Şimdi Ara

PELİKAN DOLMA KALEMLER GELDİ.SIFIR GARANTİLİ (PENTEL SMASH) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
878
Cevap
120
Favori
112.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın öğlen saatlerinde özel mesaj yolu ile irtibata geçip en geç yarına kadar alım işlemini tamamlamış olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jesse James -- 28 Ağustos 2012; 22:53:04 >
  • Bir adet Pentel Smash Q1005 Mekanik Kurşun Kalem 0.5 mm ve bir adet Pentel Ain Stein 3B 0.5mm uç GG aracılığı ile tarafımca satın alınmıştır. Satıcı ile olan alışveriş deneyimimi ve ürünü işlemler tamamlandıktan sonra burada paylaşacağım.
  • Hocam Pentel Smash'i kapida odemeli alamaz miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm...

• ScAnMaN ile az önce tamamlanmış olan alışverişimiz sonrası kendisine kefil olmakta hiçbir sakınca görmüyorum. Kesinlikle DH' de ve GG' de kalan son dürüst satıcılardan birisi. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

Dip Not : İlkel kalemler ile yazı yazmaktan nefret eden beni bile rahatlığı ve ergonomisi ile kendine hayran bırakan bu kalem ücretinin her kuruşunu fazlasıyla hakediyor. Ortaokul ve lise hayatımda kullandıklarım uç ise Pentel Ain Stein' e uç demek hakaret olur.
  • Merhaba ScAnMaN...

10 gün önce kadar bir liste yollamıştım, bir gelişme varmı?

bir de listene eklenecek yeni kalemler varmı, sipariş vereceğim de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelbebek

Merhaba ScAnMaN...

10 gün önce kadar bir liste yollamıştım, bir gelişme varmı?

bir de listene eklenecek yeni kalemler varmı, sipariş vereceğim de...

Hocam liste için özür dilerim bu ara hastamız var onunla ilgileniyorum. Kalem işine düzgün bakamıyorum bulunduğum yerde internette olmayınca telefon ile bir şey yapamıyorum. Yeni kalem birkaç tane gelecek. Uni shift siyah ve beyaz. Uni ball jel. Graph 1000 siyah.pentel 205 limited gibi bunlar dışında birkaç tane daha gelecek

Saygılar

• tamam dostum...

çok geçmiş olsun, kalem işi her zaman olur, sen hastanla ilgilen...
  • bnde 1 adet pentel smash aldım kargoyu bekliyorum gelince yorum yapacağım

EDİT: Kalem elime geçti.Çok teşekkür ediyorum çok hızlı ve güvenilir bir arkadaş,muhteşem paketlemiş gerçekten çok zor açtım :D..Aga pentel graph 1000 limited gelirse pm bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadlyDanger -- 4 Eylül 2012; 16:08:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jesse James

ScAnMaN ile az önce tamamlanmış olan alışverişimiz sonrası kendisine kefil olmakta hiçbir sakınca görmüyorum. Kesinlikle DH' de ve GG' de kalan son dürüst satıcılardan birisi. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

Dip Not : İlkel kalemler ile yazı yazmaktan nefret eden beni bile rahatlığı ve ergonomisi ile kendine hayran bırakan bu kalem ücretinin her kuruşunu fazlasıyla hakediyor. Ortaokul ve lise hayatımda kullandıklarım uç ise Pentel Ain Stein' e uç demek hakaret olur.

Güzel yorumun için çok tşk ederim.Bulunduğum yerde net olmayınca cevapları vermekte geçikiyorum.Umarım hayırlı günlerde kullanırsınız.

Saygılar
  • Pentel Graph 1000 Limited Beyaz bekliyorum. Acilen hem de

düzeltme: pentel smash ile birlikte alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IF -- 5 Eylül 2012; 23:03:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IF

Pentel Graph 1000 Limited Beyaz bekliyorum. Acilen hem de

düzeltme: pentel smash ile birlikte alacağım.

Pentel graph limited daha zor gelir hocam. Limited versiyonlar bir süre sonra bulunmuyor ne yazıkki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Merhabalar;

Gerçekten dürüst bir satıcı olduğunuza okuduğum yorumlar vesilesiyle kani oldum. İşinizi hakkıyla yapan biri olduğunuza şüphem yok.

Ben de bir adet Pentel Smash inize talip olmak istiyorum. Ama ilk sayfadan tam anlayamadığım bazı mevzular var ki onları da buradan yazarak beni ve bu soruları merak edenleri bilgilendirmenizi istedim.

*Kargo maliyeti nedir?

*Kapıda ödeme imkanı mevcut mudur?

Diğer merak ettiklerim için pmden ulaşırım. Şimdiden teşekkürler..
  • Ben de bir Pentel Smash almak istiyorum, alım sistemi ile ilgili pm atarsanız sevinirim.
  • pentel smash, uni shift ve iki kutu uç elime geçti, teşekkürler.
    aslında yeni kalemler gelince verecektim siparişi ama sabredemedim.
    biraz kullanınca kalemler hakkında değerlendirme yaparım...
  • Özel mesajlara bakabilir misiniz ? 1 adet Pentel Smash almak istiyorum eğer elinizde mevcutsa.

• 0.7 Smash var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: synchro

0.7 Smash var mı acaba?

Yok hocam ne yazıkki pentel smash + pentel stein ain 0.5mm uç alırsan problem yaşamazsın.

• 600 ve 500 için fiyat alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Gregory House

600 ve 500 için fiyat alabilir miyim ?

Şuan 600 ve 500 yok ne yazıkli.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.