Şimdi Ara

Pejo 206 Hoparlör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Temiz bir ses istiyorum. Bu konularda hiç bir bilgim yok ne yazıkki. Bass için bagaja ekstra şeylere gerek yok. Ön kapılara orta seviye volumede iyi ses verecek hoparlör tavsiyesine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ediyorum.

• mrb, tavsiye için bazı bilgiler gerekli.

teybinizin tam marka modeli nedir, araç kaç model, arka kapılarda hoparlör var mı? anfi istermisiniz? subwoofer istemiyorsunuz onu anladım. bu iş için max bütçeniz nedir? 3000tl ye de 1 çift hoparlör var, ona göre tavsiye verelim demi. bu bilgileri eksiksiz yazın, ona göre tavsiyede bulunacağım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Tabiki. Radyonun modeli Piranha Teype İxenit X type. Araç 2001 roland garros. Arka kapılarda hoparlör yok bagajın üzerinde var 2 tane. Sağ ön patlak bu sebeple önleri değiştirmek istiyorum. Tek sağı değiştirmektense çift olarak değişsin dedim. En fazla 250 liralık bir bütçe var. Anfi nedir ne işe yarar hiç bilgim yok gerçekten. Bu fiyata alınabiliyorsa hoparlörle birlikte faydalı bir şeyse neden olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GarelliBey

Tabiki. Radyonun modeli Piranha Teype İxenit X type. Araç 2001 roland garros. Arka kapılarda hoparlör yok bagajın üzerinde var 2 tane. Sağ ön patlak bu sebeple önleri değiştirmek istiyorum. Tek sağı değiştirmektense çift olarak değişsin dedim. En fazla 250 liralık bir bütçe var. Anfi nedir ne işe yarar hiç bilgim yok gerçekten. Bu fiyata alınabiliyorsa hoparlörle birlikte faydalı bir şeyse neden olmasın.

hocam teybiniz çok giriş seviyesi malesef, iyi ses için en az pioneer mvh 85ub seviyesinde teyp gerekli, o da 175tl dir sıfırı. önerim pioneer ın bu teybini, ve pioneerın ts g 1645r hoparlörünü almanız. o zaman istediğiniz sesi alırsınız.

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/pioneer-ts-g1615r-16-cm-230-watt-hoparlor-pm-otpiotsg1615
    Hocam bu çift fiyatı mıdır? Anladığım kadarıyla radio giriş seviyesi olunca hoparlör 200 liralık olsa da fark etmeyecek. Performans alamayacağım. Lakin yinede patlak hoparlör cızırtısından iyi müzik dinleyeceğim kesindir. Tavsiye için teşekkür ederim. En kısa sürede tedarik edip bağlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GarelliBey

http://www.hepsiburada.com/pioneer-ts-g1615r-16-cm-230-watt-hoparlor-pm-otpiotsg1615
    Hocam bu çift fiyatı mıdır? Anladığım kadarıyla radio giriş seviyesi olunca hoparlör 200 liralık olsa da fark etmeyecek. Performans alamayacağım. Lakin yinede patlak hoparlör cızırtısından iyi müzik dinleyeceğim kesindir. Tavsiye için teşekkür ederim. En kısa sürede tedarik edip bağlayacağım.

kutlarım hocam çok iyi anladınız, linkteki pionerda işinizi fazlasıyla görür, evet kutudan 2 tane çıkar. sizin linkini paylaştığınız pioneer 1615 serisi, bende pioneer 1645 serisi önermiştim. 1645 te ek olarak ortada tweeter mevcuttur. biraz daha tiz sesleri ayırır ama dediğiniz gibi teypde iyi olması lazım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Teyp değişmeli. Peugeot ların elektrik teisatları zayıftır. Yeni teybe sanki bir anfiye çekilir gibi (+) kablosu çekilmeli. Tabi Anfi varmışçasına kalın olmasına gerek yok.Ana ünite Pioneer Sony Kenwood Alpine Clarion dışında birşey olmamalı.Hem anfi hem bass vs olmayacaksa mevcut alanlarda kullanılan hoparlörler çok kaliteli olmak zorunda. Audiso Hertz Focal vs...
  • Merhaba arkadaşlar bendede 2004 roland garros var. Ön kapı direklerinde tweeter kapılardada 4 hoparlor var. Ekstra herhangi bişey eklemeden sadece hoparlorleri yenilemek istiyorum tavsiye olarak yüne pioneer 1645 serisimi bakayım fikri olan varmıdır? Şimdiden teşekkürler

• madwish M kullanıcısına yanıt
    Bende de 2004 XT var.Ön kapılara 2 yıl önce Sony XS-FB1620E 16cm hoparlör aldım.MVH-150UB ile çok temiz çalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rkx -- 24 Ağustos 2020; 20:11:2 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.