Şimdi Ara

Pegasus 1 bilet alana 1 bilet bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
22
Favori
17.029
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurt içi alınan biletlerden, bedava kodla kıbrısa bilet alınmıyor. Şartları düzgün okuyup insanları yanlış yönlendirmeyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbul Atina bileti 232 tl ye buldum bunu alip gelen ücretsäz kodu daha pahali olan hatlarda kullanilanilabilirim diye düsünüyorum. Atinaya uçmayacağım ama biletide iptal etmeyceğim. Sizce olurmu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidiş dönüş yurtdışı vizesiz ülke bulabilen var mı?

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    Kaçırdığım uçuş için iptal edildi ws tarzında bir mesaj gelmemişti bana.

Merak ettiğim bir şey şu benim. İptal sayılmazsa veya başka bir şey , En ucuz 2 bilet nerden nereye hangi tarihte bulabilir miyiz?
  • 28 Ekimde 620 TL'ye Dubai bileti var. Bunu tek yön alıp sonra da ücretsiz bilet kodu gelince 1 Kasım tarihine dönüş biletini alsak dolayısıyla gidiş dönüş 620 TL'ye gelse olur mu ki?
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    Bedava biletinizi uçuş yapmak istediğiniz tarihten en geç 14 gün öncesine kadar almanız / biletlemenizi yapmanız gerekmektedir. Bedava biletin şifresi ile biletme yapılabilecek son gün 15 Mart 2019’dir.

Bu şartlara uydurduktan sonra niye olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantezimuziginsevilenismi -- 14 Haziran 2018; 23:54:14 >
  • Gidiş ve dönüşü ayrı ayrı alsak, pnr'lar farklı olunca 2 bilet mi kazanacağız?
  • Hemen gidiş dönüş alcaktım sonra baktım kı tek bılet alıyoruz hedıye .Neden ayrı almıyorum dedım
    Sanırım aynı kısı tek bılet alır sartı yok her bılete hedıye gelıyor tek sefer hedıye gelır sartı yok

Ayrı ayrı alacagım 2 bılet olacak başka yere de gıdıs donus bedavaya gelecek”keşke yurtdısına bedava kullanabılseydık”

• Fiyatlar artmıs ama her ulaşımda fıyatlar arttı artık.
    Anltalya Istanbul 150-160 oluyordu gidiş dönüş..Sımdı en ucuz 81 lıra.

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    Genelde uçuş gerçekleşmeyince sayılmıyor bu tür durumlarda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyatlar dolardan ve sezondan dolayı öyle artmış ki, sanki bedava olan biletlerin bedeli de bu fiyatın içinde...mesela bi ülkeye baktım gidiş geliş 622 tl.. normalde bu fiyata 2 gidiş, 2 de geliş alınırdı..
  • arkadaşlar şimdi ben 2 yetişkin bir bebek için yurt içi gidiş geliş bilet alacam hepsini bir seferdemi alayım yada tek tekmi kombinasyon nasıl olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

arkadaşlar şimdi ben 2 yetişkin bir bebek için yurt içi gidiş geliş bilet alacam hepsini bir seferdemi alayım yada tek tekmi kombinasyon nasıl olsun
    Ben de aynı durumdayım aşağıdaki şarta göre gidiş-dönüş 3lü şekilde alınca oluyor sanırım kişilere ayrı ayrı almaya gerek yok.

Tek yön veya gidiş dönüş uçuşlarda PNR’da yer alan her bir kişi birer adet şifre hak edecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

fiyatlar dolardan ve sezondan dolayı öyle artmış ki, sanki bedava olan biletlerin bedeli de bu fiyatın içinde...mesela bi ülkeye baktım gidiş geliş 622 tl.. normalde bu fiyata 2 gidiş, 2 de geliş alınırdı..
    Dolardan vs değil bence. Kasım fiyatlarına bakıyorum acayip füşüş var. Yani kampanyanın geçerli olmadığı tarih. Pegasusun bindirimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc.nc -- 15 Haziran 2018; 14:56:55 >
  • Sıcaktan benim devreler yandı sanırım :)

Şimdi 28 ekimdeki uçuş için tek pnr da iki kişilik bilet alsam temmuzda iki kişi için kod verecek değil mi, yoksa ayrı pnr ile mi almam gerekir? Sonrasında da bu kodlar ile 1 Kasım'da ayrı ayrı pnr ile dönüşleri bedavaya alabilecegim?

• EdmeE kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAMPANYAYA KATILIMDA LİMİT VARMI İSTEDİGİMİZ KADAR BİLET ALSAK ŞİFRE GELECEKMİ
  • konyalım K kullanıcısına yanıt
    Evet

• 1kasım 30mart arasındaki tüm uçaklar dolar ise ne olacakmış bunu açıklamamışlar

• beleş biletlerle duabi'ye gidilirde orada kaç lira harcanır acaba :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.