Şimdi Ara

PEGASUS 16 Ocak'tan İtibaren KÜTAHYA Zafer Havalimanı'na Uçmaya Başlıyor 29,99 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
3.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: uurgn
    Otobüs daha erken varıyo dediniz de
    zaten garaja gitmek için en az bir saat önce hazır olmak lazım.
    Ayrıca istanbula inin Bütün firmaların servisleri var evet ama kim bilir kaç saat bekletcek trafik var geldi,geliyo, birazdan kalkcak,
    En kötü ataşehir duduklu tarafında inip Kadıköy'e gitmek 8 saat sürer ve elde çantalarda.
    Azıcık mantıklı olalım 50 60 liraya kadar alınan tüm uçak biletleri karlıdır.

Otobüs daha erken varıyor demedim ki ben, 5,5 saatte varıyor, ayrıca Sabiha Gökçen'e de yine 3 saat civarında bir iniş söz konusu. Sonrasında her ikisinde de İstanbul trafiğine bağlısınız. Yalnız Kamil Koç'un servisi ücretsiz, yine Ataşehir civarına yarım saatte bir, Maltepe civarına saatte bir kalkıyor. Bir de insaflı olun lütfen, Afyon'da otogara bir saat önceden hazırlık yapıyorsanız bu durumda valiliğin önünden kalkan araç için de 1 saat önceden hazırlık yaparsınız.

quote:

Bu ülkede sadece istanbul yok. Gaziantep'e gidebilmek içinde bu söylediklerin geçerlimi? yakında dogu illerinede uçuşlar başlayacak. Belki istanbul için söylediklerinde bi nebze haklısın ama havaalanı gereksiz değil. Afyonluların yarısı yurtdışında yaşıyo mesela simdi bu havaalanı onlar için büyük avantaj oldu. adam almanyadan binecek afyona yakın bi yere inecek. dar düşünmeyin yani.

Sıcak fırsat İstanbul için verilmiş. O nedenle bu cevabınıza uzun uzadıya cevap vermem doğru olmaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rlcos

quote:

Bende servis var ve ücretsiz diye duydum ayın 19una pegasustan bilet aldım 32 liraya.
    Bugün öğrendim ki Afyondan hem bedava değilmiş hemde sadece THY uçuşlarına göre servisi varmış firmanın.
    Pegasus bide gidişi sabah 8e koymuş o saatte servis olmazsa nasıl gidilir bilmem.
    Afyon Kütahya yolunda insem havaalanına yürüyebilirsiniz acaba?

Bilen cevap atarsa sevinirim

Nasıl 19 una aldın
    16 18 20 sine var

Arkadaşım seferlere bakmayı bilmiyosun burdan açıklayacak durumda değilim sana .

afyondan binicekmişsin, yanlış anlamışım
    ayrıca cevap tarzın hoş değil

• quote:

Otobüs daha erken varıyo dediniz de
    zaten garaja gitmek için en az bir saat önce hazır olmak lazım.
    Ayrıca istanbula inin Bütün firmaların servisleri var evet ama kim bilir kaç saat bekletcek trafik var geldi,geliyo, birazdan kalkcak,
    En kötü ataşehir duduklu tarafında inip Kadıköy'e gitmek 8 saat sürer ve elde çantalarda.
    Azıcık mantıklı olalım 50 60 liraya kadar alınan tüm uçak biletleri karlıdır.

sen bu "otogardan otobüse binme" olayını büyürmüşsün be hocam.. orada c-in yok, bniş kartı alma kuyruğu yok, bagaj verme derdi yok.. 15 dakika önce bile orada olsan yeterlidir.. zaten otobüsün kalkış saatinden önce gitmesi gibi bir durum söz konusu değil, olamaz..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.