Şimdi Ara

Penamore.com da 6'lı penye erkek atlet 24.90! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
3
Favori
5.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş Nişanlım vermiş siparişi ürünler geldi. Tanesini 4,5 - 5 liraya aldığım atletlerden aşağı kalır yanı yok hatta daha iyi bile diyebilirim.
    Bunun yanında dikişsiz korselerden de almış kendine, ilk giyim hissinin memnun eedici olduğunu söylüyor.

Bundan sonra sürekli alışveriş adresim olacak diye düşünüyorum. Sırada pijamalar var bakalım onlar da iyi mi?
  • Hakikaten boxer da lazım
  • fiyat iyiymiş bir sipariş verelim epey bi gider artık bu kadar atlet
  • bi atlette ben alayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldım bakalım bir 6'lı atlet. Başlığı açana teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

Ben de aldım bakalım bir 6'lı atlet. Başlığı açana teşekkürler...

Rica ederim
  • abays kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Firmadan da cevap geldi. XXL bedenin göğüs ölçüsü 114 cm imiş. Belki birilerinin işine yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

quote:

Orijinalden alıntı: abays

quote:

Orijinalden alıntı: Artniyetlii

atlet ve boxer siparişi verdim teşekkürler...

Bakalım nescafe gönderecekler mi size

Bana boxerın yanında prezervatif göndersinler,bir alakası olsun yani.Nescafe nedir..

Ayrıca bedenleri uymazsa ne yapacağız

nescafe nedir mi :D

3in1 demiş arkadaş, sübliminal mesaj var resmen

• Eminönü mahmutpaşa tarafından 2tl ye atlet almıştık.ne kadar olduğunu tam hatırlayamadım ama 5-6 ay olmadı.atlette kalite nasıldır ya da nasıl olmalıdır bilmiyorum.gezmek tozmak için o tarafa doğru gidenler bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intercorem -- 26 Eylül 2013; 1:48:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Artniyetlii

atlet ve boxer siparişi verdim teşekkürler...

Bakalım nescafe gönderecekler mi size

Bana boxerın yanında prezervatif göndersinler,bir alakası olsun yani.Nescafe nedir..

Ayrıca bedenleri uymazsa ne yapacağız

nescafe nedir mi :D

3in1 demiş arkadaş, sübliminal mesaj var resmen

• Yikandikdan sonra cekiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Yikandikdan sonra cekiyor mu?

bende 1 tanesini yıkadık ama çekmedi ( atlet)
  • quote:

Geçen mail gelmişti ve önce sipariş verip sonra konu açayım dedim. Atlet ve boxer modellerinde güzel indirim yapmışlar. Kargo dahil 29.90'a geliyor. En son Eminönü'nden 30 liraya almıştık en son dandik atletleri!

Boxer modelleri vs var. Ayrıca paketin içinden nescafe 3 in 1 çıktı . Ürün kaliteli penye.

https://penamore.com/urunler/6-li-penye-atlet/129/

Diğer modeller:https://penamore.com/kategori/erkek/3/

Penamore.com da 6'lı penye erkek atlet 24.90!

Edit: Mail gelmemişti. Bir link kısaltma sitesinde görmüştüm siteyi.

Vediğiniz linkteki 6 lı atlet te beden seçimi yapılamıyor.Kalmadığından mı acaba?

• arkadaşlar düşünen gitsin alsın
    modal bu sitede 8.5 tl BİM'de 3.95 tl
    fırsatın sıcaklığını düşünün
    6'lı sı 25 liraymış normal atlet ve fanila 2.95 BİM'de çarpı 6 = 17.70 tl yapar ve ürünün arkasında da duruyor yıkandı çekti vb durumlarda geri iade alıyor.
    Zerre kadar sevmediğim şu Bim'i de savundurdunuz ya fiyat konusunda helal olsun artı olarak ben genellikle atletlerimi 2 tl ye alırım Bim bana pahalı gelirdi ama bu Penamore'ye kıyasla çok ucuza kalıyorlar he bu arada 6*2.95=17.70 tl fanila içinde geçerli bu site onu da 34.90 a satıyor atlet bu Allah Rızası için lacoste tişört almıyoruz mantıklı fırsatlar paylaşın mesela bir paket alana bir paket bedavaya eyvallah derdim ya da DH özel şu kadar indirim ama bu fiyatlar ne yahu
  • Ben pazardan 1,5 liraya en büyük bedeni alıyorum yıkayınca tam üstüme göre oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sidra

quote:

Geçen mail gelmişti ve önce sipariş verip sonra konu açayım dedim. Atlet ve boxer modellerinde güzel indirim yapmışlar. Kargo dahil 29.90'a geliyor. En son Eminönü'nden 30 liraya almıştık en son dandik atletleri!

Boxer modelleri vs var. Ayrıca paketin içinden nescafe 3 in 1 çıktı . Ürün kaliteli penye.

https://penamore.com/urunler/6-li-penye-atlet/129/

Diğer modeller:https://penamore.com/kategori/erkek/3/

Edit: Mail gelmemişti. Bir link kısaltma sitesinde görmüştüm siteyi.

Vediğiniz linkteki 6 lı atlet te beden seçimi yapılamıyor.Kalmadığından mı acaba?

şimdi baktım seçilebiliyor üstad. Farklı bir tarayıcıdan bakın ya da f5 ile sayfayı yenileyin derim

• Posta Gazetesine ilan vermişler

• Aldigim urunler gercekten kaliteli bedenleride harika bence kusursuz kargo hizinida es gecmemek lazim

• Edit: 2 arkadaş bana pm atmış. Ürünler yıkandıktan sonra sorun oldumu diye. Hayır gayet sıkıntısız kullanıyorum
  • yahu ben de tekstilciyim boynerde bilmemnerde 10-15tl bi atletin fiyatı.. dedim pazarda ucuzdur anneme 10tl verdim atlet al işte 4-5 tane diye.. kadıncağız 1 tane alıp gelmiş 10tl olum diyo.. ben şoklarda.. yahu orjinal Lacoste tshirtün maliyeti 7tl annee...
    Bim i haber veren arkadaşa teşekkür bi saldıriym oraya.. çünkü herif koca site yapmış da beden yazılmazmı yahu..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.