Şimdi Ara

Penaltı yasağı devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En son penaltıyı 18 ay önce kullanan Trabzonspor, dün de genç yıldızı Yusuf indirildi ama penaltı 'es' geçildi. ..

• Trabzonsporun Penaltıları irdelenmeli demiyor kimse.İlla Lidermi olmamız lazım Penaltılarımızın irdelenmesi için?
  • Penaltı olması için ceza sahasına girmek gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goriotbaba

Penaltı olması için ceza sahasına girmek gerekiyor.

Golleri orta sahadanmı Atıyorlar?
  • bizim de cok net penaltimiz verilmedi bu hafta. tff hakemlerine bi ihtar cekse iyi olacak ilk haftalarda aleyhimize catir cutur caldilar neyse ki we have mert gunok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

bizim de cok net penaltimiz verilmedi bu hafta. tff hakemlerine bi ihtar cekse iyi olacak ilk haftalarda aleyhimize catir cutur caldilar neyse ki we have mert gunok

Hayırlı olsun yine 6 aylık banını açmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

bizim de cok net penaltimiz verilmedi bu hafta. tff hakemlerine bi ihtar cekse iyi olacak ilk haftalarda aleyhimize catir cutur caldilar neyse ki we have mert gunok

yoneticilerden biri bana gicik kapiyor sanirim ceza aldigim mesajlar hep temiz. acilmasi normal. "bence 16" mesajina ceza almistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

yoneticilerden biri bana gicik kapiyor sanirim ceza aldigim mesajlar hep temiz. acilmasi normal. "bence 16" mesajina ceza almistim

Seni sevmiyorlar eser

• Geçen yıllarda 28 maç boyunca penaltı kazanamadık bizde ne varki bunda?
  • aziz yıldırım yapıyor demek yanlış..unutulmamalı ki ülkede kraldan çok kralcı var

bugün demirörenin aziz yıldırım yalakalığını kör sağır dilsiz bile biliyor..
  • evet penaltı yasagımız bugün Resmi olarak kalktı çok şükür.Colman 18 ay sonra Trabzonspor adına penaltı kaydetti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.