Şimdi Ara

PCm oyunlarda gereksiz kasıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus intel i5 laptobum var. Kasmaması (hatta kasmadığı) gereken oyunlarda gereksiz donmalar ve aşırı yavaşlamalar yaşıyorum. Şarj takılınca bi nebze çözülüyor gibi oluyor ama ara ara yapmaya devam ediyor. Driverım güncel, virüs taraması yaptım. Gerekli temizlikleri (WinSxs, defrag) uyguladım. Çok eski değil, 1 yıl önce almıştım lisanssız birşey yok içinde yüklü olan. Yardımcı olursanız sevinirim.
    İntel i5 6200u
    Nvidia GT 930m 4gb paylaşımsız
    4 GB ram

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• güç seceneklereinin performansta olup olmadıgına bakın. adabtör takılı hemde degilken performan konumunda çalıssın
  • onu yaptım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 80 yada 100 tl ye ıkıncı el ram alarak takviye yap. biraz rahatlatır seni. Bütcen uygunsa tabi
  • Bilgisayarı performans moduna almanız tek başına yeterli değil. Notebook bilgisayarlar adaptörü olmadan, harici ekran kartına yeterli gücü sağlayamaz. Pil'de kullanım oyun için iyi bir seçenek değil. Ekran kartınız giriş seviyesi olduğu için düşük çözünürlük ve düşük detay seviyesi ile oynamaya çalışmalısınız. Gerforce Experience bu ayarları sizin için otomatik olarak indiriyor. Optimum ayarları kullan'ı seçerseniz sorun kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 5 Ekim 2018; 11:24:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.