Şimdi Ara

Peaky Blinders (2013) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
26
Favori
31.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski kız arkadaşım önermişti, ben de ilk sezonu izledikten sonra arkadaşlara önerdim daha beğenmeyen çıkmadı.

Taboo, Boardwalk Empire gibi yapımları seven biri kesinlikle sever diye düşünüyorum. Senaryo, oyunculuk, dönemi yansıtma, görsel her açıdan kaliteli.

Tom Hardy, Sam Neill, Adrien Brody, Helen McCrory gibi zaten bildiğimiz oyuncular direk dizide başrolmüşçesine etki rol yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam şu dizide, tom hardy oynasa, belki bütün ödülleri toplayacak ama başrol yüzünden izleyemiyorum, ısınamadım bi türlü
    Cillian murphy çok yakışıyor role.Adamın sigara yakışı bile ayrı efsane hocam neyini beğenmediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alfie nin ölümü şaşırttı. 5.sezon tommy ile alfie arasında ki çatışmayı izleriz sanıyordum ki öldü adam.
  • Yeni sezon BBC 1’e taşınmış galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Yeni sezon BBC 1’e taşınmış galiba.
    Evet, dizi Bbc One’da yayinlanacak. Ikınci kanallarinda daha cok oturmamis yapimlar veriliyor bildigim kadariyla.

Yeni sezon 2019’da...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Yeni sezon BBC 1’e taşınmış galiba.
    Dizi değerlendi bbc one'a taşıdılar

• Öfke kontrolü konusunda kendimi Arthur Shelby'e çok benzetiyorum.Kontrolden çıkıyorum aynı onun gibi...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 11 Eylül 2018; 14:17:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Evet,izlediğim en iyi dönem dizilerinden

Alıntıları Göster
    Şu sıralar izleyecek dizi bulamıyorum bir başlayım o zaman

• 4x1 bitti dizi bitmesin ve boşluğa düşmeyeyim diye bitirmek istemiyorum 2. bölümü belki 1-2 hafta sonra izlerim tutabilirsem kendimi, 5. sezon final sezonu olacak diye söylentiler var umarım olmaz
  • Top 10 listeme girer kesinlikle çok beğendim diziyi. 1x02

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 13 Eylül 2018; 0:20:37 >
  • Strange Night kullanıcısına yanıt
    İzleyin hocam hele dönem dizisi seviyorsanız çok sarar.

• Steven Knight aklındaki hikayeyi sonlandırmak için 7 sezona ihtiyaç duyuyormuş.
    6. sezon onayının kesin olarak görüldüğü 7. sezonun ise büyük ölçüde alınacağını söylemiş sanırım.

kaynak
  • Az önce 3.sezon finalini izledim.Tom Hardy ve Cillian Murphy felaket oyuncular yav resmen hayran kaldım

• 5. sezon çekimleri başlamış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden bu kadar geç izlediğimi düşününce kendime kızıyorum.
    ilk üç sezon sürekli artan kalite, dördüncü sezon senaryosundaki tembellik mi diyeyim artık biraz duraksasa da hem oyunculuklardaki kusursuzluk hem de finalle gönlümü aldı
    dönemi yansıtmadaki başarısı üst seviyede
    keşke beşinci sezon yaklaşırken izleseydim...
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Ben son sezona hala girişmedim yeni sezona yakın izlerim diye
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    4.sezonu sevmemiştim ben, neyse tek değilmişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolganaber

4.sezonu sevmemiştim ben, neyse tek değilmişim.

abi şöyle
    mükemmel bir karakter tanıtıyorsun. efsane bir giriş yapıyor. sezonun villain'ı olarak giriş yapıyor.
    tommy'nin yanına kadar gelip seni şu an öldürebilirim diyor artistliğini yapıyor.
    sonra ne oluyor sanki adamı veya ailesinden birisini öldürmek çok zormuş gibi uğraşmaya başlıyor.
    köprüde ve türk usulü son anda polislerin gelmesi yüzünden ölümden dönüyor.
    bu kadar aile aile diyip yanındaki adamlar tarafından satılıyor.
    ne bu şimdi

ama karakter olarak piyanist abi süperdi, italyan mafyası böyle olur dedim. o yüzden bu senaryodaki saçmalıkları unuttum direkt.

++
    alfie konusunda. ihaneti şaşırttı mı hayır, zaten böyle bir adam biliyoruz. ama ölümü neydi öyle. ateş etmesi bizi şaşırtacakmış gibi çekmişler sahneyi ki imkansız böyle bir karakterin ölümü beklemesi.
    yine sahildeki sinematografinin mükemmelliği bana yine bunu görmemezlikten geldirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Ben son sezona hala girişmedim yeni sezona yakın izlerim diye
    girişme hiç bekle
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.