Şimdi Ara

Pebble Kullanıcıları Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
555
Cevap
15
Favori
19.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefonunda bir müzik uygulaması çalışırken saatin sağ orta tuşuna bas. ardından sağ aşağı/yukarı tuşlarıyla en tepedeki müzik menüsünü seçip yine orta tuşa bas. gelen ekranda sağ orta tuş ile başlat/duraklat, sağ aşağı yukarı tuşları ile ileri/geri sar, sonraki/önceki parça seçimleri yapabiliyorsun.
    benim deneyimim: iOS Music ve Spotify uygulamalarını sorunsuzca kontrol ediyor.
  • babaki B kullanıcısına yanıt
    deneyenler sorun yaşamadıklarını söylüyor:
    http://forums.getpebble.com/discussion/9173/pebble-max-charge-amp

"I've charged Pebble with my 2 amp, Nexus 7 charger, several times, no problem."
  •  Pebble Kullanıcıları Ana Konu

http://forums.getpebble.com/discussion/9014/charge-your-pebble-from-your-phone-male-microusb-charging-cables#latest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cornelius09 -- 9 Nisan 2015; 20:46:23 >

• Tekno seyir, Pebble inceleme videosu

https://www.youtube.com/watch?v=6whgGjhBJ4I
  • Bende bugün sipariş verdim inşallah erkenden gümrüye filan takılmadan gelir 89$ bugün son indirimli fiyatıydı
    Yalnız bişey sorucam bu pebble ın kargo takip gibi bi şeyi var mı takip etsek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün siparişi verdim paskalya indiriminin son günü bakalım ne zaman gelicek buarada kargo takip varmı bir arkadaş sormuş bende tekrardan sormak istedim
  • Siparişten iki yada üç gün sonra getpebble den Tracking number (takip numarası) geliyor arkadaşlar.
    Ben ayın 7 sinde siperiş verdim, ayın 9 unda takip numarası gönderdi getpebble.

Gerçi halen kayıtları görünmüyor. Singapur çıkışlı olduğundan singapur posta idaresinin internet sitesinden (http://www.singpost.com) takip ediyorum.
    Ama dediğim gibi takip numarasını girip sorguladığımda halen kayıt görünmüyor sitede.
  • Arkadaşlar buraya herkes favori olmazsa olmaz uygulamalarını yazabilir mi

• Hava durumu olarak Yweather ve Fair Weather kullanıyorum memnunum :) Bir hava durumu uygulaması daha vardı animasyonlu şimşek yağmur falan gösteriyordu ama onun adını hatırlayamadım. Uyku düzeni gibi aktiviteler için morpheuz kullanıyorum ara sıra..

GoPro kullananlar için resmi uygulaması var, kullananların işine yarayabilir. LG smart tv kullananlar içinde LG kumanda uygulaması var,basit kumanda işlemleri için.
  • Oyun olarak sadece flappyöbird tetris uygulamaları mı var

• Battery lifetime
    Misfit
    Yweather
    Timely
    Chunk Weather
  • Pebble Pulse (nabız ölçer) (Nasıl ölçüyor derseniz : Nabzınızı tutun, düğmeye basın, 10 nabız sayın, sonra düğmeye basın.)
    Multi Timer (Birden fazla timer ayarlayabiliyorsunuz)
    Smartwatch+
    Saat olarakta Quark'ı kullanıyorum.
  • Arkadaşlar ben pebble sipariş vereli 1 hafta oluyor singapur post diye kargo yeri mi ne öyle bişey varmış ben oraya kargo takip numaramı yazdım da kargoya verildi filan diye bi şeyler yazıyo benim o singpost.com da bir yerlere basıp seçmem lazım mı mesela click here diye yerler var birine bastım beni ptt sayfasına yönlendirdi. Yoksa orası sadece siparişi izlemek için mi

• m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    o siteler sadece takip için. sen ödemeyi yaptıktan sonra zaten süreç başlıyor, senin ek bir işlem yapmana gerek olmadan siparişini kargoluyorlar.

sitedeki takip olayında ise türkiye'ye gelene kadar sadece singapur post dediğin yerden takip edebilirsin. ne zaman ki gönderi türkiye'ye girer o zaman ptt üzerinden de takibe başlayabilirsin.
    Ben 7 Nisanda sipariş geçtim, 9 Nisanda takip numrası gönderdiler, 14 Nisanda singpost.com da görünmeye başladı. Yani siparişten 7-8 gün sonra görünmeye başlıyor.
  • Saatim geldi arkadaşlar. Yukarıdaki mesajda ilettiğim gibi, 7 Nisanda sipariş ettim, 21 Nisanda (bugün) geldi. Gümrük vergisi ödemedim. Saati pek kurcalayamadım ama kolda duruşlu falan çok iyi. Camına hemen koruma filmi yapıştırdım. Watchapp ve watchface leri kullanmay başladığımda yorum yazarım.
  • Ekran filmini nerden aldın bide singpost sitesinde kargo detaylarının ss ini atabilir misin

• Beni aldığım ekran filminde sağında ve solunda boşluklar var, ekrana tam oturan ekran koruyucu alan varmı, link verebilirmi
    Ekran filmine para vermedim arkadaşlar. İnternette yurt dışı sitelerde küçücük naylon parçalarına 10-15 USD para istiyorlar. Size çok daha iyi ve bedava bir yöntem anlatayım. Mahallenizde ya da yakınınızda mutlaka dijital baskı yapan reklam firmaları vardır. Bu tip firmalar bazen yaptıkları dijital baskının üzerine şeffaf laminasyon uygularlar. Bu laminasyonların çeşitleri vardır. Mat, parlak, ultra şeffaf gibi. İşte bu "ULTRA ŞEFFAF LAMİNASYON" aynen telefonların vs camına yapıştırdığımız koruma filmi gibi. Tek farkı, bu ekrana daha kuvvetli yapışıyor, çıkarırken biraz güç uygulamanız gerekiyor. Onun dışında aynen para verip aldığınız koruma filmleri gibi. O kadar şeffaf bir malzeme k,i varmı yokmu anlamanız çok zor. İşte o yakınındaki dijital baskıcıdan lüçük bir parça ULTRA ŞEFFAF LAMİNASYON isteyeceksiniz. Artan parçaları çöpe atıyorlar zaten muhtemelen para istemeyecektir. Ondan aldığınız parçayı saatin ekranına göre kesin ve altta hava boşluğu kalmayacak şekilde yapıştırın. İsterseniz BU VİDEODA gösterildiği gibi su püskürterek te yapıştırabilirsiniz. Ben su kullanmadan yapıştırdm ve gayet düzgün oldu.

Singpost taki tek kayıt bu:
    Item No. Posting Date Status Date Status Description
    RAxxxxxxxxxSG 14-04-2015 21-04-2015 Attempted Delivery (Country code: TR)

diğer kayıtlar PTT nin sitesinde görünüyor. Onunla ilgili SS i Prens arkadaş yukarıda vermişti zaten.

• Arkadaşlar saatin menüsünü Türkçe yaptım. Classic model için link aşağıda
    http://pebblebits.com/static/fw/2.9.1-v1_5-TR.03-caller_id2-sym+sym2+en+e0+tr.pbz

Birde sade bir watchface yaptım. Yüklemek isteyen arkadaşlar aşağıdan yükleyebilir
    http://www.watchface-generator.de/wf/20150422/saat/

Favori Watchface lerim:
    TCW
    Futura Weather
    YWeather
    Modern
    xTime

Favoti WatcApp larım:
    Morpheus
    Misfit
    Calendar
    Alarms++

Şu anda kullandığım Watchface aşağıdaki gibi

Pebble Kullanıcıları Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdirectix -- 22 Nisan 2015; 10:53:33 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.