Şimdi Ara

PEK YAKINDA - Cem YILMAZ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
2
Favori
10.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Bluray disk çıkmadı mı ?

çıktı
  • Nerden alabilirim ? Mağazalarda sadece dvd'sini gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Nerden alabilirim ? Mağazalarda sadece dvd'sini gördüm

d&r'lerde görmüştüm
  • Tamam hocam bakacağım.Bir de fiyatını hatırlıyor musunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tamam hocam bakacağım.Bir de fiyatını hatırlıyor musunuz ?

40 liraydı
  • Sağolun hocam ,bu güzel filmi 1080p'de izlemek gerekir diye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Evet

Orada bir agac var iste o agac benim

En cok burasi hosuma gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem Yılmaz adı geçince filmde beklentiler yükseliyor.Bana göre fiyasko bir filmdi
  • Beklintileri fazla yüksek tutmuştum umduğım gibi olmadı argo kelimeler yerinde kullanıldığında biraz güldürdü onlar olmasa tam aile filmi
  • Filmi bluray diskten izleyen var mı ? Kalitesi hakkında yorum alabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvoni

Beklintileri fazla yüksek tutmuştum umduğım gibi olmadı argo kelimeler yerinde kullanıldığında biraz güldürdü onlar olmasa tam aile filmi

Aynen öyle cemin en tırt filmi. İşin ilginci ilk filmi en iyi filmiyken son filminin bu kadar vasat olması..

• Cem yilmazdan dram beklemiyordum arog gibi guldurur diye dusundum guldurdu fakat bekledigimi alamadim

• Sağlam gerçekten çok güzel filmdi ben çok beğendim..

• Ben filmi beğendim.Cem yılmazın diğer filmlerine göre biraz değişik.
  • Yok abi millet anlamaz ya bazı filmleri bu da onlardan çok çok kaliteli bir turk yapımı komedi değil adama o derece yapıştırmışlar ki komik adam imajını başka şey yapınca kötü oluveriyor filmbu kalitede kaç tane dram filmimiz var gülmek isteyen izlemesin abi aç arog izle aç gora izle yahşi batı izle bunu izleme hem kendini küçültme yaptığın saçma ve anlamsız yorumlarla hem de izleyecek insanları soğutma sırf o yorumlar yüzünden izlememiştim şu gune kadar sinemaya gitmemiştim çok şey kaçırmışım o filmden anlamayan arkadaşlar yüzünden
    Türk sinemasına saygı duyulan sahneler çok harikaydı.Sadri alışıkla ilgili olan replik çok hoşuma gitti mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellTruant -- 26 Ocak 2016; 15:02:24 >
  • Filmi yeni izledim, güzel filmdi. Son çeyrek tempo düştü ama olsun. 7/10
  • Bu filmi ayrı seviyorum nedense, bazen bilgisayarda işe ile ilgili bir şeylerle uğraşırken açıyorum arkadan sesi geliyor. Dinlendiriyor beni nedense
  • Filmi yeni izledim. Normalde izlemeyi düşünmüyordum ama arkadaşımın tavsiyesi üzerine izleyeyim dedim, nasıl olsa izlenecek film de yokken. Epey güzelmiş.

Senaryo güzel. Kurgu güzel. Replikler güzel, oyunculuklar zaten iyi. Cem Yılmaz'ın millete patladığı yer gerçekten etkileyiciydi.

Müzik yönünden oldukça başarılı. Müzikleri sizi sakinleştiriyor ve dinlendiriyor.

Komedi yönünden aslında zayıf ama yine de birkaç yerde güldürüyor, gülümsetiyor. Safkan bir komedi değil. Absürdükleri var mı var. Genel olarak eğlenceli bir yapım. Küfürleri çıksak tam bir aile filmi diyebilirim.
  • Ben çok beğendim. Hatta AROG gibi Cem Yılmaz filmlerinden çok daha doğal bir film buldum. Dram açısından çok kaliteli. Komedi olmamasına rağmen birkaç yerde güldürüyor. Konsepti de beğendiğim için en sevdiğim Cem Yılmaz filmlerinden biri oldu.
  • Benden 6.5 alır.Cem Yılmaz farklı bir şeyler denemiş ama bana pek hitap etmedi.Çok fazla reklam olması da biraz soğuttu bu kadar göze sokmasalar iyiymiş
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.