Şimdi Ara

Pci-Express' e geçsemmi? Kullanan varmı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Thermaltake kardeşim, canım benim; afedersin ama kullandığın makina neyine yetmiyor Senin kullandığın makinayı ben hayallerimde bile göremiyorum Şu anki sistemin seni en az 2 sene idare eder, fuzuli bir masrafa ne gerek var. Kurban bayramı yaklaşıyor, 400 milyona kurbanlık koyun alır onu keser dağıtır sevaba girersin Sonraki overclock denemelerinde de allah yardımcın olur, kaza beladan uzak tutar Şuanki sisteminle hertürlü oyunu tokat manyağı yaparsın hiç gerek yok..

• fx5900 pci-x olsa ne yazaar agp olsa ne yazar. daha 6800ultra bile agp8x'in bantgenişliğini tam olarak kullanamazken fx5900 için aşırı gereksiz. bu arada yeni gördümde ulan oha O SİSTEM NEYİNE YETMİYOR. x800xt gibi kral bir kart satılıpta salak fx5900 alınırmı hiç? delirdinmi sen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiesTorN -- 23 Ekim 2004, 17:45:32 >
  • yeni işlemci ve anakart alacaklar veya ikisinide değiştirmeyi düşünenler ekran kartını da PCI-e almalı bence.

bu arada bende yeni gördüm ekran kartını.
    ekran kartını satıp yerine aynı kartın PCI-e olanını alıp problemini çözebilirsin.
    ama bana sorarsan X800 satılıp yerine fx5900 alınmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 23 Ekim 2004, 18:39:16 >
  • katıl bize bekle az otursun sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: Magna

Thermaltake kardeşim, canım benim; afedersin ama kullandığın makina neyine yetmiyor Senin kullandığın makinayı ben hayallerimde bile göremiyorum Şu anki sistemin seni en az 2 sene idare eder, fuzuli bir masrafa ne gerek var. Kurban bayramı yaklaşıyor, 400 milyona kurbanlık koyun alır onu keser dağıtır sevaba girersin Sonraki overclock denemelerinde de allah yardımcın olur, kaza beladan uzak tutar Şuanki sisteminle hertürlü oyunu tokat manyağı yaparsın hiç gerek yok..

kurbanlık olayına karışmam ama bu VGA yı yükseltme olayını bir türlü anlayamıyorum,

o kadar çok para ödedikten sonra:

toplasan kaç oyunu oynayabileceksinki bu masrafı göze alıyorsun..?

gerçekten merak ediyorum samimiyetle;beni aydınlatırsanız sevinirim;yani diyelimki;doom3 ve

fazladan başka bir yada iki oyunmu..? yada bu bir çeşit hobi mi..?

yada ilerde yeni çıkması olası zor oyunları düşünerekmi bu masraflar göze alınıyor..?

sözgelimi şu anda tüm oyunlara yeterli olan VGA kartları neden cazip görülmüyorda;

daha denenmemiş benchmark sonuçları belirsiz,başka versiyonlara yöneliniyor..?

yanıt yazacaklara şimdiden teşekkürler: yok yani kafama takıldı iyice-

yoksa uyuyamam bu gece..

• dostum 1 2 ay bekle ya pişman olmayacaksın
  • bence biraz bekle nasıl olsa fiyatlar düşücek ve yeni parçalarda gelicek
    6600gt falan bence bekle olurki sonra SLI falan yaparsın sağlam olur
  • Yaw herşey karışmıs burda x800xt pci express dir imzamdaki. Asagıdakı sıstem pci express. Eskı kartım 9800pro@xt idi. ondan Fx5900 e gecımmı dıye sormustum. Ama x800xt e gectım
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

fx5900 pci-x olsa ne yazaar agp olsa ne yazar. daha 6800ultra bile agp8x'in bantgenişliğini tam olarak kullanamazken fx5900 için aşırı gereksiz. bu arada yeni gördümde ulan oha O SİSTEM NEYİNE YETMİYOR. x800xt gibi kral bir kart satılıpta salak fx5900 alınırmı hiç? delirdinmi sen?

9800pro@xt varken fx5900pci-e e gecımmı demıstım. Ama direk X800xt pci-e gectim
  • hayırlı olsun.
    bench aldıgında yayınlarsın artık.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.