Şimdi Ara

PCI-AGP DÖNÜŞTÜRÜCÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eski köye yeni adet çıkarmayın ya. neymiş o agp to pci falan:)
  • ISA to PCI olmadığı gibi, hele PCI to AGP'nin olması hiç mümkün değil.
    ISA... 16 bit bir slot,
    PCI... 32 bit bir slot. vs.
  • 16 Bit ve 32 Bit slot mimarisini arkadaş yarattı ya olması imkansız diyor . ehuehuheh
    hiç güleceğim yoktu :) hey allahım..
  • Bir şekilde (% 20 performansla çalışsa bile) vardır ama astarı yüzünden pahallıya gelir.Bence ona para vermek yerine 40-50 dolara iyi bir PCI ekran kartı almak daha mantıklı.
  • bencede...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by PcKoPaT</i>
    <br />16 Bit ve 32 Bit slot mimarisini arkadaş yarattı ya olması imkansız diyor . ehuehuheh
    hiç güleceğim yoktu :) hey allahım..
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

üff be espri diye buna denilir
  • Aramızda türkçe özürlü gerilerin olması gözlerimi yaşarttı. Yukarıdaki yazılanları bi zahmet okumayı becerebilirseniz bir gün. Türkçe kursuna gitmeyi düşündünüz mü hiç.
  • Grethum
    burası bir forum türk dil kurum değil kasma kendini yazı yazarken
  • haa bu arada zeki arkadaş
    http://www.tdk.gov.tr/tdksozluk/sozara.htm
    bak bakalım espri mi espiri mi?
  • Türkçe kursuna kim gidiyor :) :)
    ---CAN--- helal yani bu kadar dikkatli yazıyorsun ha :)
  • abi beni biliyosun burası forum hiç bir uygulamaya dikkat etmem ve kimse beni sorgulayamaz neden böyle yazıyosun diye arkadaş kendini zeki zanneti bana laf sokmaya çalıştı bende cevabını verdim ve onun tarzında geri falan demedim
  • kaç senedir hala çalıştığına dair(boş resimlerden başka) bir kanıt yok ortada, hala diretiyorsunuz zuahaha..
  • inanılmaz... orada biri çift agp kartı paralel yapsalar demiş...
    mümkün mü böyle bişi ? sanmıyorum ?
  • Çift hatta 2den fazla agp slot mümkün hatta çalışması da mümkün ama 2 kartı paralel yapmak için kartların SLI denen bu olayı desteklemesi gerek..
  • Birisi de nasıl imkansız bu controller onu açıklasın madem.Biz gördük kullandık diyoruz adam hala inat ediyo olamaz diye....Sen de olamadığını göster o zaman
  • üzerinden bir sene geçmiş bir olayın tekrar canlandırmak ne iştir? tartışma olmasın lütfen
  • Arkadaşlar bence eskiden Forumumuz Daha Düzeyli Tartışmalara Sahne Oluyordu!
    Son Zamanlarda Genel Görünüm bence hiç iyi değil...İsterseniz Bu topicte yazanları dikkatli bir okuyun...Geçen Sene yaşanan tartışmalarla bu senekiler çok farklı bence!Bu hiddetin sebebini çözmüş değilim...Yavaş yavaş nereye gidiyoruz?
  • vardır efenim
    selanik pasajında dandik olan 7$ mı ne idi

PCI-AGP DÖNÜŞTÜRÜCÜ

PCI-AGP DÖNÜŞTÜRÜCÜ

PCI-AGP DÖNÜŞTÜRÜCÜ
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>kaç senedir hala çalıştığına dair(boş resimlerden başka) bir kanıt yok ortada, hala diretiyorsunuz zuahaha<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    bir şey bilmeden bildiğini zannederek bir şeye muhalefet olsun diye yazılan yazılardan ve olaya yaklaşımı sadece zuhaha seviyesinde olan birinden başka bir şey beklenemezdi zaten. Neyse kardeşim sen küçük dünyanda inanmamaya devam et.
    Bu arada teşekkür için sağol naten.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Grethum</i>
    <br />Aramızda türkçe özürlü gerilerin olması gözlerimi yaşarttı. Yukarıdaki yazılanları bi zahmet okumayı becerebilirseniz bir gün.
    <b><font size='3'>Türkçe kursuna gitmeyi düşündünüz mü hiç<font color='red'><b><font size='6'>.</font id='size6'></b></font id='red'></font id='size3'></b><hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>Hahahaha "Türkçe kursuna gittiniz mi?" diye soran adama bak. <b>Önce imla hatalarını düzeltmek için sen git o Türkçe kursuna!</b>
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.