Şimdi Ara

PELİKAN DOLMA KALEMLER GELDİ.SIFIR GARANTİLİ (PENTEL SMASH) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
878
Cevap
120
Favori
112.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler arkadaşlar bilgilendirmeleriniz için.
  • Kalemi dün aldım, havaleyi yaptıktan sonra aynı saatlerde scanman ürünü kargoya verdi...cuma günüde kargo elime geçti.pketleme çok güzel ,özenli ve titiz yapılmış uç kısmı ezilmesin herhangi bir darbe almasın diye orayı bile yumuşak tutmaya çalışmış sağolsun..o pakette gerçekten kaleme birşey olması pek mümkün değil.kalemi ilk elime aldığımda(önceki kalemim rotring rapid ti ve şuan 4.senesinde maşallah tıkıt tıkır çalışıyor oda) rapidden çok farklıydı..kalem gerçekten çok sağlam eline alan üst sınıf bir kalem olduğunu farkeder kolayca.ama HB yazan yerin ne olduğunu anlamadım ama .değiştiremiyorum onuda.değişiyormu bilmiyorum ama.üs için değildir herhalde.canman yardımcı olursan sevinirm.mesaj attım zaten.bu kaleme değer bi fiyat.kalem süperr
  • kalemi 2 parça gibi düşünüp alt parçayı çıkarttıkdan sonra hb yazan yeri ayarlayabildim
    başka yöntem varmı bilmiyorum ama şuan ben 2b olarak ayarladım kullanıyorum
    bugün sınava girdim kalem gayet hoş
  • ScAnMaN'ın paketleme konusundaki titizliğini göstermek için iki resim koyuyorum:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthochroid -- 19 Aralık 2011; 16:55:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OgUzClK

Google da bu kalemin diğer renklerini gördüm acaba onları nerede bulabilirm e bay ,amazon vs bakmak gerek...

Smash siyah olarak ozdeslestigi icin baska renk getirmiyorum. zaten siyah gibi guzel durmuyorlar.
  • Kardesim benim smashi da ayır 15i gibi alıyorum nasipse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdemirel

Kardesim benim smashi da ayır 15i gibi alıyorum nasipse.

Her zaman abicim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

Orijinalden alıntı: mrdemirel

Kardesim benim smashi da ayır 15i gibi alıyorum nasipse.

Her zaman abicim.

Tesekkurler

• Hocam elinizde hala bu kalemden var mı? Yoksada ne zaman gelir? Elimde var dediğiniz günün akşamı gg üzerinden hemen alacağım . Ben küçükken ablamda vardı ve çok imrenirdim. Gerçi elime almak nasip olamadı ama bu kalem için 0.7 alışkanlığımı bırakmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewChery

Hocam elinizde hala bu kalemden var mı? Yoksada ne zaman gelir? Elimde var dediğiniz günün akşamı gg üzerinden hemen alacağım . Ben küçükken ablamda vardı ve çok imrenirdim. Gerçi elime almak nasip olamadı ama bu kalem için 0.7 alışkanlığımı bırakmayı düşünüyorum.

Kalem her zaman var arkadaşım.Gittigidiyordan alabilirsin.
  • İlgili ve müşterisini düşünen bir satıcı kendisi. Smash'im bugün geldi,fotoğraflarından daha güzel vallahi (: uç için de ayrıca teşekkür ederim. kuru toga high grade için görüşmek üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caut -- 14 Ocak 2012; 21:16:21 >
  • mesajım bulunsun.
  • Kalem bu akşam elime ulaştı. Daha sadece 1-2 çiziktirme yapabildim ama kalem çok hoşuma gitti. Paketi de oldukça iyiydi. Emek harcandığı belli . Almayı düşünüyorsanız arkadaşa sorunsuz güvenebilirsiniz. Düşünmüyorsanız da düşünmeye başlamanızı tavsiye ederim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

Orijinalden alıntı: mach2

Denizlide zor bulunur bu uç yarın bi kırtasiyelere bakıyım

Hocam Türkiyede bulman münkün değil.

kadıköy nezih te görmüştüm sanki bunu
  • kullananlar dan yorum alabilirmiyiz nasıl kalem? ona göre alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: robokobe2424

kullananlar dan yorum alabilirmiyiz nasıl kalem? ona göre alacağım

Cuma günü bütün gün okulda kullandım kalemi. Ucu 0.5 olmasına ve içindeki gelen uçla kullanmama rağmen 9 saat boyunca bir kere dahi olsa uç kırmadım. Tutması gayet rahat. Basarken biraz ses geliyor ama rahatsız etmiyor. Ağırlığı çok dengeli. Çok fazla kalem çeviren birisiyim bu yüzden benim için önemli. Gerçi kalem daha yeni olduğu için çevirmeye kıyamıyorum henüz . Öğrenci olduğumdan her gün kalem tutuyorum. İçtenlikle tavsiye ederim.

ScAnMaN arkadaşımıza özel olarak 2 sorum olacak. Birincisi basma yerinden bir yay sesi geliyor. Rahatsız edici bir sorun değil ama acaba bir problem mi var diye bir kuşku uyandırdı. Sizde de olmuş muydu ilk kullandığınızda? Bir de kalemle hangi ucu kullanmamı önerebilirsiniz? Normalde çok uç kırdığım için magnum alırım ki ucuza gelsin diye ama bu kalemle bir gün boyunca uç kırmadığım için paraya kıyıp kaliteli bir uç almayı planlıyorum. Aklımdan tombo uç almak geçiyor. Normal bir kırsasiyede gördüğüm en kaliteli uçlardan birisi. Ama internet üzerinden alabileceğim daha iyi bir uç önerebilir misiniz?

Birde tikky 1 veya tikky 2 getirtebiliyor musunuz? Bir adet tikky 1 için neler vermezdim . Tikky 3 o kadar için bir kalem değil.

• Dedigin ses hepsinde var problem degil o yani. Kalem yeni zamanla o ses oturacaktir.

Uc olarak nt magazalarda rotring var yada yakinda pentel ain stein uclar gelecek bana.

Kalemi bu kadar sevmene sevindim.

Tikky 1 getirmiyorum forumda satan arkadas vardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 15 Ocak 2012; 14:14:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robokobe2424

kullananlar dan yorum alabilirmiyiz nasıl kalem? ona göre alacağım

%99 begeni orani var arkadasim.
  • Kalemi geçen gün okulda masadan düşürdüm ve uç kısmı yere geldi Uç kısmı beklediğimden sağlam çıktı ve hafif bir ezilmeden başka bir şey olmadı. Ucunun bu kadar dayanıklı olmasını beklemiyordum açıkçası. Uç kısmının sağlamlığını göstermek için düşürdükten sonraki halinden birkaç resim koyuyorum:

• uni-ball kuru toga high grade beyazı aldım kalem çok iyi haifi ve yazım için uygun bir kalem tavsiye edilir şimdi pilotu almayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.