Şimdi Ara

Peki bu nasıl: 8600 Magic

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
58
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Peki bu nasıl: 8600 Magic
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    19989 Mesaj
    8600 için 210 TL bütçe ayrılmaz, o para verilmez, mesele bu

8500 GT'den elbette çok daha iyi. 8600 GT'nin, 2 kattan fazla fark attığı bile oluyor, ona (düz 8500 GT'ye).

Bu arada, anakartın markasıyla ekran kartının markasının aynı olup olmamasının hiç, ama hiç önemi yokur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 7 Nisan 2008; 16:12:14 >
    |
    |
  • Yarbay
    3834 Mesaj
    bendede aynısı var 1 ay önce aldım bende yük altında 48 derece falan fakat bence eksisi var ddr2 olması bence kötü çünkü ramler diğer 8600 e göre daha yavas neyse iyi kart hayırlı olsun
    |
    |

When a man lies, he murders some part of the world
    These are the pale deaths which men miscall their lives
    All this I cannot bear to witness any longer
    Cannot the kingdom of salvation take me home
  • Yarbay
    2223 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: frenzy

bundan karar kıLdım ücreTini ödedim çarşamba geLecek, umarım iyidir.

quote:

Orjinalden alıntı: gktgys

sakın alma bunu 30-40 ytl daha koy 8600 falan al

bana kızmana gerek yok.bu kart senin bir önceki alacağın karttan daha iyi.şimdi 9600 alıcam desen birazdaha ekle 8800 al derler.ama bu kart bir önceki tercihinden iyi
    ama ben 8600 derken 200ytl liklerden bahsetmemiştim 150-160 fln diye düşünmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GktgyS -- 7 Nisan 2008; 16:39:20 >
    |
    |

• Yarbay
    2842 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Cro-X

bendede aynısı var 1 ay önce aldım bende yük altında 48 derece falan fakat bence eksisi var ddr2 olması bence kötü çünkü ramler diğer 8600 e göre daha yavas neyse iyi kart hayırlı olsun

Cro - x memnun musun peki ? oyunLarda TakıLma oLuyor mu
    />
    |
    |

ρѕη: αcмzѕlи

• Yarbay
    2179 Mesaj
    İşin kötü yanı bu kart Palit 8600 gt sonic+'dan kat kat yavaş. ( Ki o 90-100 dolar arası)

Bu kart DDR2 kullandığından bazı 8500gt lere bile geçilebiliyor. Bana sorarsanız bu kart Palit 8500gt sonic'ten çok çok az daha iyi.

9600gt ye yakın bir fiyata 8500gt sonic performansı veren bir kart almak. Aman allahım.

Bak arkadaşım sana söylüyorum. Bak git bilgisayarcının kapısında ağla, öl, diril ama o kartı iade et.

İnan çok büyük bir kazık var içinde. Çok pişman olursun.

Bahsettiğin oyunları takılmadan oynama ihtimalin yok.
    |
    |
  • Yarbay
    2834 Mesaj
    Valla arkdaş için 9600 çok iyi bir alternatif bence 9600 ün üzerine biraz daha ekle falanda denileceğini sanmıyorum.Sonuçta arkadaş kendi bütçesinide yazmış buraya.8800 ileri bir kart olur kendisi için.Hem 8800 alınca diğer bileşenleride göz önünde bulundurmak lazım.ama 9600 bence kendisi için biçilmiş kaftandı.Ne yazıkki kendi seçimidir.
    |
    |
    9600 ne yazik ki verdiğim LinkTe yok yada ben körüm
    |
    |

• Yarbay
    2842 Mesaj
    Forumda 9600 için yapıLan yorumLara bakmanızı isTiyorum:http://forum.donanimhaber.com/m_22409657/tm.htm

quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

Türkiye'ye yansırsa bu indirim forumun %80'i 9600 GT alır, tabi bulabilirlerse

quote:

Orjinalden alıntı: _vitaly_cl

Bu fiyatlar Trye seneye yansır artık

quote:

Orjinalden alıntı: dark-knight

insanın inanası gelmiyor
    ama bu fiyatların ülkemize yansıması zor gibi biraz

şimdi soruyorum 9600 GT öneren ağabeyLerime. buLunduğum yerin bir meTropoL oLmadığını, ufak bir yerLeşim merkezi oLduğunu ve sınırLı sayıda biLgisayarcı buLunduğunu vurguLamama rağmen, 9600 GT nin daha üLkemize fiyaT bakımından yansıTıLmadığını ve 200 ytL büTçemi göz önünde buLundurarak bana bu ekran karTını neye dayanarak Tavsiye ediyorLar ?
    |
    |

• Yarbay
    5285 Mesaj
    200 YTL'ye o kart alinmaz, bu kadar basit. Illa ki 200 YTL harcamak zorunda degildin.
    |
    |

(Türkiye'de konuştuğu konuyla ilgili bir şey bilenlerin, konuştuğu konuyla ilgili bir şey bilmeyenlere oranı)
  • Yarbay
    2179 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: sdurust

İşin kötü yanı bu kart Palit 8600 gt sonic+'dan kat kat yavaş. ( Ki o 90-100 dolar arası)

Bu kart DDR2 kullandığından bazı 8500gt lere bile geçilebiliyor. Bana sorarsanız bu kart Palit 8500gt sonic'ten çok çok az daha iyi.

9600gt ye yakın bir fiyata 8500gt sonic performansı veren bir kart almak. Aman allahım.

Bak arkadaşım sana söylüyorum. Bak git bilgisayarcının kapısında ağla, öl, diril ama o kartı iade et.

İnan çok büyük bir kazık var içinde. Çok pişman olursun.

Bahsettiğin oyunları takılmadan oynama ihtimalin yok.

Bak oku tekrar illa ki 9600gt sl demiyorum ben sana. Aldığın kart kazık maalesef. Ondan belki 1.5-2 kat fazla performans veren ( DDr2 li 8600gt ler çok yavaş) 8600gt sonic+ da 90-100 dolar arası.

Küçük yerde yaşıyorsan İnventus, Gigatek gibi sitelerden İnternet üzerinden alışveriş de yapabilirsin.

Neyse keyif senin sen memnun olduktan sonra bize laf düşmez.
    |
    |

• Yarbay
    2387 Mesaj
    Ekran kartını alan arkadaşım verdiğin linke baktım, orda leadtek 8600gt var ddr2 256mb. 108 ytl kdv dahil

aha bak burdahttp://www.polenbilgisayar.com/asp/show_stock.asp?product=05LDTK51

Ben olsam 512mb ddr2 asus a 200 lira vermek yerine 110 liraya bu leadteki alırdım şahsen.

Madem büyük biyerde oturmuyorsun imkanların kısıtlı, al işte aynı sitede 8600 110 lira onu alman çok daha akıl karıdır.

Ben kendim kütahyada oturuyorum burda da pek çeşit yok lakin internetten alış veriş yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myd -- 7 Nisan 2008; 17:50:38 >
    |
    |

• Yarbay
    2842 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: myd

Ekran kartını alan arkadaşım verdiğin linke baktım, orda leadtek 8600gt var ddr2 256mb. 108 ytl kdv dahil

Ben olsam 512mb ddr2 asus a 200 lira vermek yerine 110 liraya bu leadteki alırdım şahsen.

Madem büyük biyerde oturmuyorsun imkanların kısıtlı, al işte aynı sitede 8600 110 lira onu alman çok daha akıl karıdır.

Ben kendim kütahyada oturuyorum burda da pek çeşit yok lakin internetten alış veriş yapıyorum

bu ekran karTını gördüm. şuan kuLLandığım ekran karTım: asus eax 1050. yani bu ekran karTına yakın.
    bu forumda mıydı biLmiyorum ama öneriye sundum, bunun yerine az daha para koy 8500 aL dediLer. yani bu işin sonu yok gibi geLiyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenzy -- 7 Nisan 2008; 17:54:27 >
    |
    |

• Yarbay
    2387 Mesaj
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: myd

bu ekran karTını gördüm. bu forumda mıydı biLmiyorum ama öneriye sundum, bunun yerine az daha para koy 8500 aL dediLer. yani bu işin sonu yok gibi geLiyor bana.

dostum onu diyen manyakmı, üste para verip alt modelini almanı tavsiye ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myd -- 7 Nisan 2008; 17:55:31 >
    |
    |

• Yarbay
    2842 Mesaj
    kuLLandığım ekran karTıma yakın ama o ekran karTı. boşa aLmış Oluyorum
    |
    |

• Yarbay
    2387 Mesaj
    quote:

kuLLandığım ekran karTıma yakın ama o ekran karTı. boşa aLmış Oluyorum

Ekran kartın daha gelmediyse acilen gidip değiştirmeni en aznıdan leadtek i almanı öneririm
    |
    |

512 MB GDDR2 belleğe sahip Asus EN8600GT'ye 200 YTL hayatta verilmez. O fiyatlara 8600GT'den en az 2 kat hızlı 9600GT bulunabiliyorken (Örneğin Palit 9600GT). Ayrıca DDR2 olması sebebiyle iyi oc olmaz Asus.
    |
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    351 Mesaj
    o kart beklentilerini felan yerine getiremez bosuna paralama kendını kardesim git değiştirme imkanın varsa değiştir parana yazık oluR
    |
    |

Bu kadar laf söylendi hala değiştirmiyorsan bilemiyorum yani.Bu kadar pasif müşteri olmaz.Yapman gereken şey iade etmek istiyorum diyeceksin.Almıyorum derlerse hakem heyetine başvuracaksın.Hakem heyetine gitmeden bileğine güveniyorsan bağırıp çağırabilirsin de.Hala iyi ve geçerli bir yöntemdir.Ara sıra ALTİVİ ye uyguluyorum da oradan biliyorum
    |
    |
    GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 8700K@5.0GHZ & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK
    Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz
    **Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"

• DH Yönetici
    6151 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: tuturuk

arkadas iyi bir seçim yapmışsın neden 50 dolar daha verseydin su kadar daha verseydin gibi laflarla hareket etme çünkü okadar daha fazla paran olsaydı bu sefrde daha pahalısını lasan dha iyi olur diyecek insanlar mutlaka çıkacaktır parana göre iyi bir ekran kartı iyi seçim

Biz görevimizi yaptık önümüzdeki görevlere bakıyoruz artık.Benim de diğer konularda yardıma ihtiyacım oluyor ve orada da yardım ediyorlar saolsun.Ne derlerse de yapıyorum ve forumdan çok memnunum
    |
    |
    GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 8700K@5.0GHZ & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK
    Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz
    **Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.