Şimdi Ara

PCDEPO/Norma Bilgisayar -SON DURUM- Yapılması Gerekenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
47
Favori
215.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nasıl iştir ya 14 ünde sipariş ettim hayla elime geçmedi.Bu pc depodan ürün almayın aldırmayın.Arkadaş 4 ay nedir ya seneye anca gelecek bilgisayar nasıl iştir ya canıma tak etti yeminle.Müşteri hizmetlerini arıyorum cevap yok.40 yılın başında vir Laptop alacaktım içine ettiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle herkese iyi günler ürünün teslim süresi 5 ay gibi bir süre oldu. lan şaka şaka hesap sahtedir bende sizin gibi mağdurlardan biriyim kimsenin bukadar inanacağını beklemiyordum bu kadar çok düşündünüz beyinleriniz yandı şakayı bitirmenin zamanı geldi. Alana kadar durmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pcdepo-Destek -- 29 Ekim 2015; 15:28:59 >
  • Pcdepo-Destek P kullanıcısına yanıt
    Fikir guzel ama kendine bu kadar saydirmasaydin keske

Ulan herkes de inandı sanki sana işsiz, kaybol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyametgibi -- 29 Ekim 2015; 15:44:15 >
  • Ya beyler kusura bakmayın ama safsınız.Hesabın sahte oldugunu dun soyledım zaten :D Hayır adamlar telefonu kaldırıp senle konusmaya bile aciz bunlar mı gecenın 12sinde hesap acıp sana bilgilendirme yapcak hahahahhaha :D trajikomik
  • Sipariş durumunu soranlar var hala bi gelişme yok zaten bugun bişey olmaz beyefendiler tatilde keyif suruyo.Yarın bi gelişme olur diye dusunuyorum.Ve son olarak artık 15 gundur nasıl sinirlenip dusunduysem ruyama girdi Bilgisayarın kutusu ve ici acılmıs vidalar hasar gormus olarak geliyodu
    Oğlum yaşın kaç ya

• Allu AKRacing kullanıcısına yanıt
    Ulan ne adamsin takma bu kadar kafaya hersey olacagina varir arariz hakkimizi

• Ben yarın gitmeyi planlıyorum. Ters bir durumda polis ile irtibata geçip tutanak vs. işlere zaman kalsın diye. Önerisi veya iletisi olanlar mesaj atsınlar. İtina ile iletirim. Akşam özel dersten sonra gelip burada ayrıntılarını da paylaşırım. Hatta "ben de gidicem hacı beraber gidelim" diyen dh ci arkadaşlar da özelden ulaşabilir.
    Birlikten kuvvet doğar...

• Fotojenik Elma F kullanıcısına yanıt
    Takipteyim hocam

Yarın siz giderseniz hepinize bilgisayarları elden teslim edecekler bundan az çok eminim ama bizleri de bilgilendirirseniz seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fotojenik Elma

Ben yarın gitmeyi planlıyorum. Ters bir durumda polis ile irtibata geçip tutanak vs. işlere zaman kalsın diye. Önerisi veya iletisi olanlar mesaj atsınlar. İtina ile iletirim. Akşam özel dersten sonra gelip burada ayrıntılarını da paylaşırım. Hatta "ben de gidicem hacı beraber gidelim" diyen dh ci arkadaşlar da özelden ulaşabilir.
    Birlikten kuvvet doğar...

Hacı bizim bilgisayarları gondermezlerse 3 vakte kadar bascaz orayı :) saka bi yanada özel mesaj atayım ben sana hocam smdı
  • smhyldz41 kullanıcısına yanıt
    ya takmaktan degil napabilcekler zaten.nasıl sinir ettilerse valla gördüm yani :D
  • burdan alışveriş yapanlar genelde notebook alıyor herhalde. 14 gün önce kablosuz bir mouse almak için sipariş vereyim dedim hala bekliyoruz. telefonu açan yok, bir mesaj atayım dedim, siparişinizle birlikte notebook çantanız hediye gönderilecektir diye otomatik bir mesaj gelmiş. bu gelen cevapla güven falan kalmadı. müşteri memnuniyetine gereken önemi vermedikleri sürece yüksek meblağlar ödeyerek ürün alınabilecek bir site değil.
  • YilmazHosting kullanıcısına yanıt
    Beyinsizler bide şubemizden teslim alabilirsiniz yazmışlar sitelerinde bir yoruma, demek onuda sallıyolarmış
  • Bunlar o asus xx171d ile ilgili bi firildak ceviriyolar ama anlamadim

• Benim zaten oyunla işim olmadığından sırf uygun fiyat diye; asus k555ln xo398d modelini almıştım. Yarın gitme amacım da sadece bilgi almak ve yasal yollara başvurmak söz konusu olursa bu hakkımı da kullanacağımı alenen iletmek. Kaldı ki hala çalışan bir grup olduğunu görmeyi çok istiyorum. Boş bir bina ile karşılaşma olasılığı bile belirdi o kadar olaydan sonra.

Bu arada adamlar hakikaten 2 gün orayı hiç açmamışlar. Gidenler var. Bu nasıl bir sorumsuzluk.. o kadar adam bekliyor ve harıl harıl çalışması gereken adamlar kepenk kapatmış. Bu bile insana parasının uçmuş olma ihtimalini düşündürtmeye yeter.

Takiptetlyiz hocam umarim muhattap olacak birilerini bulur ve tatmin edici bir cevap alirsin merakla bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fotojenik Elma

Benim zaten oyunla işim olmadığından sırf uygun fiyat diye; asus k555ln xo398d modelini almıştım. Yarın gitme amacım da sadece bilgi almak ve yasal yollara başvurmak söz konusu olursa bu hakkımı da kullanacağımı alenen iletmek. Kaldı ki hala çalışan bir grup olduğunu görmeyi çok istiyorum. Boş bir bina ile karşılaşma olasılığı bile belirdi o kadar olaydan sonra.

Bu arada adamlar hakikaten 2 gün orayı hiç açmamışlar. Gidenler var. Bu nasıl bir sorumsuzluk.. o kadar adam bekliyor ve harıl harıl çalışması gereken adamlar kepenk kapatmış. Bu bile insana parasının uçmuş olma ihtimalini düşündürtmeye yeter.

Bende o ürünü aldım önce arayacağım ellerinde varmı tokmu duruma göre gidicem bende. Dertleri ney bi öğrenebilsek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ayın 15 de ürünü sipariş verdim ertesi iş günü ürün stoklarda var mı teyidi için telefon ile aradım var dediler bana stok sıkıntısı yok bu üründe dediler 5- 6 iş gününde gönderecekleri söylediler.
    6 iş günü doluktan sonra aradım ürün stoklarda sıkıntı olduğundan dolayı ürünü 3 iş günü sonra anca gönderebilecekleri söylediler bana tamam dedik sıkıntı olmuş olabilir dedik beklemeye devam büyük bir sabırla.

derken 3 iş günü doldu sabrın sonu selamettir diyerek tekrar pcdepo yu aradım saat 10:00 da aramaya başladım saat 17.00 da işi sonlandırmış oldum çok yoğun telefon trafiği yaşadım çünkü çok arayan var sürekli arka arkaya aramanız lazım düşürmek için.
    saat sabah 10.00 da aradım .... bey ile görüşecem durun bağlıyım diyor 30 sn bekledikten sonra şuan meşgul telefon ile konuşuyor diye cvp verdi halbuse 3-5 mt dibindeki masada oturuyor neyse 15dk sonra arayın dediler eyvallah tamam dedim kapadım 15dk sonra aramaya başlıyorsun 1 saat süürüyor düşürmeniz telefonu .
    2. görüşmem de ... sipariş numarama bakabilirmisiniz dedim bakayım 1 sn dedi bu ürün hasarlı görünüyor pc den baktığımda dedi o yüzden tedarik edemiyoruz beyfendi dedi of of of kafamdan sicak sular dökülüyor harbiden yaptığğınız etik mi dedim 12 gün bekledim ve tedarik edemeyeceğini söylüyorsunuz bana bu adil değil dedim.
    para iadesi alacam yarın paramı yatırın dediğimde 7 ila 10 iş gününden bahsediliyor bana yani resmen paranıza gasp ediyolar. hakkımı kanunlar çerçevesinde arayacağım 2 satır dilekce vererk bu işi hallederim dedim.
    size isterseniz farklı ürün verelim dediler mesala şu şu ürün var dedi olmaz dedim benim seçtiğim pc den daha altı olmasın gerekirse para takviyesi yapabilirim bana tavsiye ettiği modelleri beğenmeyerek siteden olan ürünleri gönderebilrmisiniz dediğimde tamam dediler göndeiriz dedim yanlız size ulaşşmanın yolu yok dedim hep meşgul bana dedim farklı numara verin ..... nuarayı verdi kapadık telefonu .

siteden baktığım ürünler bitmiş stokda yok gözüküyor bir kaçtane var fakat onlarda çok yüksek fiyatları anladımki ben buradan ürün alamayacağım tekrar başladım aramaya tam iki kere arayıp düşürmem rağmen telefonu bir türlü görüşmek istediğim kşiyle görüşemedim en sonunda size ... ürünü verelim tam kafamı okşamadı dedim ben kapadıyım telefonu bir düşüneyim ama ben kapadığım zaman sizinle konuşamayız düşürmek çok zor meşgul hat sürekli tamam sizi ben 15 dk sonra ararız olur mu diye sordular tamam dedik kaapdık telefonu. neyse tekrar aradılar beni ben olmaz dedim başka bi ürün önerin bana bir sorayım dedi telefonu bekletmeye aldı olmaz başka ürün yok şuan tamam dedim artık yapacak bişey kalmadı gönderin dedim hemen ürünü kargoya verdiler ertesi günü ürünü ups kargodan teslim aldım. 28/10/2015

ilk sipariş verdiğim üründe piyasa fiyatından 1.000TL düşük almıştım bana gelen ürün ise piyasa fiyatından 400TL düşük almış oldum ve kurtuldum şükür.
    ürünün kutusu açılmış olduğunu fark ettim sanırım kontrol amaçlı açılmış cihaz çalışıyor mu çalışmıyor mu diye sanırım.

ürünü almak isteyenlere bilgi amaçlı olsun diye yazdım. tamamen abartısız elimden geldiği kadar anlatmaya çalıştım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.