Şimdi Ara

Peki bu nasıl: 8600 Magic

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bundan karar kıLdım ücreTini ödedim çarşamba geLecek, umarım iyidir.

quote:

Orjinalden alıntı: gktgys

sakın alma bunu 30-40 ytl daha koy 8600 falan al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenzy -- 7 Nisan 2008; 12:20:48 >

• bu saatten sonra 8600 almak?????? nese hayırlı olsun kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapry -- 6 Nisan 2008; 20:33:26 >
  • keşkee biraz daha katıp 9600GT alsaydın ...hayırlı olsun kartın..
  • Yazık olmuş paranıza. Biraz daha ekleyip, 2,5 kat daha hızlı 9600 GT'yi alabilirdiniz.
  • paranı resmen sokağa atmışsın insan biraz araştırır be kardeşim !
  • abi az daha moraL verin
    bundan öncede bi düşüğünü aLıcakTım. bunu aLın diyenLer oLdu. şimdi bunu aLıyorum. bunada oLumsuz yazıyosunuz. cin oLdum ben bu işTen
  • 199$ 8800gt varken bunu almak kötü olmuş iptal et bence gelmeden
  • quote:

Orjinalden alıntı: frenzy

abi az daha moraL verin
    bundan öncede bi düşüğünü aLıcakTım. bunu aLın diyenLer oLdu. şimdi bunu aLıyorum. bunada oLumsuz yazıyosunuz. cin oLdum ben bu işTen

Kim dedi yahu onları Çok yanlış, 200 lira verdikten sonra az daha katıp 3850, 9600gt ve benzeri kartlar alına bilir yada ikinci el cillop gibi bi kart denk getirebilirdin o fiyata ki palit 8600gt sonic + alsaydın ya 145 liraya tokatlar o kartı

not: markaya kaptırmışsın paranı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myd -- 7 Nisan 2008; 0:30:06 >

• 1 haftaya 250 liraya sıfır PALİT 9600GT satacaktım.Gerisini sen düşün artık..
  • Türkiye'de çok insan Asus kazığı yemiştir. Şu laflar hep kulaklarımda.

Müşteri - Abi şu bilgisayarı beğendim alacağım yanlız ekran kartı çok kötü

Satıcı - Olur mu Afus bu Afus en eyyi en pahhalı erkan kartı

Müşteri - Ama abi bunu çipseti Fx5200. bu çipsette ki diğer kartlardan ne farkı olabilir. En dandik ekran kartı be.

Satıcı - Olur mu abi Afus bu seni gandırmışlar. Bak bunla açamıyacaan oyyun yok. Afus bu.

Müşteri - Neyse eyvallah abi ben sonra gelirim.

Bu sahne maalesef çok yaşanan bir sahnedir. Asus yurtdışında diğer markaların aynı çipsetli modelleriyle çok yakın fiyattadır aslında. Ama bu Asusu Türkiye'ye kim getiriyorsa fiyatlarına acayip kazık ekliyor. O yüzden Türkiye'de Asus ekran kartı almak pek mantıklı değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sdurust

Türkiye'de çok insan Asus kazığı yemiştir. Şu laflar hep kulaklarımda.

Müşteri - Abi şu bilgisayarı beğendim alacağım yanlız ekran kartı çok kötü

Satıcı - Olur mu Afus bu Afus en eyyi en pahhalı erkan kartı

Müşteri - Ama abi bunu çipseti Fx5200. bu çipsette ki diğer kartlardan ne farkı olabilir. En dandik ekran kartı be.

Satıcı - Olur mu abi Afus bu seni gandırmışlar. Bak bunla açamıyacaan oyyun yok. Afus bu.

Müşteri - Neyse eyvallah abi ben sonra gelirim.

Bu sahne maalesef çok yaşanan bir sahnedir. Asus yurtdışında diğer markaların aynı çipsetli modelleriyle çok yakın fiyattadır aslında. Ama bu Asusu Türkiye'ye kim getiriyorsa fiyatlarına acayip kazık ekliyor. O yüzden Türkiye'de Asus ekran kartı almak pek mantıklı değil.

Mesela benim en yakın arkadaşım asus'tan başkasını almam dior.ekran kartıda asus anakartıda ne bilim bir türlü döndüremedim iddaasından.Kafasına öyle bir kazınmışki

• Bu kartı ancak dükkan sahipleri tavsiye eder...
  • ama ben bu ekran karTı iLe overcLock gibi şeyLer yapmak isTemiyorum. Benim Tek isTeğim şu: crysis, fear, TesT drive unLisheD, bipshock gibi oyunLarı TakıLma oLmadan oynaTsın bana yeTer
  • quote:

Orjinalden alıntı: frenzy

ama ben bu ekran karTı iLe overcLock gibi şeyLer yapmak isTemiyorum. Benim Tek isTeğim şu: crysis, fear, TesT drive unLisheD, bipshock gibi oyunLarı TakıLma oLmadan oynaTsın bana yeTer

iyide ben bile dediğin pyunları oc yapmadan istediğim gibi oynayamıyorum bu iş nasıl olacak oc olmadan
  • forumda 170usd+kdv ye 3870 ilanı verilmişken yanlış bi seçim olmuş bence!!!
  • Arkadaşım madem çarşamba günü gelecek, gelmeden iptal ettirme şansın varsa iptal ettir. 8600gt alınacaksa "Palit 8600 gt sonic +" alınmalı şu an. O da 150 ytl tutuyor. Sen nereden aldın bunu?
  • Arkadaşlar ASUS olayını bence fazla büyütmeyelim.

ASUS OEM pazarında dünyanın en eski ve köklü üreticilerindendir.Bu yüzden çoğu yerde çoğu kişi tarafından saygıyla karşılanır.Dükkan sahipleri(eski toprak) ve onların yanında yetişenler tam bir ASUS hayranıdır.Çünkü evvelki senelerde ASUS dışında birkaç marka daha olup,bu ASUS dışı markalar dükkan sahiplerinin fazlasıyla başını ağrıtmıştır.Böylece yeni gelen markaları dükkan sahipleri uzun süreyle tanımak istememişlerdir ve bizim inasnımızın düşüncesiyle ""Bir kere alıyoruz en iyisi olsun"" ASUS neredeyse tek el olmuştu.

Peki ASUS istediği parayı hakediyor mu?Ben de bir ASUS hayranı olarak referans ürünler haricinde aldığı parayı hakediyor.(Yukarıdaki kart parasını haketmiyor o ayrı konu)Mesela ASUS Crosshair.,ASUS 2014 DVD RWvs.Ekran kartlarında bu böyle değil ne yazıkki aldığı paranın hakkını kesinlikle vermiyor.

Benim görüşüm şu;ben kasamda kesinlikle 1-2 tane ASUS bulunduruyorum. DVDRW ve TA211olsa da.Çünkü bu markayı seviyorum...(Ah be SONY şu monitör pazarından niye çekildin ya parası neyse verirdik)

• arkadas iyi bir seçim yapmışsın neden 50 dolar daha verseydin su kadar daha verseydin gibi laflarla hareket etme çünkü okadar daha fazla paran olsaydı bu sefrde daha pahalısını lasan dha iyi olur diyecek insanlar mutlaka çıkacaktır parana göre iyi bir ekran kartı iyi seçim
  • 8600 GT'den 2,5 kat hızlı olan 9600 GT 173 dolar + kdv'ye yakın fiyata satılırken, ne dememizi bekliyordunuz @tuturuk?

9600 GT'ye para yetmiyor diye, bu 8600 GT'ye bu kadar para vermek mantıklı mı oluyor?
  • buLunduğum yer büyük şehir değiL küçük bir nahiye
    2 biLgisayar firması var; PoLen biLgisayar ve qoLd biLgisayar. qoLd biLgisayar poLen biLgisayara göre daha pahaLıya geLiyor.
    anakarTım asus P5-NSLi. birazda ekran karTım iLe anakarTımın markasının aynı oLmasını isTedim. onun için buraya asus siLenT 8500 GT yi düşünüp yorumLara sundum. bazı arkadaşLar PaLiT aLmamı önerdiLer, bazıLarıda 8500 GT nin vasaT oLduğunu ve onun yerine biraz daha para ekLeyip asus 8600 GT aLsam daha iyi oLur dedi. bende bunda karar kıLdım.

adı geçen paLiT buLunduğum yerde ne yazikki saTıLmıyor
    buyrun bakın aşşağıdaki Linke. siz oLsanız 210 ytl büTçe iLe hangisini aLırdınız. başka siTeLer değiL. sadece poLene bakın

http://www.polenbilgisayar.com/asp/listgroup.asp?group=EKRANKARTLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenzy -- 7 Nisan 2008; 15:37:42 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.