Şimdi Ara

Pelicell 8 mps 35 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
5
Favori
7.030
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçişte anlık kullandığınız sağlayıcı genelde sıkıntı çıkarıyormuş, geçiş için belgeleri göndermiyormuş öyle okudum ana konuda.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben 1.5 aydır pelicell kullanıyorum. 8 mps fiber. Modemi ttelekom ekipleri getirdi. Tv de smart uygulamasından dizi film izliyorum yeterli geliyor hızı. Telefondan da sosyal ağ rahat açabiliyorum. Ben şahsen fiyat politikasını göz önünde bulundurursak tavsiye ederim.

• Bu arada evrakları pdf olarak whatsaptan gönderdim 1 hafta içinde ekipler geldi kurdu ücret vs ekstra ödemedim

• 8 mps olan fiber mi? Fiberse modem ücreti var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8MPS Fiber , Modem ücretsiz

• pizdies kullanıcısına yanıt
    Peki aktivasyon ücreti var mı? Ya da herhangi bir ücret? Netgalaksi 60 TL aktivasyon ücreti kesmişti

• ben de netgalaksi kullanıcısıydım. onda 60 tl aktivasyon almışlardı. Pericelde ekstra aktivasyon ücreti , modem ücreti , ankastre içi bağlantı ücreti vs yok.

• Yeni bağlantıda aktivasyon ücreti olarak 69 TL olacağı bilgisi verilmişti bana hocam ama sizden alınmadığını söylemişsiniz. Acaba fiber tarifelerde mi alınmıyor yoksa hiçbirinde mi merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pelicell kullanan arkadaşlar memnunmusunuz hız v.s nasıl

• pelicell yazılımsal problemi yoksa hız vs direk türk telekoma bağlı.

net galaksi 1 yıl kullandım bir kez net galaksi alt yapısından internetim gitti onun dışında herşey türk telekomla aynı.

Çünkü modemin üzerinde dahil, bağlayan personel dahil türk telekom.

Türk telekomda ne çekiyorsa o!

Kolay gelsin

• Fiber altyapısı TT uzerinden mi SOL üzerinden mi?

• Türk Telekom port kiralama ücretlerinde büyük zam yapacak diye bir haber vardı bir iki gün önce. Altyapıyı kullanan sağlayıcılar da fiyatlarına zam yapmak zorunda kalacaktır diye düşünüyorum.

• mustaac M kullanıcısına yanıt
    Yüzde 67 zam yaptı Turk Telekom..BTK da hemen onayladı..1 nisandan itibaren..

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    TT

• 2 kere basvuru yaptım arayan soran yok . sanrıım kuraa ıle musterı alıyorlar

• kaanrasmus K kullanıcısına yanıt

Firma biraz dandik, peşine düşmeniz lazım :)

• İnternetteki fiyatlar güncel mi? Abone olsak zam gelir mi?

• 1 Nisan'da zam gelecek bilgisi verdiler bana,ama cüzi olacak anladığım kadarıyla. Taahhütsüz 8 Mbps paket ücreti 44.90 dan 49.90 olacak dendi bana hocam

• Taahhütlü 34.90 olan paket de zamlanacsk mı hocam bilginiz var mı? Ben taahhütlü abone olayım diye düşünüyorum. Taahhüt süresince de zam yapabiliyorlar mı?

• Paylaşan arkadaşa teşekkğr ediyorum. Fakat bu firma hakkında ekşi sözlük te birsürü olumsuz yorum yazılmış. Ben netspeed trn memnunum. İşlerini çok ciddi yapıyorlar ve müşteri ile ilgili bütğn iletişimleri olumlu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.