Şimdi Ara

Pegasus 1 bilet alana 1 bilet bedava 2019 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
5
Favori
60.568
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pegasus 3 gün diyor ama bana gelmesi sürmüştü biraz. Tam tarihi yazayim birazdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege1903

hocam ilgili maddeyi yazdım, tekrar yazıyım:

- Tek yön veya gidiş dönüş uçuşlarda PNR’da yer alan her bir kişi birer adet bedava bilet şifresine hak kazanacaktır.

bu maddeyi yazdıktan sonra iki kişilik uçuştan nasıl bir adet hediye kod gelebilir??
    Geçen sene dediğim gibiydi. Öyle olunca da ayri ayri almıştık. Maddeyi dikkate alarak birlikte alabilirsiniz size kalmış, ama ayrı ayrı alın riske atmaya değmez bence

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    Geçen yil 16 haziranda 7 temmuza bilet aldım, şifreler de 12 temmuzda geldi. Spam kutusuna düşüyor bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitlerin Bıyığı

Geçen yil 16 haziranda 7 temmuza bilet aldım, şifreler de 12 temmuzda geldi. Spam kutusuna düşüyor bilginiz olsun
    Bahsettiğiniz geçen seneki kampanyada şifre gönderim tarihi belirtilmişti.

"9-13 Temmuz tarihleri arasında şifreler bilet satın alınırken belirtilen iletişim bilgilerinde yer alan e-posta adresine toplu olarak gönderilecektir."

Söyledikleri tarihte gelmiş yani. Bu kampanyada da 72 saat içinde geleceğini düşünüyorum.
  • doğum gününde verilen %25 ile bilet alsam 1+1 kampanyasına dahil olur muyum acaba?
    pegasus destek e sordum ama cevap gelmedi.

daha önce deneyen oldu mu?
  • ege1903 E kullanıcısına yanıt
    "PNR’da yer alan her bir kişi birer adet bedava bilet şifresine hak kazanacaktır." diyor. Yani 1 kişi için gidiş dönüş biletini aynı anda alırsanız 1 kod gelir. İlgili maddeden benim anladığım bu. 2 kod kazanmak için gidiş ayrı dönüş ayrı olarak satın almak gerekiyor sanki.
  • ukraynaya aldık bakalım.Daha nisanda gittim halbuki :)
    Biletide 2 kişiyiz.
    Gidiş ayrı pnr 2 kişi dönüş 2 kişi ayrı pnr.

Merhaba, tek yön veya gidiş dönüş uçuşlarda PNR’da yer alan her bir kişi birer adet bedava bilet şifresine hak kazanacaktır Onur Bey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Ağustos 2019; 14:35:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hitlerin Bıyığı kullanıcısına yanıt
    Bileti satın alsam ama uçmasam kod gelir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hceb

doğum gününde verilen %25 ile bilet alsam 1+1 kampanyasına dahil olur muyum acaba?
    pegasus destek e sordum ama cevap gelmedi.

daha önce deneyen oldu mu?
    biri yazmıştı . %30 indirimli kampanya ile birleştirmiş, ama kod gelmemişti diye.

• bunlar yine kod olarak verecek di mi
    o zaman , çek takas'a düşer bu kodlar yakında

• quote:

Orijinalden alıntı: mag13

"PNR’da yer alan her bir kişi birer adet bedava bilet şifresine hak kazanacaktır." diyor. Yani 1 kişi için gidiş dönüş biletini aynı anda alırsanız 1 kod gelir. İlgili maddeden benim anladığım bu. 2 kod kazanmak için gidiş ayrı dönüş ayrı olarak satın almak gerekiyor sanki.
    Hocam gidiş-dönüşü beraber alırsanız dediğiniz doğru.
    Ama alıntı yaptığınız mesajımda bundan bahsetmiyorum ben. 5 kişilik tek gidiş bileti aldığınızda 5 ayrı hediye kodu gelir, bundan bahsediyordum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçeli Üye

Bunu öğrendiniz mi hocam? Ben de bir biletimi açığa alıp o kodla satın almayı düşünüyorum bedava bilet vereceklerse.

Alıntıları Göster
    Hocam öğrenmedim, sonra bi hesap yaptık baktık şu yakınlarda tatile gidersek biraz sıkıntıya gireceğiz akışına bıraktık biz de üzüle üzüle

• mag13 kullanıcısına yanıt
    gelir bence bindin mi binmedin mi diye bi sistem yapip da sonra kodu sileceklerini sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

kiev/lviv almak istiyorum fakat gidecek arkadaş bulamadım. tek gitsem mi gitmesem mi arasında kaldım.

BİR DE KESİN BİLGİSİ OLAN VARSA: bu ilk biletleri kullanamazsak, hediye biletler iptal oluyor mu? ( check in yapılıp, uçuşa katılmayarak )
    yaşın kaç hocam gençsen git gez benim yabancı dil bile az haziranda 70 liraya almanyaya bilet aldım 5 ülke gezerek otobüslerle gece yolculuğu istanbula döndüm.Hostellerde kaldım 3 gün 8 günlük bir rotaydı 4 gün otobüs 1 gün havalimanı.
    Toplamda bana 1000 tl'ye geldi herşey dahil yeme içme biletidir osudur busudur.

Hem karşılaşırız belki fena mı olur 21-28 bizim tarih

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Ağustos 2019; 15:32:13 >

• Sabah 670 lira olan gidiş dönüş bilet şimdi 920 lira olmuş.

• Arkadaşlar Bol puan kullansak kampanyadan faydalanabiliyor muyuz?

• Peki super eko sınıftan alırsak da ( bagajsiz yani) sifre geliyor degil mi?

• - Bedava bilet aşağıdaki tarih aralıkları için kullanılamaz;

- Yurt dışı uçuşlar için; 19 Aralık 2019 – 10 Ocak 2020

Böyle bir madde var lakin ben o tarihlerde yurtdışından Türkiye'ye dönüş yapacağım yani yurt dışına uçmamış Türkiye'ye dönüyor olacağım.Bu maddeye girer mi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IbRaCaDaBra

- Bedava bilet aşağıdaki tarih aralıkları için kullanılamaz;

- Yurt dışı uçuşlar için; 19 Aralık 2019 – 10 Ocak 2020

Böyle bir madde var lakin ben o tarihlerde yurtdışından Türkiye'ye dönüş yapacağım yani yurt dışına uçmamış Türkiye'ye dönüyor olacağım.Bu maddeye girer mi sizce ?
    girer tabi.. o tarih aralığında kampanya kodu girebileceğin alan görüntülenmeyecek..

Pegasus un bilgi işlemi bu konuda çok başarılı..

• Sömestr tatili zamanındaki uçuşlar için bedava yapan kod geçerli olmuyor, değil mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.