Şimdi Ara

PELİKAN DOLMA KALEMLER GELDİ.SIFIR GARANTİLİ (PENTEL SMASH) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
878
Cevap
120
Favori
112.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Haşin Erkek

bugün uni shift almamla beraber toplamda 3 smash ve 1 uni shift almış oldum hiç bir sorun yaşamadım aynı zamanda hemşerimden sorunsuz bir alışverişti :)

scanman arkadasa bende pm attim vede ins. bir smash ta ben alacagim.kolay bozulmaz dimi bu kalemler.on metal kismi iceriye giriyor mu? cevaplarsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

bugün uni shift almamla beraber toplamda 3 smash ve 1 uni shift almış oldum hiç bir sorun yaşamadım aynı zamanda hemşerimden sorunsuz bir alışverişti :)

scanman arkadasa bende pm attim vede ins. bir smash ta ben alacagim.kolay bozulmaz dimi bu kalemler.on metal kismi iceriye giriyor mu? cevaplarsaniz sevinirim.

Ben de daha bugün elime aldım smashı. Ön kısım girmiyor galiba.
  • quote:

quote:

Girmez ama malzeme kalitesi iyidir kolay kolay yamulcağını sanmıyorum.Taşırken ucu içine tam sokma biraz dışarıda kalsın en azından düşerse uç kırılır sadece (demir uç değil kalem ucu).İçe girsin diyorsan ben arkadaştan bir de uni shift almayı düşünüyorum içine ucu içine girdiği için güzel gibi bir bak derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

quote:

quote:

Girmez ama malzeme kalitesi iyidir kolay kolay yamulcağını sanmıyorum.Taşırken ucu içine tam sokma biraz dışarıda kalsın en azından düşerse uç kırılır sadece (demir uç değil kalem ucu).İçe girsin diyorsan ben arkadaştan bir de uni shift almayı düşünüyorum içine ucu içine girdiği için güzel gibi bir bak derim.

Ucu gerçekten çok sağlam. Burada fotoğrafları paylaşmıştım kalemin düşürdükten sonraki halini
  • cevaplar icin tesekkurler :) o kadar saglamsa guzel.fakat test cozmek ve yazi yazmak icin smash kadar iyi kalem var mi
  • quote:

quote:

Cok memnun kalirsiniz gayet kaliteli malzemesi var bundanda otesi cok rahattir tavsiye ederim
  • 1 adet smash aldım.Kargo hızı ve paketlemesi gayet iyiydi.Kalemi pek kullanmadım daha o yüzden pek yorum yapmayacağım ama o hb 2b diye değiştirdiğimiz kısmı bir türlü çeviremedim.Bilen arkadaşlar nerden nasıl tutup çevirmem gerektiği konusunda yardımcı olursa sevinirim.
    Alışveriş ile ilgili tek olumsuz taraf kargo ücretiydi.Kargo ücreti fazla geldi bana ama bunun da satıcı arkadaşla pek alakası yok.O nedenle sorunsuz bir alışverişti.
  • kalemın kauçuk tutma yerini aç , hb,2B... yazan yerde direk gevşiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: EGercek

1 adet smash aldım.Kargo hızı ve paketlemesi gayet iyiydi.Kalemi pek kullanmadım daha o yüzden pek yorum yapmayacağım ama o hb 2b diye değiştirdiğimiz kısmı bir türlü çeviremedim.Bilen arkadaşlar nerden nasıl tutup çevirmem gerektiği konusunda yardımcı olursa sevinirim.
    Alışveriş ile ilgili tek olumsuz taraf kargo ücretiydi.Kargo ücreti fazla geldi bana ama bunun da satıcı arkadaşla pek alakası yok.O nedenle sorunsuz bir alışverişti.

kalemin uç kısmını çevirerek aç,sonra o hb 2b yazan yerdeki parçayı çekip istediğin bölüme takabilirsin.
  • @burak_37 ve @hlldmr teşekkürler arkadaşlar, dediğiniz gibi oluyormuş.
  • Scanmandan iki tane rotring600 ü sorunuz aldım kalemler 24 saatten önce sorunsuz elime ulaştı.Yeni fırsat bulduğum için anca teşekkür edebildim.
  • Son 10 gün felan p.m atan ve konudakiler ile ilgilenemedim kusura bakmayın.Sınav dönemi idi nete girmekte bile zorlanıyordum.Telefonla yazmakta sorun oluyordu.Özellikle enes7895 kardeşimden özür dilerim.Son 1 haftadır sınavlarımın geçmesini bekliyor adam gibi cevap almak için.Sabrı için sağ olsun.

Kalem alan herkese hayırlı olsun.Sorun yaşayan olursa her zaman p.m beklerim.
  • Daha önceki mesajlarımda belirttiğim yay sesi ile ilgili sorular alıyorum özel mesaj yoluyla. Bu nedenle bilgilendirmek için bu mesajı yazıyorum. Zaten fazla rahatsız etmeyen bir sesti ama kullandıktan bir hafta sonra artık o sesi hiç duymadığımı fark ettim. Belki daha öncesinde de geçmiş olabilir, emin değilim. Yani bence önemsiz bir sorun. O ses kalıcı olsa bile o kalem için değer. Ne yazık ki ucu yere gelecek şekilde yere düşürdüm ama buna rağmen hafifçe ön kısmı ezildi, kalem hala sağlam . Kesinlikle tavsiye ederim. Yakın zamanda bir alışveriş daha yapmayı planlıyorum, geçen sefer çok memnun kalmıştım. Şu Toga roulettenin siyah olanı acayip güzel gözüküyor, gözüm kaldı açıkçası .
  • Hala varmı pm attım
  • scanman arkadaşımdan pentel smash aldım.parayı 16:00 da yatırdım sabah 7.45 kargo gelmiş bu ne hız :) kargoda gayet özenliydi kırılma ihtimali sıfırdı.Gönül rahatlığıyla scanmandan kalem alabilirsiniz.ben dayanamayıp bir tane daha alırım :)

• quote:

scanman arkadaşımdan pentel smash aldım.parayı 16:00 da yatırdım sabah 7.45 kargo gelmiş bu ne hız :) kargoda gayet özenliydi kırılma ihtimali sıfırdı.Gönül rahatlığıyla scanmandan kalem alabilirsiniz.ben dayanamayıp bir tane daha alırım :)

Sağ ol olumlu yorumun için.Benim en büyük avantajım.Araskargo ile anlaşmam var.İstanbula uçak kargo ile fiyat farkı olmaksızın kargoları gönderiyorum.Malatyada olduğun için bu yönden şanslıyım.Her gece kargo uçağı kalkıyor.Verdiğim kargolar,12 saat geçmeden İstanbula ulaşıyor.

Malatyaya yakın illere zaten 1 günde ulaşıyor.İstanbul-İzmir-Trakya içinde uçak kargo var.Çoğu şehire gönderdiğim kargolar 1 gün geçmeden ulaşıyor.Şube çok önemli tabii.İstanbula kargolar(şubeye) 1 günde kesin ulaşıyor ama şube kelek yaparsa 1 gün bekliyor şubede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

scanman arkadaşımdan pentel smash aldım.parayı 16:00 da yatırdım sabah 7.45 kargo gelmiş bu ne hız :) kargoda gayet özenliydi kırılma ihtimali sıfırdı.Gönül rahatlığıyla scanmandan kalem alabilirsiniz.ben dayanamayıp bir tane daha alırım :)

Sağ ol olumlu yorumun için.Benim en büyük avantajım.Araskargo ile anlaşmam var.İstanbula uçak kargo ile fiyat farkı olmaksızın kargoları gönderiyorum.Malatyada olduğun için bu yönden şanslıyım.Her gece kargo uçağı kalkıyor.Verdiğim kargolar,12 saat geçmeden İstanbula ulaşıyor.

Malatyaya yakın illere zaten 1 günde ulaşıyor.İstanbul-İzmir-Trakya içinde uçak kargo var.Çoğu şehire gönderdiğim kargolar 1 gün geçmeden ulaşıyor.Şube çok önemli tabii.İstanbula kargolar(şubeye) 1 günde kesin ulaşıyor ama şube kelek yaparsa 1 gün bekliyor şubede.

hazirana doğru büyük ihtimal rotring 600 alacağım (mühendise hediye etmek için) sizce uygun mu? bu fiyata daha iyisi olabilir mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

hazirana doğru büyük ihtimal rotring 600 alacağım (mühendise hediye etmek için) sizce uygun mu? bu fiyata daha iyisi olabilir mi?

Araştırırız hediye için daha klas kalem bulursak onu alırız.Esnek satıcıyım.O zaman bol bol fikir alışverişi yaparız.
  • Piyasanın %50 daha ucuzuna CROSS CENTURY II WG KROM-ALTIN KEMERLİ 0.5mm

Gittigidiyor 99.90tl
    Havale ile 90tl.

http://urun.gittigidiyor.com/diger-hersey/cross-century-ii-wg-krom-altin-kemerli-0-5mm-55895489

Dünyanın en iyi fiyat garantisi ile sattığımı söyleyecek kadar iddialıyım.
  • pm
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.