Şimdi Ara

Pectus Excavatum ( Kunduracı Göğsü ) - Nuss Ameliyatı oldum , Video-Resim (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
30
Favori
70.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun umarım tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urfa_Lee

Geçmiş olsun umarım tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz

İnş ya ınş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaratan, devamını istemiş olduğun gibi kılsın. Büyük geçmiş olsun hocam. Ameliyatı izledim(bir başkasının) inan insana plastik malzeme gibi davranıyorlar diğer ameliyatlar gibi. Bu ameliyat işi çok zor hocam, yaratan kimsenin başına vermesin.

Bu arada göğüs deformasyonu her daim içe doğru mu oluyor, bunun dışa doğru olanları var mı? Merakımdan soruyorum, şükür ki bir şeylerin ameliyatla çözümü var ve sen de bunu atlattın. Güzel günlere hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narthyard

Yaratan, devamını istemiş olduğun gibi kılsın. Büyük geçmiş olsun hocam. Ameliyatı izledim(bir başkasının) inan insana plastik malzeme gibi davranıyorlar diğer ameliyatlar gibi. Bu ameliyat işi çok zor hocam, yaratan kimsenin başına vermesin.

Bu arada göğüs deformasyonu her daim içe doğru mu oluyor, bunun dışa doğru olanları var mı? Merakımdan soruyorum, şükür ki bir şeylerin ameliyatla çözümü var ve sen de bunu atlattın. Güzel günlere hocam.

Dışa doğru da , içe doğru da
    Söylediklerinden için teşekkür ederim. Bu andan sonra bana düşen dikkatli olmak ve kilo almak

• quote:

Orijinalden alıntı: 1342

quote:

Yaratan, devamını istemiş olduğun gibi kılsın. Büyük geçmiş olsun hocam. Ameliyatı izledim(bir başkasının) inan insana plastik malzeme gibi davranıyorlar diğer ameliyatlar gibi. Bu ameliyat işi çok zor hocam, yaratan kimsenin başına vermesin.

Söylediklerinden için teşekkür ederim. Bu andan sonra bana düşen dikkatli olmak ve kilo almak

Rica ederim. Yüzün düzgün, vücudunu da oturtturdun mu senin için iyi olacak. Ümit ederim ki tez vakit istediğin konuma gelirsin.

• Ortalama üzeri tipin var ve tekrar geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supervenience -- 3 Kasım 2012; 18:15:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkinos.avi

Ortalama üzeri tipin var ve tekrar geçmiş olsun

Teşekkürler burda biraz cokuk çıktım haliyle kilom boyuma göre çok az

181
    62

• çok geçmiş olsun.

allah acıl sifalar versin
  • Geçmiş olsun
  • Çok geçmiş olsun dostum. Bir an önce iyileşirsin inşallah. Benimde çocukluğumdan beri göğüs kafesim çökük. Ama fazla değil. Bi zararını hissetmedim bugüne kadar. Ama korktum şimdi. Hangi bölüme gitmem gerekiyor göstermek için ? Tekrar geçmiş olsun..
  • Geçmiş olsun dileklerimle. Benimde sol elimin avuç içi makinada kaza geçirmiştim 25 dikiş atıldıydı 2006da...
    4 ay alçıda kalmıştı sanırım. Sonra fizik tedavi filan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 4 Kasım 2012; 9:51:50 >
  • Allah şifa versin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1342

quote:

Benim ki dışa doğru olanından :(

• Geçmiş olsun daha da iyi haberleri bekliyoruz inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabi Alonso

Maşallah iyi görünüyorsun videolarda Allah şifa versin kardeşim.

Çok sağol ınş ınş

• Sağolun ya moralim düzeldi , iyi dilekleriniz için teşekkürler

• Yakisiklisin gecmis olsun

• geçmiş olsun dostum
  • geçmiş olsun hocam temiz bi insana benziyosun allah bidaha sıkıntı yüzü göstermesin
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.