Şimdi Ara

Pejo 208 ve Toyota Auris arasında kaldık(Acil yardım) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sıfır olarak bakıyorsan yeni rio gelecek. Fiyatına, donanımına, kalitesine bak. Ona göre karar ver.

Modelin bir önemi yok. Sonuçta fazla bir beklenti yok. Sorunsuz olsun yeter. Hatta bize verecekleri araç 2016 model ve 48.500 liraya bırakacaklar. Showroomdaki araç
    Pejo 208 ve Toyota Auris arasında kaldık(Acil yardım)

fotoğraftaki araç mevcut kasa concept plus donanım. 48500 TL ye hangi donanımı bıraktılar?

En baz donanım dedi oradaki bayan. Ancak baz donanımının diğer markalara göre daha dolu olduğunu söyledi.

comfort donanımi söylemiş. Fiyat aldığınız 208 hangi donanımdi?

Hocam pejo'da otomatik vites ve cam sunroof seçenekleri vardı. Kapak jant var üzerinde ancak onu serviste değiştireceğiz. Hangi donanım pejonunki tam bilmiyorum ancak kia'ya göre baya dolu. Yokuş kalkış sistemi vs'de var bu arada.

208 de cam tavan ve kapak jant varsa active donanımdir. Size tavsiyem kararınız 208 ise fabrika çıkış tarihini sorun. 2016 haziran yada öncesi fabrika çıkışlı olabilir. Sonra arabayı aldıktan sonra buraya konu açmayın benden söylemesi

İma ettiğiniz şey otomatik şanzuman mı Bu arada kesinlikle soracağım. Bilgiler için teşekkürler :)

etg5 bakıyorsaniz zaten şanzımanın nasıl olduğunu biliyorsunuzdur benim dediğim muayene zamanı fabrika çıkış tarihinden itibaren başlıyor. Çoğu insan bilmiyor. Arabayı alıp 2 sene sonra neden muayeneye gidiyorum diye sormayın diye dedim. Yani aklınızda soru işareti kalmasın. Herşeyi bilerek alın arabayı. 208 de güzel bir tercihtir.

Bunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu :) En güzeli gidip hepsiyle test sürüşü yapayım. İnceleme izleyerek olmayacak bu iş. Ancak kafamda baya bir soru işaretlerini giderdim sayenizde.

• Hocam şu ara forumdada popüler olan Mitsubishi atrage de bakabilirsiniz 50 bin civarı f/p arabası diollar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam rionun yeni kasası çıktı. aldığınız gün eski olacak. ayrıca ekransız bir araç demode görüntü alacaksınız. içlerinde en çok yakanı alacaksınız. 55 e değil ama 60 a çıkarak EAT6 şanzımanlı 208 ve makyajlı kasa sizi memnun edecektir. allure alın yada yeni C3 ü inceleyin derdim ancak onlar için bütçeyi daha da arttırmanız gerekiyor ne yazık ki... 2. eller her 2 araç için de çok taze bir göz atın bence. en yaşlısı zaten 5 aylık. ben daha ucuza dizel rio concept almadım gittim 208 allure aldım. saygılar...
  • Hocam ben o paraya c5 alırdım 4-5yaşında ama tabi siz bilirsiniz

• Pejo alma da ne alırsan al usta
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nero67

Hocam öncelikle yokuş kalkış sistemi artık bütün araçlarda var. Zorunlu çünkü. Teklif aldığınız rio güncel kasa. Yeni kasası tanıtıldı yakın zamanda satışa çıkması bekleniyor ayrıca ikinci eli zayıf bu yüzden önermem. Peugeot'u da önermem otomatiği yanılmıyorsam 1.4hdi da yer alan otomatik şanzumanla aynı etg5 şanzuman. Ailemizde bir tane 1.4hdi otomatik 208 var araç güzel araç ama şanzumanı saç baş yoldurur. Çok kararsız ve tepkileri çok geç. C3 için herhangi bir yorum yapamayacağım çünkü hiç kullanmadım ve araştırmadım aracı. Ancak peugeot ile aynı grubun araçları. Eğer o da etg5 şanzumanlıysa benim için o da alınmaz. Hyundai i20 bakabilirsiniz bence tabi bütçenizi aşmıyorsa. Veya aceleniz yoksa yeni kasası gelecek araçlar var baktığınız segmentte onları bekleyenilirsiniz. (Rio,polo,ibiza,fiesta). Skoda fabia'ya da bakabilirsniz bildiğim kadarıyla yakın zamanda kasa değişikliği beklenmiyor.

Hocam pejonun şanzumanın kötü olduğunu satış görevlisine belirttim kadın diyor ki "evet biraz sarsıyor ancak annenize alacaksanız bu durumdan bahsetmeyin" bu laftan sonra ne diyeceğimi bilemedim açıkcası 2011 senesinde test sürüşü yapmıştım pejo 507 miydi 508 miydi tam bilmiyorum. arka koltukta oturan sevgilim "boynum ağrıdı geçişlerde" demişti. Eğer devam ediyorsa bu sorun alınmaz zaten. Manuel candır Skoda fabia'nın tasarımı içime sinmedi açıkcası. C3 çok daha şık geldi ancak denemek lazım. Listeye i20'yi de ekledim

Ailedeki araç arabam yokken 2 ay bende kaldı. İstanbul trafiğinde delirtti o şanzuman beni hocam. Şanzumanı enyi şekilde tarif etmem gerekirse "ilk defa manuel araç kullanan ve yeteneği olmayan şoför gibi. Tek farkı arabayı stop etmiyor" hele rampalarda tan eziyetti. 3. Vites ile girdiğim rampada aracın devri düşüyordu titreye titreye 3. Viteste rampayı çıkmaya çalışıyordu rampa bitmeye yakın vites düşürtüp aracı birden bağırtıyordu vs. Manuel moda alıp kullanıyordum aracı onda millet milisaniyelerle şanzuman performansı ölçerken bizim ki saolsun 2 saniyede anca vites atıyor veya düşürüyordu. Kısacası bulaşmayın sakın. Şanzumanı düzgün olsa güzel araba aslında.

• nero67 kullanıcısına yanıt
    1.4 manuel modeli sizce 301 yerine tercih edilir mi ? ( iç mekan kalitesi, donanım, güvenlik bakımından )
  • yeni kasa rio yu bekle, rio akaaaarrr giderrrrr
  • Yeni Kia Rio'yu beklemek mantıklı geldi. Ancak internette aralık ayının 2.haftası gelir diyor halen gelmedi. Net bir tarih bulamadım açıkcası.
  • öncelikle attrage ve sonra suzuki baleno aklının bi köşesinde olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thormentor

öncelikle attrage ve sonra suzuki baleno aklının bi köşesinde olsun..

attrage'ın tasarımını beğenmedim ancak balego baya iyi duruyor. önerinizi dikkate alacağım sağolun
  • quote:

Yeni Kia Rio'yu beklemek mantıklı geldi. Ancak internette aralık ayının 2.haftası gelir diyor halen gelmedi. Net bir tarih bulamadım açıkcası.

yeni rio mart ayında geliyor. Birşey kalmadı bekle gör kararı öyle ver.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Yeni Kia Rio'yu beklemek mantıklı geldi. Ancak internette aralık ayının 2.haftası gelir diyor halen gelmedi. Net bir tarih bulamadım açıkcası.

1.0 motor secenegiyle geliyormuş bir de. 53 bin civarına alınabilir diye tahmin ediyorum. Bekleme kararı aldım. Forum iyi ki var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 21 Şubat 2017; 22:49:15 >
  • quote:

quote:

quote:

1.0 motor secenegiyle geliyormuş bir de. 53 bin civarına alınabilir diye tahmin ediyorum. Bekleme kararı aldım. Forum iyi ki sağolun

1 litrelik turbo ilk etapta gelmeyebilir. Gelse bile en üst paketle satışa sunulması muhtemeldir. Ama yine de bekleyip görmekte fayda var. Şimdiden hayırlısı olsun

• Otomatik vites alacaksan bunlardan hiç birini alma. Düz vites alacaksan peugeot 208 annen için en ideali.

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Tabi tabi benim sorunum.birader bana yorum yapma benim neye binip binmediğim seni ilgilendirmez .

Ne çok ergen var şu forumda olgun muhabbet edip görüş bildiremiyorux.önüne gelen yazıyo.

Ergende olduk :)

• quote:

Hocam öncelikle yokuş kalkış sistemi artık bütün araçlarda var. Zorunlu çünkü. Teklif aldığınız rio güncel kasa. Yeni kasası tanıtıldı yakın zamanda satışa çıkması bekleniyor ayrıca ikinci eli zayıf bu yüzden önermem. Peugeot'u da önermem otomatiği yanılmıyorsam 1.4hdi da yer alan otomatik şanzumanla aynı etg5 şanzuman. Ailemizde bir tane 1.4hdi otomatik 208 var araç güzel araç ama şanzumanı saç baş yoldurur. Çok kararsız ve tepkileri çok geç. C3 için herhangi bir yorum yapamayacağım çünkü hiç kullanmadım ve araştırmadım aracı. Ancak peugeot ile aynı grubun araçları. Eğer o da etg5 şanzumanlıysa benim için o da alınmaz. Hyundai i20 bakabilirsiniz bence tabi bütçenizi aşmıyorsa. Veya aceleniz yoksa yeni kasası gelecek araçlar var baktığınız segmentte onları bekleyenilirsiniz. (Rio,polo,ibiza,fiesta). Skoda fabia'ya da bakabilirsniz bildiğim kadarıyla yakın zamanda kasa değişikliği beklenmiyor.

Yeni etg5 ler çok konuda iyileştirildi.Eskiler gibi değil.Yanlış bilgi vermeyelim

• quote:

quote:

Hocam pejonun şanzumanın kötü olduğunu satış görevlisine belirttim kadın diyor ki "evet biraz sarsıyor ancak annenize alacaksanız bu durumdan bahsetmeyin" bu laftan sonra ne diyeceğimi bilemedim açıkcası 2011 senesinde test sürüşü yapmıştım pejo 507 miydi 508 miydi tam bilmiyorum. arka koltukta oturan sevgilim "boynum ağrıdı geçişlerde" demişti. Eğer devam ediyorsa bu sorun alınmaz zaten. Manuel candır Skoda fabia'nın tasarımı içime sinmedi açıkcası. C3 çok daha şık geldi ancak denemek lazım. Listeye i20'yi de ekledim

Etg5 yenilendi hocam.Gidin test edin eskisi ile arasında dağlar kadar fark var.

• tam attrage önerecektim ama zaten önerilmiş bile : (
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Hocam eminmiisnizBenim arkadaş 2013 naty paketini aldi ve yağmur+far sensörü mevcut hatta benim almaya niyetlendigim 1.4 olanında adamla dün telefonla görüştüm başka şehirde olduğu için naty paket ve 6 hava yaş,yağmur+far sensörü ,manuel klima,yokuş kalkış desteği oldgnu C. control olmadığını söyledi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paco-De Lucia -- 22 Şubat 2017; 6:54:58 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.