Şimdi Ara

Pegasus Avrupa Biletleri 1 Euro + Vergiler. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
8
Favori
48.550
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 10 aralık gidiş 11 aralık dönüş aldım paris e ve sonrasına 14 aralık gidiş 15 aralok dönüş bu kez köln e. Vizeye başvururken ne yapmayalıyım hepsini kapsaması açısından. Fransaya başvuru yapıcam sanırım ilk giriş schengen zone a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mı bilet tavsiyesi olan, kalan varsa tabi...

• elonardo kullanıcısına yanıt
    Gidiş dönüş ankara hamburg stutgart vs 500 lira civarına bulunuyordu. Biraz pahalı kampanyasız olduğu için ama gene de ucuz normal bilete göre. Krasnodar gidiş 200 dönüş 90dı mesela kampanyasız hali bile çok ucuz Oturup sık sık bakmak lazım. 24 saat ücretsiz iptal edilebildiği için tekrar tekrar bakmakta fayda var ucuz biletler gene listeye girebilir.
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Başka tarayıcıdan ya da cookieleri temizleyerek bakın.
  • Kampanya bitti sanırım

• yok hocam. denedim fiyat dusmuyor. hatta 2 dk içindeki fiyatları tekrar birer birer lira artırıyorlart. kim nereyi araştırıyorsa ona göre fiyat artırıyorlar muhtemelen. kapattım.
  • 500 tl biz ölücüler için pahalı sayılır hocam :D

geçenlerde Krasnodar git gel 200 civarında vardı
  • 20-25 kasımda kharkive gidiş dönüş 260 tl ye aldım kharkivde yapılacak şeyler tavsiyeniz varsa alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

400 TL ye hocam normalde de gidilip gelinebiliyor hocam lviv e sizin fiyat baya aşırı olmuş bence. Siz bilirsiniz tabi yinede.

Alıntıları Göster
    hocam gidişi 130 tl den aldım ama dönüş için en uygunu ve tarihi en uyan 419 liraydı.
    bide bu sene tatil yapamadım hazır gaza gelmişken dedim zararlıda olsa gidip geleyim.
    Parasal olarak kar edemedik umarım fiziksel olarak rahatlarız

• quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

400 TL ye hocam normalde de gidilip gelinebiliyor hocam lviv e sizin fiyat baya aşırı olmuş bence. Siz bilirsiniz tabi yinede.

Alıntıları Göster
    Hocam 400 TL'ye Lviv'e gidiş dönüş biletlerini nereden alıyorsunuz? Ben pegasus haricinde pek bulamadım. Bu kampanyayı da kaçırdık, belki sizin bildiğiniz başka bir havayolu vardır?
  • tgenc T kullanıcısına yanıt
    Flyuia ile 2+2 bebek Kiev'e git gel 650'ye aldım ben fena kazık yemişsiniz geçmiş olsun. 1€ kampanyasından da 2 kişi git gel 400'e vardı dün Lviv için, şuan bitmiştir muhtemelen.

• Ucuz bilet kalmadı heralde her yere ucarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

Başka tarayıcıdan ya da cookieleri temizleyerek bakın.
    Uygulamadan Olmuyor muydu? Tarayıcı Dahil mi?
  • Daha ucuza yok sanırım

• Ariana Grande kullanıcısına yanıt
    8 kg kabin bagajı var biz ekstra aldık çocuklarla aşım olmasın diye

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    Dahil hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: AugKunzee

hocam gidişi 130 tl den aldım ama dönüş için en uygunu ve tarihi en uyan 419 liraydı.
    bide bu sene tatil yapamadım hazır gaza gelmişken dedim zararlıda olsa gidip geleyim.
    Parasal olarak kar edemedik umarım fiziksel olarak rahatlarız

Alıntıları Göster
    Umarım hocam. Pek çok kişi o niyetle gidiyor ukraynaya ama umduğunu bulamadan geri dönen çok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tgenc

Hocam 400 TL'ye Lviv'e gidiş dönüş biletlerini nereden alıyorsunuz? Ben pegasus haricinde pek bulamadım. Bu kampanyayı da kaçırdık, belki sizin bildiğiniz başka bir havayolu vardır?

Alıntıları Göster
    Kampanyalardan hocam bir mesaj altınızdaki forumdaş bahsetmiş. Bu kampanya bitti zaten artık şuanda bulamazsınız.

• Gören bulan var mı hangi tarihler arası kaldı? :/
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.