Şimdi Ara

PEJO PARTNER Tepee & YENİ Tepee Family (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
0
Favori
173.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana verilen bilgi de aynı yönde. Normalde 2-3 haftaya gelmesi gerekiyor ama stok alanlarındaki doluluk nedeniyle bu süre uzayabilir deniliyor.
  • arkadaşım, evet sitede 27450 tl yazıyor ama, o model türkiyede yok. yani normalde o modelde, arka sol sürgülü kapı, ve şu an hatırlamadıgım bir kaç özellik mevcut değil.. türkiyeye gelen comfort 75 hp olan her modelde bu özellikler ekli.. o yüzden fiyatı yüksek..

ve arkadaşlar bugün bursa şançelik otomotivdeki aracı satın alırken bizimle ilgilenen müdür ile mailleştim son durum fiyatları sordum ve bana attıgı mail aynen şu,

Merhaba Mehmet bey

Kusura bakma şehir dışın da olduğum için mailine bugün baktım.

partner tepee PREMİUM 1.6 90HP 31.800tl size özel 29.000tl.anahtar teslim olur
    partner tepee PREMİUM PACK 1.6 hdı 110 hp 35.600tl size özel 32.600tl.anahlar teslim olur

İYİÇALIŞMALAR...
    ----- Original Message -----
    From: mehmet durmuş
    To: m.durgut@sancelik.com.tr
    Sent: Wednesday, January 14, 2009 2:39 PM
    Subject: İlt: selamlar

evet arkadaşlar, son durum bu alacak olan arkadaşlara duyrulur.. ve bursadadi 110 hp olan araçlarda emniyet paketi dahildir.. bir telefon açın sorun...
  • Pejo Tepee Family:Daha çok Ailevi kullanım amaçlı hazırlanmış.

Daha Konforlu süspansiyon
    ABS
    ESP
    ASR
    EBV
    Acil Fren Asistanı
    Bayırda Geri kayma Önleyici sistem
    Multifunktion CamTavan ve Tavanda çok amaçlı kullanım kutuları
    4 Tane panaromik pencere
    Bağımsız arka bagaj camı
    MP3 çalar ve Daha Güçlü ses sitemi
    Isıtmalı silecekler
    Sis farları
    + olarak Çocuk paketide eklenebiliyormuş

1.6 90ps benzinli:18.970 Euro (D)
    1.6 109ps benzinli:19.670 Euro (D)
    1.6 109ps Dizel:21.770 Euro (D)

PEJO PARTNER Tepee & YENİ Tepee Family

• Peugeot partnerr tepe family mükemmel bir araç trye ne zaman gelicek ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Torrado

Peugeot partnerr tepe family mükemmel bir araç trye ne zaman gelicek ?

• Cam tavan güzelmiş.
  • arkadaşlar tepee family türkiyeye gelmez... gelecek diyen varsa buyursun?
  • rayen arkadaş, arabadan ses seda varmı çıkmadımı daha bir haber?
  • Şimdilik arayan soran yok. Bekleyeceğiz de, bakalım ne kadar bekleyeceğiz.
    Nasıl gemiymiş bilinmez. Gerçi ben esp olan bir araç beklediğim için bu kadar uzun sürdü. Herhalde 100 araç gönderiyorlarsa bunun 1 tanesi espli.
  • bu araba iş görür.
    bence her türlü güzel abartısız hoş bir arabaya benziyor...
    bence tutulur.
  • bak benden sana tavsiye, bursaya telefon aç bi konuş, hatta bak yukarıda fiyatta yazdım... belki senin için dahada avantajlı olur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkboys

bak benden sana tavsiye, bursaya telefon aç bi konuş, hatta bak yukarıda fiyatta yazdım... belki senin için dahada avantajlı olur..

yok hocam memlekette Emniyet Paketli arac yok, 110 HP premium pack var ama Emniyet paketli yok, biz de bekliyoruz aynen rayen'in dediği gibi gemi gelecek sıkıntı bitecek ... ama en evvel 1.5 ay !
  • Partner tepee family nin avrupa partner tepee den ne farkı var ben göremedim.

Bu arada şu eski kasa partner adventurede yarı difransiyel kilidi, %75e %25 dağıtım vardı, patinaja karşı,
    o özelliğin adı neydi? şuanki tepee lerde varmı bu özellik standart yada opsiyonel olarak? (esp demiyorum)
  • çok güzel yapmışlar ama dikkatimi çeken bişe war..

tawandaki konsolda klimanın delikleri mi war
  • arkadaşlar aracın biririnden tek farkı family olanda tavanda cam var ayrıyetten yukarı konsol arkaya kadar uzanıyor.. bide arka cam bağımsız.. başkada bi fark yok bizim türkiyeye pek uymaz.. tavandaki konsoldaki olan delikler parfüm için klimyaı yada kaloriferi açtıgın zaman, hava ile birlikte parfüm salınımı yapılıyo..
  • arkadaşlar, araba gözemi geldi nazarmı değdi bilmiyorum.. evveli akşam çarşıda arabayı yanaştırırken yol kenarındaki mantara sürttürdüm sağ ön alt tamponu hafif bi sürtme izi meydana geldi, bugünde jant kapagı plastik ya kaldırıma fazla yanaşmışım plastik hafif zarar gördü.. ne oluyo anlamadım, koçmu kessem acaba:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: miraz.miraz

çok güzel yapmışlar ama dikkatimi çeken bişe war..

tawandaki konsolda klimanın delikleri mi war

evet havalandırma delikleri ve ayarlama düğmesi var.
  • yalnız, parfüm delikleri onlar arkadaşlar, hem hava hem koku veriyo.. ve bu arada rayen arkadaş, bursa ile görüştüm, 3 şubat itibari ile emniyet paketli 110 hp araçlar ellerinde olacakmış... bi araştır bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkboys

yalnız, parfüm delikleri onlar arkadaşlar, hem hava hem koku veriyo.. ve bu arada rayen arkadaş, bursa ile görüştüm, 3 şubat itibari ile emniyet paketli 110 hp araçlar ellerinde olacakmış... bi araştır bence...

bu bilgi ne kadar güvenilir ?
  • yat_uyu arkadaş, bu bilgiyi bursa şançelik oto satış müdüründen aldım.. inanmayanlar telefon açıp sorabilir...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.