Şimdi Ara

PEK YAKINDA - Cem YILMAZ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
2
Favori
10.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Filmleri ile karşılaştırdığımızda onların çok çok üzerinde bir film...
  • izledim filmi. önceden okuduğum yorumların aksine ben beğendim filmi.

geçen akşam yeni çıkmış türk filmlerinden tut sözünü adlı komedi filmini izledim. dün akşam da bu filmi izledim. arada dağlar kadar fark var. tut sözünü ne kadar içi boş öylesine yapılmış, bir dahaki sene hatırlanmayacak bir film ise bu film de o kadar sağlam, güzel bir hikayesi olan arşivlere katılacak birkaç kez daha izlenebilecek güzel bir film. aynı zamanda aile filmi. arada arkadaşlar açıyor bana öpüşme, sevişme sahnesi olmayan bir film tavsiye edin diye. işte bu film öyle bir film. ailenizle rahatlıkla izleyebileceğiniz keyifli bir film.

cem yılmaz'ı da takdir ediyorum. işini bilerek yapıyor. özellikle eşkiya nın olduğu bir kaç filme saygı duruşu yapmasını çok takdir ettim.

şimdi yazacağım spoiler içerir. spoiler butonu şu an çalışmadığı için uyarıyorum. gerçi film zevkini baltalayacak çok önemli bir spoiler değil lakin yine de uyarı.

hele o açılış sahnesi eşkiya seti birebir aynı yapmışlar. bir ara gerçek sanmadım değil. tüylerim diken diken oldu. (zira eşkiya benim en sevdiğim türk filmlerinden biridir.)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 1080 olarak indirebileceğim bir yer varmı yoksa çıkmazmı 1080p
  • Recep ivedik, deliha gibi filmler milyonlarca AVM gençliği tarafından seyredilebilir. Rekorlar kırabilir ama hiçbir şekilde iyi bir film değildir. "Pek yakında" filmine önyargıyla baktım. Cem Yılmaz komedi filmlerine alışmıştım. Hepside çok kaliteli tekrar tekrar seyredilebilecek filmlerdi. Ama bu filmdende başarıyla, alnının akıyla çıkmış. Cem yılmaz bu filmiyle sinemadaki kalitesini kanıtladı bence. Dramda çekebilir, komedide. Hemde gayet kaliteli. Bence en iyi yerli filmler arasında bir film. Kesinlikle seyredilmesi gereken 1 dk bile sıkılmadığım, buram burak kalite kokan bir film.

Teşekkürler cem yılmaz
  • ben begenmedim valla bu sefer pek olmamış. recep ivedikçilerdende degilim ama sarmadı
  • Dram filmi için değerlendirme yapılmalı, ben pek beğenmedim diğer filmlerinin çok çok gerisinde olmuş.
  • cem yılmaz filmi denince insan bir farklılık bekliyor, öncekiler böyleydi çünkü. açıkçası bu sefer olmamış bana göre.

dram kısmı havada kalmış, eğreti durmuş. sırf biraz dram olsun diye koyulmuş gibi. sağlam bir altyapısı yok.

film absürd komedi mi değil mi onu da bilemedim. biraz ondan biraz bundan koyulmuş. özellikle sonlara doğru insan iyice kopuyor filmden.

SPOILER sonu ise yani suatı dövdükleri sahne tam felaketti. SPOILER

bu filmi başkası çekse, başkası oynasa şaşırmazdım, bir farklılık görmedim.

allahtan fenerbahçenin şike videosuna destek verdiği için gitmemiştim filme, parama yazık olurdu diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 4 Mart 2015; 17:45:50 >
  • Güzel filmdi de, göstere göstere "benim Pepsi'yi de getiriyorsun" demek pek güzel olmamış. Geleceğe Dönüş'te de vardı da bu kadar bariz değildi. Bunun dışında o dövüş sahnesini anlamsız buldum.
  • Levent Kırca'nın "Son" filmini oldukça andıran bir filmdi.

Çokça beğendiğimi söyleyemem.
  • Begenmedim diyen herkesi eksilemişler ilginç. forumda hastası çok herhalde cem yılmazın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

izledim filmi. önceden okuduğum yorumların aksine ben beğendim filmi.

geçen akşam yeni çıkmış türk filmlerinden tut sözünü adlı komedi filmini izledim. dün akşam da bu filmi izledim. arada dağlar kadar fark var. tut sözünü ne kadar içi boş öylesine yapılmış, bir dahaki sene hatırlanmayacak bir film ise bu film de o kadar sağlam, güzel bir hikayesi olan arşivlere katılacak birkaç kez daha izlenebilecek güzel bir film. aynı zamanda aile filmi. arada arkadaşlar açıyor bana öpüşme, sevişme sahnesi olmayan bir film tavsiye edin diye. işte bu film öyle bir film. ailenizle rahatlıkla izleyebileceğiniz keyifli bir film.

cem yılmaz'ı da takdir ediyorum. işini bilerek yapıyor. özellikle eşkiya nın olduğu bir kaç filme saygı duruşu yapmasını çok takdir ettim.

şimdi yazacağım spoiler içerir. spoiler butonu şu an çalışmadığı için uyarıyorum. gerçi film zevkini baltalayacak çok önemli bir spoiler değil lakin yine de uyarı.

hele o açılış sahnesi eşkiya seti birebir aynı yapmışlar. bir ara gerçek sanmadım değil. tüylerim diken diken oldu. (zira eşkiya benim en sevdiğim türk filmlerinden biridir.)

İzlemeden önce bende çoğu izleyenden olumsuz yorumlar almıştım. Hem bu forumda hem de diğer sayfalarda. Ama Cem Yılmaz ı seven biri olarak izlememezlik yapamadım tabi. İyi ki izlemişim. Harikaydı.
    Film o kadar hoşuma gitti ki anlatamam. O kadar absürt ve kara karakterler, ama bir o kadarda sıcak ve samimiydi. Sırf Yeşilçamı yad etmek için bile izlenir. Kurgu, mekanlar, dekor,oyunculuklar her şeyiyle şahaneydi. Sadece finali biraz sönük kaldı gibi geldi bana ama kesinlikle sorun olmadı bu durum bana.Cem Yılmaz, bu kadrosunu hiç bozmasın ve mümkün olduğunca çok film çeksin bu adam.
    Ama izledikten sonra bir şeyi merak ettim. Yahu bu filmi beğenmeyen hatta yerden yere vuranlar ne bekliyordu sinemadan. Ne bekliyorlar bir filmi izlerken. Çok merak ediyorum gerçekten. Bu kadar yerilmeyi asla ve asla hak etmeyen bir filmdi. Kesinlikle izlenmeli. Cem Yılmaz, kesinlikle ve kesinlikle bu ülkenin başta gelen sinemacılarından birisidir benim için(En iyisi demiyorum yanlış anlaşılmasın). Saçma sapan komedi ve ''hadi şimdi ağlayın'' dercesine gözümüze gözümüze sokulan dramatize filmlerden çok daha iyi bir film yapmış. Helal olsun.

• Sinemada izledim, dvd çıkınca yine izledim gerçekten çok sıcak ve keyifliydi.

• Filmi sinemada izlemiştim gayet güzeldi diğer türk filmlerine göre. En azından konusu ilgi çekiciydi.
  • Arkadaşlar filmi izleyenlere bir sorum olacak.
    Fil kaç dk. ?
    İmdb,Beyazperde gibi sitelerde farklı süreler verilmiş.
    Bazı forum sitelerine düşmüş olanlarında ise film 2 saat 8 dk görünüyor.
    Hangisi doğru?Eksik süre neden kaynaklanıyor?

Ek olarak filmi 1080 bulma şansımız var mı ?
  • Filmi beğendim gayet güzeldi, komedi beklerseniz hayal kırıklığına uğrarsınız begenmeyenlerde komedi bekliyordu sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komedi filmi beklentisi ile izlenmemeli zaten çünkü Cem Yılmaz komedi filmi tarzında çekmedi bu filmi. Sıcak bir film. Hayata dair mesajlar. veriyor.
  • Film güzel mi güzel ama bir Hokkabaz değil kesinlikle...

Cem Yılmaz diyince insan çok büyük beklentiye giriyor, Hokkabaz'dan daha iyi bir film bekledim açıkçası ama değildi...
  • imdb puanı 8 üstü. fazla abartılı değil mi ? güzel filmdi yinede.
  • Cem Yılmaz'ın izlerken sıkıldığım tek filmi. Kötü film mi derseniz kötü değil. Belkide komik bir film beklediğim içindir.
  • Bluray disk çıkmadı mı ?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.