Şimdi Ara

Pegasus Yurtdışı %40 İndirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
4.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avrupa'nin neredeyse hepsine gittim sadece baskentleri vs degil cok sehir gordum.Rus tarafi kaldi sadece letonya litvanya finlandiya estonya.

Afrika kitasina ilk seyahatim olucak iyi kotu bakacagiz merak :)

@xxlboy ekside haziranda biri gitmis zorluk cikarmiyor dediler cikarsa ne olacak ki seve seve almak zorunda birde sarm bolgesi 300 gun yazlik ya oteller bolgesi oldugu icin vizeyi kaldirmislar evet sacmalik ama belki bizimde Istanbula boyle uygulama yapmamiz lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt

mısır keyfinden vizeyi kaldırmıyor,

Ülke CDS bizden beter, batmak üzereler, 2015 de Rus uçağına yapılan bombalı saldırıdan sonra Ruslar daha yeni yeni tekrar gitmeye başladı.

en.wikipedia.org
    Metrojet Flight 9268 - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Metrojet_Flight_9268

tam bahsettiğim Sinai bölgesinin üzerinde uçağı havaya uçudular.

Adamların acil USD ye ihtiyaçları var, yoksa bizi filan almazlardı.

Bayağı kinci bir millet, kuzey Afrika coğrafyasında tüm Arap ülkeleri müthiş kincidir ( bayağı bir genelleme oldu ama, benim gerçeğim )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 11 Temmuz 2022; 12:12:49 >
  • Indirim yalandan baska hicbir sey degil. Diger hava yollarina gore ucuz ucuslari var cunku kalite dusuk zaten. Ne kadar ekmek ne kadar kofte. Yilda 6-7 civari gitgel yapiyorum yurt disina biletlerin cogunu Pegasus ile aliyorum.

Bazen bu indirim bilmemnesi denk geliyor ama hicbir zaman %40 indirimle bilet fiyati gormedim. Hatta fiyatlar her zaman euro olarak hemen hemen ayni oluyor. O yuzden de her gidisimde tl olarak %40 indirim saftasasi olduğu halde daha fazla odedim. Yalandan baska bisey degil

• Üsküp nasıl ucuz mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Net %40 gibi bir indirim yok. Örneğin gidiş dönüş 1750 tl olan uçuş 1500 e düşüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çikkarito09 Ç kullanıcısına yanıt

Saraybosna bak...Mart ayı gayet hesaplı...

• İzmir kalkışlı vizesiz gözünüze çarpan uygun yerler var mıdır ?

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt

Saraybosna pek güzel gözükmedi ama oradaki kalma yeme içme falan uygun mu? Hem gezmelil hem ucuz olsun seçeneğin olsa hangisini seçerdin

• kafayiko kullanıcısına yanıt
    Aynen ama axess 200 ekstre indirimi %2 chippara 80 de chip var baya iyiye geldi.Axess guzel kamp yapmis kisiye ozel.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bunu bilmiyordum hocam teşekkürler

• Bitti mi acaba kampanya deneyen var mı?

• namunsan kullanıcısına yanıt

Normalde bugun devam ediyor olmasi lazim.

• maicole kullanıcısına yanıt
    Bitmiş maalesef. Ben de bugün son diye biliyordum herhalde belirli koltuk sayısı vardı. Keşke uzatsalar biraz daha.

• namunsan kullanıcısına yanıt

Ben kis mevsimi diye bilet bakmadim, ayirdiklari koltuk bitmis dediginiz gibi o zaman, ayin 13u sondu cunku.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.