Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

pencereler

1
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    başlat çubuğunda açılan pencereler (ie,msn pencereleri gibi) açılmadan yani ekrana gelmeden kapatılabilir mi?

kafama takıldı

|
    |
    bak mesela explorer penceresini örnek vereyim hızlı başlatta yani sol altta explorer işaretine geliyorsun sağ tıkla özelliklere giriyorsun kısayol sekmesinde hemen karşına çıkan yerde çalıştır yazan yere geliyorsun oradan simge durumuna kuçultulmüşü seçip uygula tamam diyorsun sorduğun bumuydu acaba???

düzeltme: sonra explorera tıkladığında açılmadan sadece tab halinde çıkar deneyince anlarsın zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenvirus -- 24 Eylül 2005, 19:43:19 >
    |
    |

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
    "SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
    Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
    Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
    Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,161
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.