Şimdi Ara

Pegasus'ta tüm biletler yüzde 50 indirimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.470
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pegasus Hava Yolları'nın internet sitesinden 18 aralık Cuma gecesi 22.00’den cumartesi günü 08.00’e kadar bilet alanlar, 15 Ocak 2010’a kadar gerçekleştirilecek tüm yurtiçi seferlerde yüzde 50 indirim fırsatından yararlanacak.

Son seyahat tarihi 15 Ocak 2010 olan kampanya, Pegasus’un tüm yurtiçi seferlerinde kullanılabilecek. Kampanya ile alınan biletler Pegasus’un Türkiye içinde gerçekleştirdiği Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Konya, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van seferlerinde geçerli oluyor.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/13232180.asp?gid=229

• sanırım 10 tl ye alanlar şimdden uçtular ilgi 0.
  • Ben aldım 1 tane 30,50 TL ist - ank
    yakmayız inşallah
    teşekkürler Rohirim
  • bu akşam 22 ocak a bilet almak için girdim siteye bu kampanyayı gördüm birde yılbaşı öncesi ve sonrası fiyatlarına bakıyım dedim 30 aralık gidiş 50 tl idi neyse dedim 22 ocaktaki biletimi aldım saat 22 den sonra bidaha baktım siteye 30 aralık gidiş fiyatı 100 tl olmuş birden yüzde 50 indirimle aynı fiyata geliyor aynı şey dönüş tarihi içinde geçerli gidipte birden bire dolacagını sanmıyorum hemde tam iki katı fiyatına çıkacak şekilde bu işte bir şeyler var ama hadi bakalım eger dogruysa bu pegasus a hiç yakıştıramadım gerçekten
  • yerler doldukça fiyat artıyor. ben adana -izmir'i gidiş dönüş 90'a getirdim ki otobüsten daha ucuz.
  • Tekrar baktım. fiyatlar değişmemiş. Bugün alsam 175 TL'ye geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tworule

yerler doldukça fiyat artıyor. ben adana -izmir'i gidiş dönüş 90'a getirdim ki otobüsten daha ucuz.

aynısını ben dün cok aradım ama nedense bir türlü rastgelemedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.