Şimdi Ara

Pejo 106 XR ve Easytronik Astra Takası(ünal imdat) :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1997 model 106 XR sahibiyim. Önceden Birde Getz vardı. Geçen hafta sattım onu. Şimdilerde 106 yıda satıp düzgün birşey almak istiyordum. Kesinlikle dizel diyordum ama dün sahibinden.com'dan bir takas teklifi geldi.

Benim araç
    http://www.sahibinden.com/klimali-ruhsat_sahibinden_orjinal_106_xr-23WQQaXQQ14610944WQQpXQQdisplayitem
    Buda takas isteyen Astra
    http://www.sahibinden.com/2004_model_yeni_kasa_astra_enjoy-83WQQaXQQ15415405WQQpXQQdisplayitem

Kilometre biraz fazla geldi. Bu km ye gelmiş bir Astra'dan hayır gelir mi vatana millete

Ayrıca en korktuğum şey şanzıman. İlerde çok masraflı olur mu ?

Son olarak 106nın üzerine max ne kadar vermeliyim ?

• evet yakalandınız

• Konuyu açarken acaba diye de aklımdan geçmedi değil
  • ayrıca km sorun olmaz derim ben bi astra sahibi olaraksenede 25000km benzinli için sorun olmaz diye düşünüyorum...ayrıca şanzumanda bi sorun yok gerçekten yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnmcclane -- 15 Temmuz 2009; 12:09:21 >

• Hala gülüyorum ya.
  • johnmcclane Astra sahibi anladığım kadarıyla

Şanzımandan şikayetçi olan pek rastlamadım, ben de aynı astranın otomatik vitesini kullanıyorum, açıkçası biraz silkeleyerek seyrediyorum araçta ama serviste kalibrasyon benzeri bir şey yapılıyor ve inanılmaz bir rahatlığa kavuşuluyor (Astraya yapılıyor mu kesin emin değilim, Corsaya yapılmıştı ve inanılmaz rahat hale geldi)
  • yakalandııııık
  • quote:

Orjinalden alıntı: JimBeam

Hala gülüyorum ya.

hocam siz fiyat biraz pahalı dediğiniz için acaba mı deyip indirime gitmeyi düşündüm,onun için açtım konuyu?

ama epey bi gülünç oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bitter

johnmcclane Astra sahibi anladığım kadarıyla

Şanzımandan şikayetçi olan pek rastlamadım, ben de aynı astranın otomatik vitesini kullanıyorum, açıkçası biraz silkeleyerek seyrediyorum araçta ama serviste kalibrasyon benzeri bir şey yapılıyor ve inanılmaz bir rahatlığa kavuşuluyor (Astraya yapılıyor mu kesin emin değilim, Corsaya yapılmıştı ve inanılmaz rahat hale geldi)

Bahsettiğim takas teklif eden arkadaşın ta kendisi johnmcclane(Tahsin bey)
  • hocam ünal imdat dediğiniiz de sanırım ünalkorkmaz dimi?

onda da astra var sanıyorum easytronic...üzerine 10500tl ver al derse nediyeceksiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnmcclane -- 15 Temmuz 2009; 12:34:07 >
  • Çok iyiymiş bu karşılaşma
  • quote:

Orjinalden alıntı: johnmcclane

hocam ünal imdat dediğiniiz de sanırım ünalkorkmaz dimi?

onda da astra var sanıyorum easytronic...üzerine 10500tl ver al derse nediyeceksiniz?

Ünal'cım pazarlığı bitirdik derim.
  • nassı yani?üste 10500 e almaz mısın astramı

• Hazır taraflar buluşmuşken oturup bi konuşalım.
    Hocam en son ne olur kırmayalım birbirimizi.

• quote:

Orjinalden alıntı: JimBeam

Arkadaşlar merhaba.

1997 model 106 XR sahibiyim. Önceden Birde Getz vardı. Geçen hafta sattım onu. Şimdilerde 106 yıda satıp düzgün birşey almak istiyordum. Kesinlikle dizel diyordum ama dün sahibinden.com'dan bir takas teklifi geldi.

Benim araç
    http://www.sahibinden.com/klimali-ruhsat_sahibinden_orjinal_106_xr-23WQQaXQQ14610944WQQpXQQdisplayitem
    Buda takas isteyen Astra
    http://www.sahibinden.com/2004_model_yeni_kasa_astra_enjoy-83WQQaXQQ15415405WQQpXQQdisplayitem

Kilometre biraz fazla geldi. Bu km ye gelmiş bir Astra'dan hayır gelir mi vatana millete

Ayrıca en korktuğum şey şanzıman. İlerde çok masraflı olur mu ?

Son olarak 106nın üzerine max ne kadar vermeliyim ?

önceden bende de bi getz vardı benzinli onu satıp astra almıştım

• Bide benimki LPG liydi. 25 kurus yakıyordu gazda
  • quote:

Orjinalden alıntı: mchll

Hazır taraflar buluşmuşken oturup bi konuşalım.
    Hocam en son ne olur kırmayalım birbirimizi.

hocam ben üste 11000 istedim ama fırat beyin sanırım hesaplarına uymadı...

hayırlsı olsun...

• teknolojinin nimetleri.
  • Zaten LPG ve benzinli arabaya tövbe etmiştim. Ama araç Astra olunca hesap kitaptan sonra 11.000 bizde kepek yaptı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.