Şimdi Ara

PCDEPO/Norma Bilgisayar -SON DURUM- Yapılması Gerekenler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
47
Favori
215.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya abi gidin baska yerde övun su firmayı lutfen bak milletin zaten canı burnunda bide burdakilere laf etmeyin.Yalan mı soyluyoruz biz.Herkesin agzında bi 2 gunde geldi lafı var.Gidin onu yukarda muhendislik okuyupta bilgisayarsızlıktan magdur olan adama anlatın bakıyım.Kendim Bilgisayar Muhendislgndeym bilgisayarsız kaldım bunların yuzunden yarım ayı gecti bak daha bugun pazartesi gununu beklemesi var 3 gunde ordan gitcek 20 gun olcak.Her firmada olur böyle seyler falan hikaye o zaman kmse bana 5 gun icinde gelcek demyicek yazmıcaksın oraya 5 gun diye. 20 gunde yurt dısından arkadas ayagıyla alıp satan amatorler bile gönderir bilgisayarı.İstediginz kadar övun bu insanlar bidaha almayacak övdugunuz AMATÖR siteden.AMATOR bile degilsinz AMATÖRRRRR.
  • 14/10/2015 tarihli 61040 siparis numarali asus x550jx xx171d model.

Urun hala elime ulasmadi Kargoya bile verilmedi.

Siparis durumu: Hazirlaniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRTaLSouL -- 30 Ekim 2015; 20:30:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 ekimde sipariş verdim sipariş no 61772. Ayrıca 2 Kasım Pazartesinden itibaren siparişleri kargoya verilen olursa lütfen buraya yazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenji99 -- 30 Ekim 2015; 20:24:07 >
  • Bayılıyorlar insanların paraşarını kullanmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Ben 23 ekimde almıştım 65280

22 ekim, 65224

• quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

14/10/2015 tarihli 61040 siparis numarali asus x550jx xx171d model.

Ekleyebilirsin...

gelenleri ekliyor seninki geldiyse hangi tarihte geldi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Squirrel-

quote:

Ekleyebilirsin...

Onceki yorumlari okumadim kusura bakmayin.

Benin ki gelmedi daha. Guya sali gunu soz vermislerdi kesin kargoda diye. Isterseniz mailin SS ni atayim.

• bugün ofisin kapalı olduğu falan söyleniyordu başlıkta ama şöyle bir şey var; gün içinde birkaç kez aradım, hepsinde meşgul çaldı. az önce de yine meşgul çalıp çalmayacağını merak edip aradım, meşgul değildi. mesai yaptılar mı bilemiyorum tabii.
  • arkadaşlar vallahi bu iflas konusu benim yaptım yorumla başladı böyle bir şey yok ben şakasına yaptım onu herkesten özür diliyorum aynı açıklamayı yine yapmıştım ama okumayanlar var sanırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Squirrel-

quote:

Ekleyebilirsin...

Onceki yorumlari okumadim kusura bakmayin.

Benin ki gelmedi daha. Guya sali gunu soz vermislerdi kesin kargoda diye. Isterseniz mailin SS ni atayim.

Kardeş bi zahmet SS atar mısın? Bana gelen maille karşılaştırayım.

• 22 ekim sipariş no 65263. İ7 li model x171d. Havale ile almıştım hazırlanıyor yazıyor o sureden beri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pcdepo-Destek

arkadaşlar vallahi bu iflas konusu benim yaptım yorumla başladı böyle bir şey yok ben şakasına yaptım onu herkesten özür diliyorum aynı açıklamayı yine yapmıştım ama okumayanlar var sanırım.

Kardeş bende dahil milletin canı burnuna gelmiş ne yapacaklarını düşünüyor kara kara senin yaptığına bak. Bence bayağı saydırdılar. Şaka yapılacak yer ve zaman değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pcdepo-Destek

arkadaşlar vallahi bu iflas konusu benim yaptım yorumla başladı böyle bir şey yok ben şakasına yaptım onu herkesten özür diliyorum aynı açıklamayı yine yapmıştım ama okumayanlar var sanırım.

Buyuk vebal altina girdiniz. Sizin konunuzdan ve yazilarinizdan etkilenip, ciddiye alanlar siparislerini iptal edenlerin haklari ne olacak?

Zaten milletin cani burnunda patlayacak yer ariyor. Cok ciddi bir is altina girdiniz. Pcdepo acisindansa o kadar iptalin zararini siz mi karsilayacaksiniz?

• 26/10/2015 tarihli 67348 siparis numarali asus x550jx xx171d model --
    Durumu: Hazırlanıyor

14/10/2015 tarihli 60288 siparis numarali asus x550jk xx099d model --
    Durumu: Hazırlanıyor--İki gün önce aradık pazartesi kargolanır dendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salihkaplan -- 30 Ekim 2015; 20:51:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihkaplan

26/10/2015 tarihli 67348 siparis numarali asus x550jx xx171d model -- Durumu: Hazırlanıyor

Sipariş no belirtenler konu sahibini de haberdar etseler iyi olur kanımca

• 13.10.2015 61105 bekliyor
  • Evet arkadaslar konu kirliligi olmamasi icin bu bilgileri buradan paylasacagim. Ticari sicil gazetesinden sorgulama yaptigimda norma bilgisayari ayin 28'nde son ilaninda ortaklar arasi devir islemi gerceklesmis bazi arkadaslar 28'nde iflas bayragini cekti 2 tane dist. Cek yazdi vs bilgileri iflas olarak yorumlamislar . 28'ndeki yasanan olayi aciklayan resimleri ekliyorum buyrun...

https://drive.google.com/folderview?id=0B926cQizA1RPUkhBcHZkREhkdW8&usp=sharing
    Mobilden bu kadar k.bakmayin, hayirlisi bakalim yeni ilanlari takip eder iflas gibi bir durum olup olmadigini ogrenebiliriz...

Kisaca suan resmiyette iflas vb bir durum yok iciniz rahat olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhyldz41 -- 30 Ekim 2015; 21:45:01 >

• Yalnız bu pcdepo iddiasını ortaya atan kişilerden biri aga1967 nickli biri. Adam bugün foruma üye olmuş, 4 saat önce en son mesajını atmıştı, profile girip takip ediyordum ara ara girip hiç yorum yapmadan çıkıyordu, şimdi baktım profilide kapatmış. Enteresan şeyler oluyor yalnız. Bir diğer kişi daha vardı o da bugün üye olmuştu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet. Bugün bağcılar dan çıktım. 4 vesayet yol gittim. Ofis kapalıydı. Yukarıda yazan arkadaşların da dediği gibi 11-14.30 arası yokuz diye bir not vardı. Ben gittiğimde saat 3ü biraz geçiyordu. Bu aşamada bu konu altında şaka veya espri yapanlara beddua edeceğim en sonunda bunu da söyleyerek anlatayım

1.si söz gelimi firma nakit sıkışıklığı yaşıyorsa gün başına aldığı yaklaşık 1,5milyon lira ile 1 haftada bunu çok rahat halletmiş olmalıydı. Bu durumda telefonları açar tedarik sıkıntısı yaşıyoruz der, sitesinden ilan verir, facebook adresini kapatmazdı.

2. Bu firma güvenilir olmasını bir koz gibi kullanmış ve indirimli fiyattan piyasayı (ben de dahil) iyice sömürmüş olabilir. Bu durumda "ama o zaman neden sonradan diyatları yükselttiler" demek de mantıklı değil, hedeflediği rakamı toplayıp paçayı kaptırmadan ince ince hesap yapılmış olabilir. 4 günlük taril insanları beklemeye mahkum edip kirişi kırmak için muazzam bir zamanlama.

3. Kadıköyde bilgisayarcılar çarşısında da dükkanların bir kısmı kapalıydı. İyimser düşünmeniz için bir neden olabilir. Yine de dediğim gibi adamların hepsi izinde bile olsa kesinlikle siteye bir açıklama yapmalıydılar.

4.sü banka; gittim ödemeye itiraz dilekçesi doldurdum. Ancak banka bana geri alabileceğimin güvencesi veremedi. Garanti Bankası mesafeli sözleşmeler için hiç bir yaptırımının olmadığını söyledi. Kaldı ki aradan aylar geçmedi. Daha 18 ekim pazqr akşamı yaptığım ödeme için bile kendi isteğimle yaptığım için belki paramı geri alamayacağımı söylediler. Müşteri hizmetleri de aynı cevabı verdi.

Ben ensemi kararttım. Ürün sıkışıklığı olsa ve her gün 300 400 sipariş çıkartsalar inanın 1 ay da bekleyebilirdim. Ama adamlardan haber alabilen bile yok. Saf olmayın. Hakkınızı arayın. 300 daha bulur normal siteden yine satın alabilirsiniz veya teknoloji mağzasından.

Dip Not: pcdepo battı diyenlere aldanmadım. Kendi izlenimlerimi paylaştım. Paramı alır almaz 500 daha koyup bir de üstüne sigortalı alacağım. O kadar sinir ettiler. 1 lira bile kar etmesinler benden, ben 500 lira daha fazla vermeye rağzıyım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fotojenik Elma -- 30 Ekim 2015; 21:18:18 >

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Yok eski uyelerdende vardi iflas ettigini idda eden iflas konusunu acan arkadas banlandi zaten...

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.