Şimdi Ara

Pdf,word tarzı anlayan arkadaş varsa acil yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu tablodaki türkçe yazan yerleri ingilizceye çevirmem gerek fakat bu nasıl yapılır bilmiyorum , dosyanın pdf versiyonu var elimde ama böyle bir şey mevcut mu nasıl yaparım acaba ? Şimdiden teşekkürler

Pdf,word tarzı anlayan arkadaş varsa acil yardım lütfen

• pdf ise world dosyasına çevirmen lazım siteler var öyle ama ben yapamadım hiç, tek yolu bu yani, world dosyasına çevirip öyle düzeltme yapıcaksın, herkez çevriliyor diyor ama ben çeviremiyorum varsa yapabilen öğretsin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: oOrangerSs

pdf ise world dosyasına çevirmen lazım siteler var öyle ama ben yapamadım hiç, tek yolu bu yani, world dosyasına çevirip öyle düzeltme yapıcaksın, herkez çevriliyor diyor ama ben çeviremiyorum varsa yapabilen öğretsin lütfen

Hocam word'e çevirmeye çalıstım fakat üzerinde el yazısı var diye çevirmedi site.
    site buhttps://smallpdf.com/tr
  • Yukarı , yardım bekliyorum :)
  • yukarı
  • abby fine reader aradigin program bu programla pdf uzerinde istedigini yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raparoz

abby fine reader aradigin program bu programla pdf uzerinde istedigini yapabilirsin

teşekkürler indirip deniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba24

Pdf to doc yaz google a ilk çıkan siteden dönüştür bakalım

onu yaptımda direk olarak orjinal windows word 2010 üzerinden dosyayı açıyor, 2010 wordun süresi bitti 2007 var başka yerden indirdiğim onda açılmıyor dosya 2007 word çalısmayı durduruyor.2010 için key denedim olmadı illa satın alcan diyor
  • word 2010'unu silemiyorum ah silsem kurtulcam bu derttende :( yukarıdaki program cok büyük intetim milattan öncesinden kalma indiremiyorumda

• Hocam uzun mu duzelteceginiz yerler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BerlinDuvarındakiÇatlak

quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba24

Pdf to doc yaz google a ilk çıkan siteden dönüştür bakalım

onu yaptımda direk olarak orjinal windows word 2010 üzerinden dosyayı açıyor, 2010 wordun süresi bitti 2007 var başka yerden indirdiğim onda açılmıyor dosya 2007 word çalısmayı durduruyor.2010 için key denedim olmadı illa satın alcan diyor

İnternetten kurekleyebilen yazilim var.Keyle olmaz o windowsu kurekleyebilen yazilimlarla yapabilirsin :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.