Şimdi Ara

Pebble Kullanıcıları Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
555
Cevap
15
Favori
19.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevaplar için çok teşekkürler. Oldukça faydalı oldu.
    Saatini de güle güle kullan.

Genel olarak memnun olmadığın bir durum varmı saatte?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdirectix -- 6 Nisan 2015; 17:55:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdirectix

Cevaplar için çok teşekkürler. Oldukça faydalı oldu.
    Saatini de güle güle kullan.

Genel olarak memnun olmadığın bir durum varmı saatte?

Mütevazi ürünlerden, işini layıkıyla yapan ürünlerden hoşlandığım için bana ilaç gibi geldi.
    Çok severek kullanıyorum. Fiyat/Performans olarak çevreme rahatlıkla tavsiye edebilirim.
  • Merhaba, uzun süredir takip ettiğim, akıllı saat dünyasında en aklıma yüreğime yatan bu oldu. Diğerleri kadar çok fonksiyonel değilse de saat gibi saat, kulanışlı sağlam ve işini yeterince yapıyor amaç bildirim almaksa, yoksa mr.spak gibi saat ten konuşmayı hiç düşünmemiştim zaten. Sanırım ciddi eksiklerinden biri Türkçe karakter desteği, Türkçe menü ve uygulamalar. Android de olduğu gibi belkide bazı arkadaşlar bu konuda yazılım hazırlar. Saati Almanya Mediamark tan bir yakınıma aldırdım. Pebble Steel. Kısmetse yarın elimde olacak merakla bekliyorum. Bu form dan başka pebble kullanıcılarına ait bir sayfa görmedim. Umarım deneyimlerimiz ve keşiflerimizin paylaşımı ile daha çok keyf alırız bu yeni oyuncaklarımızdan.
     Pebble Kullanıcıları Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: babaki

Merhaba, uzun süredir takip ettiğim, akıllı saat dünyasında en aklıma yüreğime yatan bu oldu. Diğerleri kadar çok fonksiyonel değilse de saat gibi saat, kulanışlı sağlam ve işini yeterince yapıyor amaç bildirim almaksa, yoksa mr.spak gibi saat ten konuşmayı hiç düşünmemiştim zaten. Sanırım ciddi eksiklerinden biri Türkçe karakter desteği, Türkçe menü ve uygulamalar. Android de olduğu gibi belkide bazı arkadaşlar bu konuda yazılım hazırlar. Saati Almanya Mediamark tan bir yakınıma aldırdım. Pebble Steel. Kısmetse yarın elimde olacak merakla bekliyorum. Bu form dan başka pebble kullanıcılarına ait bir sayfa görmedim. Umarım deneyimlerimiz ve keşiflerimizin paylaşımı ile daha çok keyf alırız bu yeni oyuncaklarımızdan.

Merhaba.
    Sattinizi güle güle kullanın.
    Almanya Media Markt tan kaç Eur a aldılar acaba?

• quote:

quote:

Merhaba, uzun süredir takip ettiğim, akıllı saat dünyasında en aklıma yüreğime yatan bu oldu. Diğerleri kadar çok fonksiyonel değilse de saat gibi saat, kulanışlı sağlam ve işini yeterince yapıyor amaç bildirim almaksa, yoksa mr.spak gibi saat ten konuşmayı hiç düşünmemiştim zaten. Sanırım ciddi eksiklerinden biri Türkçe karakter desteği, Türkçe menü ve uygulamalar. Android de olduğu gibi belkide bazı arkadaşlar bu konuda yazılım hazırlar. Saati Almanya Mediamark tan bir yakınıma aldırdım. Pebble Steel. Kısmetse yarın elimde olacak merakla bekliyorum. Bu form dan başka pebble kullanıcılarına ait bir sayfa görmedim. Umarım deneyimlerimiz ve keşiflerimizin paylaşımı ile daha çok keyf alırız bu yeni oyuncaklarımızdan.

Merhaba.

http://www.mediamarkt.de/mcs/product/PEBBLE-Steel-Smart-Watch-brusehd-stainless-steel,48353,464085,1886352.html?langId=-3

199 Euro = 558 TL yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prens

quote:

quote:

Merhaba.

http://www.mediamarkt.de/mcs/product/PEBBLE-Steel-Smart-Watch-brusehd-stainless-steel,48353,464085,1886352.html?langId=-3

199 Euro = 558 TL yapıyor.

ÇOK pahalı :( ben 30-11-2014 de 149$ dan aldım gümrük ödemedim ayrıca steel olanın yanında 2 adet kayıs yolladılar 325 tl ödemiştim

• 11 Nisana kadar Pebble Watch 99$ yerine 89$..
    https://getpebble.com/shop
  • lovelesss kullanıcısına yanıt
    Sizde güle güle kullanın. Malesef bazı forumlarda arkadaşların, gümrük sıkıntısından bahsetmesi nedeni ile bu yolu tercih ettim. Nerdeyse günümüz de dolar ve euro aynı. Saat + Çelik kayış + 5 adet korucu film Toplam da 592 TL ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaki -- 7 Nisan 2015; 18:59:11 >
  • Saati bu gün teslim aldım. İlk izlenim; iyiki de almışım :) özellikle steel gerçekten harika bir saat, sony ve samsung ürünlerini incelemiş biri olarak kanaatim son derece zarif. Hem klasik hem spor olarak kullanılabilir. Farklı Whatchface lerle farklı farklı saat takmış gibi bir izlenim yaratıyor. Titreşim modunu bir türlü ayarlayamadım. bir de merak ettiğim şarj sadece usb aracılığı ile mi yapılıyor, pirizden şarj edilmiyor mu nasıl bir adaptör kullanmak gerek. Telefon için kullandığımız adaptör uçlar zarar veririmi acaba.
  • babaki B kullanıcısına yanıt
    Vİbrasyonu hallettim, ama söylendiği kadar güçlü gelmedi. Çalışıyormu çalışıyor işte. Türkçe karakaterlerde sorun yok. Birde menüyü türkçeleştirseler süper olur bence. İngilizce menü anlaşılmayacak kadar karmaşık değil iyiki. Tavsiye edermiyim kesinlikle ederim. Allah isteyipte olmayanlarada nasip etsin inşallah.
  • quote:

Vİbrasyonu hallettim, ama söylendiği kadar güçlü gelmedi. Çalışıyormu çalışıyor işte. Türkçe karakaterlerde sorun yok. Birde menüyü türkçeleştirseler süper olur bence. İngilizce menü anlaşılmayacak kadar karmaşık değil iyiki. Tavsiye edermiyim kesinlikle ederim. Allah isteyipte olmayanlarada nasip etsin inşallah.

Vibrasyonu hallettim derken, neyi nasıl yaptığınızı açıklarmışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cornelius09 C kullanıcısına yanıt
    Bildirimler de Titreşim çalışmıyor plug in istiyordu. Güncelemeden sonra yendiden başlatınca çalıştı. Kendi adıma akıllı saatler içinde bütün özellikleri göz önüne alınırsa en iyisi diyebilirim.
  • quote:

11 Nisana kadar Pebble Watch 99$ yerine 89$..

Prens kardeş, senin uyarınla getppeble deki indirimi gördüm. bu fırsat kaçmaz dedim, jet bleck klasik pebble siperişimi geçtim. karttan 229 TL çekildi. Sanırım 15 güne gelir. Ben de aranıza katılıyorum yakında :)
  • quote:

quote:

Prens kardeş, senin uyarınla getppeble deki indirimi gördüm. bu fırsat kaçmaz dedim, jet bleck klasik pebble siperişimi geçtim. karttan 229 TL çekildi. Sanırım 15 güne gelir. Ben de aranıza katılıyorum yakında :)

Hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Sana rehber olsun benim geliş kayıtlarımı söyleyeyim.
    15 Martta sipariş geçtim.
    31'inde elimdeydi.

Takip çizelgesine göre;
    Gümrüğe girdi ancak bana ödeme çıkmadı.

• quote:

quote:

quote:

31'inde elimdeydi.

Takip çizelgesine göre;

Saol kardeş
    Bu hesapla benim saat Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında geliyor :)
    Artık yurtdışından gelen herşey gümrüğe giriyor bildiğim kadarıyla ama hepsine ödeme çıkmıyor tabii.
    Bu arada getpebble takip numarası (tracking number) veryormu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

31'inde elimdeydi.

Takip çizelgesine göre;

Saol kardeş
    Bu hesapla benim saat Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında geliyor :)
    Artık yurtdışından gelen herşey gümrüğe giriyor bildiğim kadarıyla ama hepsine ödeme çıkmıyor tabii.
    Bu arada getpebble takip numarası (tracking number) veryormu?

Evet veriyor. Takip numaralı gönderi yapıyor. Çıkış yeri singapur.
    Örnek olması açısından benim takip çizelgem.

• Prens kullanıcısına yanıt
    Saolasın.
    15 gün normal bir süre yurtdışı alışverişi için.
    Bekleyeceğiz bakalım.
  • bende aranıza katıldım, saatim yarın gelicek pebbel steel silver çelik kordon + deri kordonlu 620 ye aldım 9 taksitle :) sıfır ürün
  • Şu steel conect denen aparatı toplu alsal indirim yapmazlarmı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün aldım nihayet :) müzik çalar kontrolü nasıl yapiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.