Şimdi Ara

PEGASUS'TAN 500.000 KOLTUK...YURTİÇİ 39 TL - KIBRIS 49 TL... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
6.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece 12 den sonramı baslıcak ben yurtdısında pek bırsey goremedım ındırımlı olan
  • Yalnız birşey dikkatimi çekti, eskiden uçakla gitmek deyince çok zengin insanların bir seyahat alışkanlığı akla gelirdi. 39TL şaka gibi bir rakam. Bugünleri de gördük çok şükür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendinibil

Yalnız birşey dikkatimi çekti, eskiden uçakla gitmek deyince çok zengin insanların bir seyahat alışkanlığı akla gelirdi. 39TL şaka gibi bir rakam. Bugünleri de gördük çok şükür...

19.90 aldığım biletlerden sonra pahalı geldi bu kampanya ama neyse
  • evet kampanya hikayeden ibaret benim için, 354 tl olan biletler halen 354 tl. kimsenin tercih etmediği saatler veya hafta içi günlerde indirim var.
  • suan bende yurt disindayim fiyatlara bakiyorum ama indirim yansiyan bisi geremiyorum...
  • 9. tl oldugu zaman olacakmı acaba tekrardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

pegasus olmasa zaten uçağa binemeyeceğiz

aynen öyle hocam,

9 liraya uçak bileti aldım 1.5 sene önce, o zamanlar başımdan biraz komik bir olay geçmişti :)

Bagajım 10 kg fazla çıkınca kg başı 4 lira talep ettiler, bende bileti 9 liraya aldım dalga mı geçiyosunuz demiştim. Sonradan pazarlıkla 2 kg ücreti ödedim kasaya çok inatçı çıktı chek-indeki arkadaşlar
  • böyle kampanya mı olur yahu her ayın belli bir kaç gününü seçiyorlar round trip alınca muhakkak diğer tarafından farkını çıkartıyorlar gene 120 geldi gidiş dönüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: shanke

quote:

Orijinalden alıntı: syruse

pegasus olmasa zaten uçağa binemeyeceğiz

aynen öyle hocam,

9 liraya uçak bileti aldım 1.5 sene önce, o zamanlar başımdan biraz komik bir olay geçmişti :)

Bagajım 10 kg fazla çıkınca kg başı 4 lira talep ettiler, bende bileti 9 liraya aldım dalga mı geçiyosunuz demiştim. Sonradan pazarlıkla 2 kg ücreti ödedim kasaya çok inatçı çıktı chek-indeki arkadaşlar

o 9liralıklardan kasım 2010da ben 2kişi izmir istanbul gidiş dönüş aldım. Öğle yemeğini izmirde yedik sonra geri döndük

eski nişanlımla böyle güzel bir gün geçirmeme yardımcı olduğu için pegasusa ne kadar teşekkür etsem azdır

40liraya 2kişi gidiş dönüş günü birlik istanbul izmir

keşke aynı kampanya yine çıksa

• quote:

Orijinalden alıntı: talaria

%99,9 benim bir işime yaramaz Cuma gidiş-pazar dönüş 49 yapsınlar sıkıysa Kıbrısa.

Sanırım yapmışlar hocam 2 mart gidiş 4 mart dönüş olarak vergiler dahil 104 TL oluyor.
  • bilet alırken özellikle seyahat sigortası istemiyorum kısmı var. bu kutu sayfada işaretsiz gelir. bunu işaretlemeyi unutmayın 5-6 tl fazla ödersiniz haberiniz olmaz.
  • Bu sefer çok ters saatlerde yapmışlar indirimi. Düzgün saatlerde Anadolujet daha ucuz.(Benim baktığım tarihler Ağustos ayı içindi)
  • İzmir-Lefkoşa 26 Mayıs Gidiş 27 Mayıs Dönüş, Toplam 65 TL
  • pegasusun kampanyalarını devamlı takip ederim.bu kampanyada güzel.biletin toplam maliyeti 42 tl oluyor.çok makul fiyat.ben şubat ayına almaya çalışıyorum.şuan sitede yoğunluk var sanırım.yaz için daha erken bence.benzer kampayaları mart yada nisan ayında tekrar yaparlar
  • ben geçen cumartesi yurtiçi (gaziantep-izmir) biletini 44.90 sun ekspres pazar güneşi kampanyasından aldım.gerçi sisitem 00.01 açılacaktı sözde ancak gece 02:00 açıldı.bilginize.
  • indirim hiç bi halta yaramamış.benim istanbula gideceğim tarihlerde biletler 67 lira.neyleyim ben böyle işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurozan

indirim hiç bi halta yaramamış.benim istanbula gideceğim tarihlerde biletler 67 lira.neyleyim ben böyle işi.

Öyle deme iyi reklam yaptı adamlar sabahın 5 inde haftanın dandik bir günü olan uçuşu 40 lira yaz eli ayağı düzgün bir günün düzgün saatine 70 lira çek neyse en kötü tek yön alacaz artık
  • arkadaşlar yaklaşık 2 saattir uğraşıyorum ve almayı başardım.kısmet olursa şubatta ailecek trabzon gezisi yapacağım.3 gidiş,3 dönüş toplam 6 bilete 252 tl verdim.
  • Başıma geleni yazayım siz karar verin.. yurtdışı iyi bir indirim vardı.. dayımı göndermek için 250 tlye hediye bilet aldım.. biletin yanında koltukları ayrıca satıyorlarmış onuda ödedim.. neyse uçuş günü geldi.. dayım malum yurtdışı seyahati yapacagı için 3-5 birşeyler almış normalde daha önce türk hava yolları ile defalarca o kadar agırlıkla gidebildi.. sorun çıkmamıştı..

Küçük el çantasını uçağa alamayacaklarını söylediler.. defalarca o el çantasından daha büyük çantalarla 3-4 uçak değiştirip ve hiç birinde sorun yaşamadan seyahat yapan biri olarak, bu durumu çok yadırgadım.. itiraz ettim ama ordaki görevliyi bir türlü ikna edemedim.. şirket politikası bir şey yapamam beyfendi dedi.

bavulu + el çantasını tartıya koydu.. ve 250 liralık biletin üstüne 200 lira daha eklediler. güya dayıma bilet ısmarlayacaktım. üzerimde nakitte yoktu.. ödeyemedim, resmen yıkıldım.. 20-30 lira kar edelim derken kol gibi kazık yedik.. birde dayıma pişkin pişkin yanınızda tl yoksa euro ile ödeyebilirsiniz deyip o zamanlar 2-2.5 lira arası olan euroyu 3 liradan TLye çevirmeye çalıştılar, kudurdum.

bütün bunlara rağmen ille pegazuz diyorsanız yanınıza cok az eşya alıp gidin.. karnınızıda doyurun suyunuzu için.. çünkü uçakta herşey paralı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunpasa -- 17 Ocak 2012; 15:27:11 >

• daha 2gün önce 82 tl'ye Adana'ya aldım ağlamak istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.