem de tek başına. Hiç başka bir kuşla görmedim. Aynı kuş olduğunu tüylerinden anlıyorum. Kuşa bakınca içim burkuluyor. Kim bilir nasıl bir derdi vardır. Gerçekten üzücü bir durum. Keşke dile gelse de derdini anlatsa.

• Biraz bulgur koydum pencerenin önüne. Ben pencereyi kapattıktan bir süre sonra birazını yedi. Sonra perdeyi kaldırınca korktu ve kaçtı. Biliyorum ki yine gelecek. Güzel bir kap ayarlayıp ona su da vereceğim. Su kabını nasıl yapabilirim ? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • O kuş tam benmiş be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten çok üzüldüm. Niye bilmiyorum ama kuşa bakınca içimi hüzün kapladı. Sanki birini kaybetmiş de tek başına kalmış gibi. :(
  • Ben de hüzünlendim şimdi okuyunca. Dert, problem, tasa, evrenseldir hocam. Etrafta da böyle bir sürü insan vardır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-94B38574C

Ben de hüzünlendim şimdi okuyunca. Dert, problem, tasa, evrenseldir hocam. Etrafta da böyle bir sürü insan vardır
    Yine geldi az önce. Kalan bulgurları yedi. Ben de hemen camı açtım ama kaçtı. Bulgurunu yeniledim. Gelip yiyecek. Ayağındın biri topal. Oradan tanıyorum. Tüyleri bugün daha iyiydi. Bir yolunu bulursam su da vereceğim.
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 16:3:14 >
  • Su bittiğinde rüzgardan uçmayacak bir şey lazım hocam.
  • çok rüzgarlı değilse cam bardak ile su verebilirsiniz hocam, onun bardağı olur o bardak evde kullanmazsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hüzünlendim şimdi okuyunca senin ona yapabileceğin en güzel iyilik onu eve alıp tüylerini yolup mangalda çevirme yapıp afiyetle yemek

• Şişenin dibini kes ve içini bir taş ile beraber koyunca taşmayacak şekilde taş koy.

• Hasta olabilir kuşlar hasta olunca tüyleri kabarık duruyorlar üşüdüğü içinde olabilir ama genel olarak uçmuyor hareketleri yavaş ve sürekli kabarıksa hasta olma olasılığı yüksek.

• Minimini bir kuş mu hocam

• bir daha gelince fotoğrafını çekip paylaşır mısın hocam, beni de haberdar edersen konudan, merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: mrnick

Minimini bir kuş mu hocam
    Yok hocam bildiğiniz güvercin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kumru olmasin eslerini kaybedince oyle olurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Kumru olmasin eslerini kaybedince oyle olurlar
    Aa hocam şimdi internetten baktım da gerçekten kumru kuşuymuş. Daha önceden de iki kuş geliyordu yine. Sanırım onlardan biri bu. Çok üzüldüm ya. :(
  • Hatirladigim kadariyla omur boyu baska eş secmezler diye biliyorum. Hatta avcilar kumru vurmaz o yüzden

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Hocam valla kötü oldum. Bugün sadece sabah geldi. Şimdilik ortada yok. :/ İki tane de Arap kumrusu var onlardan biri de sakat. Gelip bulgur yiyorlar pencerenin önünden.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.