Şimdi Ara

PEGASUS 16 Ocak'tan İtibaren KÜTAHYA Zafer Havalimanı'na Uçmaya Başlıyor 29,99 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
3.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabiha gökçene indikten sonra karşıya geçmesi sıkıntı olur mu acaba? O tarafta servisler ne durumdadır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

Her şey güzel de şu 60km ,40 km mesafeler az buz değil.Fiyatlar uygun olursa tercih edilebilir tabiiki.

Birde termal hoteller iyice artmaya başladı.Yurtdışından gelmek isteyenler için çpk güzel olacak.

Havalimanı ile kütahya'nın arası arabayla 20 dakika, servis 25-30 dk'da gider. Bence çok fazla bi mesafe değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

Sabiha gökçene indikten sonra karşıya geçmesi sıkıntı olur mu acaba? O tarafta servisler ne durumdadır?

Sabiha Gökçen'den Beşiktaş - Taksim'e servis var ücreti 12 TL herhangi bir sıkıntı çıkmaz hocam
  • Kütahyalı arkadaşlara hayırlı olsun ama nedir bu Bursa nın çilesi ya 3 milyonluk şehir havalimanı var ama borajetin 20 kişilik minübüsten hallice uçakları harici uçan yok senede 1 kere hacılar için yapılmış havaalanı mı olur ya, ne biçim bir ülkede yaşıyoruz, ne biçim belediyecilik metro diye şehre balniyö treni kakalarlar, havaalanını 45 km uzağa yapıp kullanılmasın diye ellerinden geleni yaparlar(aktarmalı uçuşu aşmışlar direkt aktarıcı firma var) şimdi de bursa deniz otobüsü kurdular kesin yeni kapıya 15 km mesafede gemiyi durdurup devamını balıkçı teknelerine ihale ederler yeterki toplu taşıma maksatına ulaşmasın, vatandaşına bu kadar düşman bir belediye daha görmedim ben ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

Her şey güzel de şu 60km ,40 km mesafeler az buz değil.Fiyatlar uygun olursa tercih edilebilir tabiiki.

Birde termal hoteller iyice artmaya başladı.Yurtdışından gelmek isteyenler için çpk güzel olacak.

havaalanının asıl amacı termal turizm için
  • quote:

Orijinalden alıntı: rlcos

quote:

Orijinalden alıntı: asilkan20

Hocam Pegasus uçuşları başlayana kadar zaten ücretsiz servisler başlamış olur dert etme sen, ücretsiz gidersin Afyon'a!

THY nin servisi sadece THY yolcularını mı alıyor
    En kötü öyle yaparım

thy nin servisi değil afyondan havalimanı servisi. uçak indikten sonra hareket eder bedeli 10 tl. şu an sadece thy uçağı kalktığı için o uçak inince var servis
  • ayrıca mesafe uzak sözüne katılmıyorum. ankarada havalimanı 1 saat sürüyor çankayadan. antalya, denizli, çarşamba, sabiha gökçen hep şehre uzak havalimanları.
  • Bende servis var ve ücretsiz diye duydum ayın 19una pegasustan bilet aldım 32 liraya.
    Bugün öğrendim ki Afyondan hem bedava değilmiş hemde sadece THY uçuşlarına göre servisi varmış firmanın.
    Pegasus bide gidişi sabah 8e koymuş o saatte servis olmazsa nasıl gidilir bilmem.
    Afyon Kütahya yolunda insem havaalanına yürüyebilirsiniz acaba?

Bilen cevap atarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: uurgn

Bende servis var ve ücretsiz diye duydum ayın 19una pegasustan bilet aldım 32 liraya.
    Bugün öğrendim ki Afyondan hem bedava değilmiş hemde sadece THY uçuşlarına göre servisi varmış firmanın.
    Pegasus bide gidişi sabah 8e koymuş o saatte servis olmazsa nasıl gidilir bilmem.

Nasıl 19 una aldın
    16 18 20 sine var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskısehır'e gıdecem bir arkadaşa ama eskısehır gibi yere uçak yok.. Komik wallahı

• quote:

Orijinalden alıntı: hmrkartal

Eskısehır'e gıdecem bir arkadaşa ama eskısehır gibi yere uçak yok.. Komik wallahı

nereden gideceksin bilmiyorum ama istanbulsa, zaten 4 saatte mi ne otobus gidiyor.. ucagin 40 dk surecegini varsayarsak, 1 saat once havalimaninda olma hususu ve ortalama 30-40 dk havalimani ulasimi.. sonuc, 2,5 belki 3 saatlik zaman.. ama borajet ucabilir belki.. zira onun ucaklar turboprop yani pervaneli ucak.. birde su var oranin havalimani dhmi ye ait degildi yanilmiyorsam.. bunun da etkisi vardir mutlaka..

• quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

Her ne kadar kütahya yazsa da uşak-kütahya-afyon illerine yönelik bir havalimanı zafer. Daha açılışı yeni yapıldığı için doğru düzgün bir sitesi bile yok uçuş bilgisi falan açısından ama yakın zamanda gelişecek görüldüğü üzere. THY ve Pegasus seferleri olduğuna göre bunu takiben havaş tarzı bir firma da gelecektir.

www.zafer.aero
  • quote:

Bende servis var ve ücretsiz diye duydum ayın 19una pegasustan bilet aldım 32 liraya.

Yürünür ama en az 30 dk'nı alır ulaşmak. yani bi 3 km yürümen lazım

• istanbul- kütahya için çok saçma duruyor bence. zaten otogar-kütahya 6 saat sürüyor. pgs sabihayı kullanır. thy atatürkü kullanır ama thy pahalıdır.

havalimanına 1 saat önce gitmek...sabiha gökçen gitmek 3 saat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

Kütahyalı arkadaşlara hayırlı olsun ama nedir bu Bursa nın çilesi ya 3 milyonluk şehir havalimanı var ama borajetin 20 kişilik minübüsten hallice uçakları harici uçan yok senede 1 kere hacılar için yapılmış havaalanı mı olur ya, ne biçim bir ülkede yaşıyoruz, ne biçim belediyecilik metro diye şehre balniyö treni kakalarlar, havaalanını 45 km uzağa yapıp kullanılmasın diye ellerinden geleni yaparlar(aktarmalı uçuşu aşmışlar direkt aktarıcı firma var) şimdi de bursa deniz otobüsü kurdular kesin yeni kapıya 15 km mesafede gemiyi durdurup devamını balıkçı teknelerine ihale ederler yeterki toplu taşıma maksatına ulaşmasın, vatandaşına bu kadar düşman bir belediye daha görmedim ben ya...

al benden de o kadar.

• Havaalanı zaten son derece gereksiz bir yerde, bir de buna Afyon ve Kütahya'nın neredeyse Türkiye'nin her yerine çok yakın olması nedeniyle uçağa binmek kadar gereksiz bir durum olamaz. Son 3 aydır sürekli Afyon-İstanbul yapıyorum, Kamil Koç'la Afyon-Anadolu Yakası 5,5 saat sürüyor. Rahat seçenekleri otobüsle giderseniz uçaktan daha rahat. Bilet fiyatı 45 TL. Arabayla giderseniz ben 2.0 dizel kullanıyorum, Afyon-Ev arası 4 saat sürüyor(110 km ile), 140-150 arasında kullanırsanız 3 saat 15 dk sürüyor. Ortalama maliyet 125 TL. Uçakla giderseniz öncelikle Afyon'dan araç bulmalısınız ve arabaya yarım saat süren yol için muhtemelen bir saat önce yola çıkmanız gerekecek, bir saat önce de havaalanında oldunuz diyelim, uçak da yarım saat sürse en iyi ihtimalle 3 saatte İstanbulda olursunuz. Ortalama bilet fiyatı (en ucuzu her zaman alamayacağınızdan göre) 60 TL olsa, servise 10 TL verseniz, Sabiha Gökçen'den Kartal'a neyle ulaşacağınıza göre değişmekle beraber 10 TL verseniz en iyi ihtimalle 80 TL'ye 5 saatte evde olursunuz (Sabiha Gökçen-Ev arası toplu taşıma araçlarıyla 2 saat tutacaktır muhtemelen). Eve hemen taksiyle ulaşmak isterseniz 40 TL eklerseniz 110 TL tutar. Bir de 3 araç değiştirdiğinizde kalırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: rlcos

quote:

Nasıl 19 una aldın
    16 18 20 sine var

Arkadaşım seferlere bakmayı bilmiyosun burdan açıklayacak durumda değilim sana .

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Yürünür ama en az 30 dk'nı alır ulaşmak. yani bi 3 km yürümen lazım

Anladım cevap için sağolasın.
    Kanatoğulları diye bi firma var 10 tl karşılığında götürüyor havaalanına görüştüm pegasus içinde seferleri ayarlıcaklar.

• Otobüs daha erken varıyo dediniz de
    zaten garaja gitmek için en az bir saat önce hazır olmak lazım.
    Ayrıca istanbula inin Bütün firmaların servisleri var evet ama kim bilir kaç saat bekletcek trafik var geldi,geliyo, birazdan kalkcak,
    En kötü ataşehir duduklu tarafında inip Kadıköy'e gitmek 8 saat sürer ve elde çantalarda.
    Azıcık mantıklı olalım 50 60 liraya kadar alınan tüm uçak biletleri karlıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: besadam

Havaalanı zaten son derece gereksiz bir yerde, bir de buna Afyon ve Kütahya'nın neredeyse Türkiye'nin her yerine çok yakın olması nedeniyle uçağa binmek kadar gereksiz bir durum olamaz. Son 3 aydır sürekli Afyon-İstanbul yapıyorum, Kamil Koç'la Afyon-Anadolu Yakası 5,5 saat sürüyor. Rahat seçenekleri otobüsle giderseniz uçaktan daha rahat. Bilet fiyatı 45 TL. Arabayla giderseniz ben 2.0 dizel kullanıyorum, Afyon-Ev arası 4 saat sürüyor(110 km ile), 140-150 arasında kullanırsanız 3 saat 15 dk sürüyor. Ortalama maliyet 125 TL. Uçakla giderseniz öncelikle Afyon'dan araç bulmalısınız ve arabaya yarım saat süren yol için muhtemelen bir saat önce yola çıkmanız gerekecek, bir saat önce de havaalanında oldunuz diyelim, uçak da yarım saat sürse en iyi ihtimalle 3 saatte İstanbulda olursunuz. Ortalama bilet fiyatı (en ucuzu her zaman alamayacağınızdan göre) 60 TL olsa, servise 10 TL verseniz, Sabiha Gökçen'den Kartal'a neyle ulaşacağınıza göre değişmekle beraber 10 TL verseniz en iyi ihtimalle 80 TL'ye 5 saatte evde olursunuz (Sabiha Gökçen-Ev arası toplu taşıma araçlarıyla 2 saat tutacaktır muhtemelen). Eve hemen taksiyle ulaşmak isterseniz 40 TL eklerseniz 110 TL tutar. Bir de 3 araç değiştirdiğinizde kalırsınız.

Bu ülkede sadece istanbul yok. Gaziantep'e gidebilmek içinde bu söylediklerin geçerlimi? yakında dogu illerinede uçuşlar başlayacak. Belki istanbul için söylediklerinde bi nebze haklısın ama havaalanı gereksiz değil. Afyonluların yarısı yurtdışında yaşıyo mesela simdi bu havaalanı onlar için büyük avantaj oldu. adam almanyadan binecek afyona yakın bi yere inecek. dar düşünmeyin yani.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.