Şimdi Ara

PCDEPO/Norma Bilgisayar -SON DURUM- Yapılması Gerekenler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
47
Favori
215.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bankayı ararsın harcama itirazında bulunursun firma bankaya kargo bilgisi ve sana teslimat ibra edemezse paranı geri alırsın bu kadar basit

ama işte çoğu insan 2000 lik ürünü 1800 e alayım derdinde siparişin iptal olması da kimsenin işine gelmiyor.

o ürün o para değil zaten arkadaşım o para olursa da batar işte o firma kaldı ki o yüzden batmamıştır da muhtemelen
    kurumsala ve bayiye de satmaya başlamıştır para geri dönmemiştir o yüzden sakattır.

pcdepo olmak ve internet satışında bi yerlere gelmek çok çok zor yazık olmuş. umarım toparlarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konya

ayın 15 de ürünü sipariş verdim ertesi iş günü ürün stoklarda var mı teyidi için telefon ile aradım var dediler bana stok sıkıntısı yok bu üründe dediler 5- 6 iş gününde gönderecekleri söylediler.
    6 iş günü doluktan sonra aradım ürün stoklarda sıkıntı olduğundan dolayı ürünü 3 iş günü sonra anca gönderebilecekleri söylediler bana tamam dedik sıkıntı olmuş olabilir dedik beklemeye devam büyük bir sabırla.

derken 3 iş günü doldu sabrın sonu selamettir diyerek tekrar pcdepo yu aradım saat 10:00 da aramaya başladım saat 17.00 da işi sonlandırmış oldum çok yoğun telefon trafiği yaşadım çünkü çok arayan var sürekli arka arkaya aramanız lazım düşürmek için.
    saat sabah 10.00 da aradım .... bey ile görüşecem durun bağlıyım diyor 30 sn bekledikten sonra şuan meşgul telefon ile konuşuyor diye cvp verdi halbuse 3-5 mt dibindeki masada oturuyor neyse 15dk sonra arayın dediler eyvallah tamam dedim kapadım 15dk sonra aramaya başlıyorsun 1 saat süürüyor düşürmeniz telefonu .
    2. görüşmem de ... sipariş numarama bakabilirmisiniz dedim bakayım 1 sn dedi bu ürün hasarlı görünüyor pc den baktığımda dedi o yüzden tedarik edemiyoruz beyfendi dedi of of of kafamdan sicak sular dökülüyor harbiden yaptığğınız etik mi dedim 12 gün bekledim ve tedarik edemeyeceğini söylüyorsunuz bana bu adil değil dedim.
    para iadesi alacam yarın paramı yatırın dediğimde 7 ila 10 iş gününden bahsediliyor bana yani resmen paranıza gasp ediyolar. hakkımı kanunlar çerçevesinde arayacağım 2 satır dilekce vererk bu işi hallederim dedim.
    size isterseniz farklı ürün verelim dediler mesala şu şu ürün var dedi olmaz dedim benim seçtiğim pc den daha altı olmasın gerekirse para takviyesi yapabilirim bana tavsiye ettiği modelleri beğenmeyerek siteden olan ürünleri gönderebilrmisiniz dediğimde tamam dediler göndeiriz dedim yanlız size ulaşşmanın yolu yok dedim hep meşgul bana dedim farklı numara verin ..... nuarayı verdi kapadık telefonu .

siteden baktığım ürünler bitmiş stokda yok gözüküyor bir kaçtane var fakat onlarda çok yüksek fiyatları anladımki ben buradan ürün alamayacağım tekrar başladım aramaya tam iki kere arayıp düşürmem rağmen telefonu bir türlü görüşmek istediğim kşiyle görüşemedim en sonunda size ... ürünü verelim tam kafamı okşamadı dedim ben kapadıyım telefonu bir düşüneyim ama ben kapadığım zaman sizinle konuşamayız düşürmek çok zor meşgul hat sürekli tamam sizi ben 15 dk sonra ararız olur mu diye sordular tamam dedik kaapdık telefonu. neyse tekrar aradılar beni ben olmaz dedim başka bi ürün önerin bana bir sorayım dedi telefonu bekletmeye aldı olmaz başka ürün yok şuan tamam dedim artık yapacak bişey kalmadı gönderin dedim hemen ürünü kargoya verdiler ertesi günü ürünü ups kargodan teslim aldım. 28/10/2015

ilk sipariş verdiğim üründe piyasa fiyatından 1.000TL düşük almıştım bana gelen ürün ise piyasa fiyatından 400TL düşük almış oldum ve kurtuldum şükür.
    ürünün kutusu açılmış olduğunu fark ettim sanırım kontrol amaçlı açılmış cihaz çalışıyor mu çalışmıyor mu diye sanırım.

ürünü almak isteyenlere bilgi amaçlı olsun diye yazdım. tamamen abartısız elimden geldiği kadar anlatmaya çalıştım

hocam ürün hangi üründü öğrenebilirmiyim ? Marka model

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoleStar83 -- 6 Kasım 2015; 14:07:02 >
  • Aynen firmaya giden arkadaş olursa lütfen bilgilendirsin imkanı olan varsa da lütfen bir gidip kontrol etsin.
  • Ürünü bugün iptal ettim. 26 Ekimde almıştım. Banka şubesine gittim herhangi bir dilekçemiz vs. yok siz çağrı merkezini arayın denildi. Çağrı merkezi de firma 7-10 gün içinde iade işlemi yapar, hesabınıza geçer eğer geçmeze şubeye harcama itiraz dilekçesi yazın o da 45 gün sürebilir denildi. Ben de 2100 TL'ye i5'li modelini almayı düşünüyordum sadecenotebook'dan. Bana çok yakın elden teslim almayı düşünüyorum. İşin kötü yanı 4000 TL birden çıkacak ama sadece notebook taksitle yapıyor Allah'tan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: antares079

Ürünü bugün iptal ettim. 26 Ekimde almıştım. Banka şubesine gittim herhangi bir dilekçemiz vs. yok siz çağrı merkezini arayın denildi. Çağrı merkezi de firma 7-10 gün içinde iade işlemi yapar, hesabınıza geçer eğer geçmeze şubeye harcama itiraz dilekçesi yazın o da 45 gün sürebilir denildi. Ben de 2100 TL'ye i5'li modelini almayı düşünüyordum sadecenotebook'dan. Bana çok yakın elden teslim almayı düşünüyorum. İşin kötü yanı 4000 TL birden çıkacak ama sadece notebook taksitle yapıyor Allah'tan..

Bende bugün iptal ettim şimdi 10 gün beklemek zorundamıyız. Hangi banka acaba benmki iş bankası farkedermi acaba. Çünkü öncelikli sorun karogun gelmemesi belirtilen sürede sonraki para iadesi alamama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler ekşide birisi gidip bakmış ümraniyeye dükkan kapalıymış iş iyice sıkıntı çıktı ayrıca bankaya itiraz dilekçesi yazsak da adamlar hesabı kapatıp giderse geri alma gibi durum olcağını sanmıyorum

• pennyroyaltea kullanıcısına yanıt
    Pc sipariş ettim daha sonra onu iptal edip baska model sipariş ettim aradaki 350₺ lik farkı 15 gündür bekliyorum hala iade edilmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

quote:

Orijinalden alıntı: antares079

Ürünü bugün iptal ettim. 26 Ekimde almıştım. Banka şubesine gittim herhangi bir dilekçemiz vs. yok siz çağrı merkezini arayın denildi. Çağrı merkezi de firma 7-10 gün içinde iade işlemi yapar, hesabınıza geçer eğer geçmeze şubeye harcama itiraz dilekçesi yazın o da 45 gün sürebilir denildi. Ben de 2100 TL'ye i5'li modelini almayı düşünüyordum sadecenotebook'dan. Bana çok yakın elden teslim almayı düşünüyorum. İşin kötü yanı 4000 TL birden çıkacak ama sadece notebook taksitle yapıyor Allah'tan..

Bende bugün iptal ettim şimdi 10 gün beklemek zorundamıyız. Hangi banka acaba benmki iş bankası farkedermi acaba. Çünkü öncelikli sorun karogun gelmemesi belirtilen sürede sonraki para iadesi alamama

Benim ki vakıfbank.. Ben şimdi aldım sadecenotebook.dan aşağıdaki modeli. Ofislerinden elden teslim alacağım bugün. 3+6 taksit aldım peşin fiyatına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antares079 -- 30 Ekim 2015; 12:37:54 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoleStar83 -- 6 Kasım 2015; 14:08:40 >
  • antares079 kullanıcısına yanıt
    Usta link verip durma surda baslatma reklamına

• yok artık düşürsen bile telefonları açmıyorlar önceden norma bilgisayar a hoşgeldiniz filan derdi az önce düşürdüm hattı çalıyor sadece ama bakan yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E71C9E8E7 -- 30 Ekim 2015; 12:33:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anoniimm

Usta link verip durma surda baslatma reklamına

ne reklamından bahsediyorsun.. dikkat et konuştuğuna..

Sipariş dekontumu da göndereyim.. Bak eski yazılarıma pc depodan aldım diye de gönderdim.. Kim nereden alıyorsa alsın.. Her link veren reklamcı sanki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antares079 -- 30 Ekim 2015; 12:39:10 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoleStar83 -- 6 Kasım 2015; 14:08:00 >
  • Adamlar da para da gitti gram umudum yok artık

• Bugün avukat arkadaşım gitti. Maşallah bugünde tatil yapıyorlarmış. Kapalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Akhdar

Bugün avukat arkadaşım gitti. Maşallah bugünde tatil yapıyorlarmış. Kapalı.

Hay maşallah millet kıvranıyor bunlar tatil yapıyor ama bizlerede iyi oluyor şimdi indirseler fiyatları bi bu kadar daha kişi alışveriş yapar siteden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Squirrel-

quote:

Hay maşallah millet kıvranıyor bunlar tatil yapıyor ama bizlerede iyi oluyor şimdi indirseler fiyatları bi bu kadar daha kişi alışveriş yapar siteden.

Kredi kartı itirazını ayın 23ünde doldurdum ama bu kadar ticari ahlaksızlık beklemiyordum adamlardan. Gerçi ayın 13 ünde sipariş veren arkadaşımın siparişi kargoya verilmiş gelince ne gönderdiklerine bakacağız ama salatalık çıkmaz umarım :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Squirrel-

quote:

Kredi kartı itirazını ayın 23ünde doldurdum ama bu kadar ticari ahlaksızlık beklemiyordum adamlardan. Gerçi ayın 13 ünde sipariş veren arkadaşımın siparişi kargoya verilmiş gelince ne gönderdiklerine bakacağız ama salatalık çıkmaz umarım :D

Hocam ne çıkarsa çıksın bekliyoruz :D bura da belirtin ki bize de ne çıkacağını bilelim :D

• UPS salı cuma geliyor bizim ilçeye. Muhtemelen salı öğleden sonra yeniden foruma yazarım. Ama hislerim beni yanıltmıyorsa bu adamlar siparişleri verecek ama iyice sallayacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.