Şimdi Ara

Pcdepo Hakkında ACİL Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar pcdepo.com dan bir ürün almak istiyorum fakat dün baktığım fiyattan yaklaşık 110tl artmış ürünün fiyatı acaba bunun nedeni ne olabilir almak için biraz daha beklesemde fiyat düşer mi? Daha önce alışveriş yapan yada bilgisi olan arkadaşlar yorum bekliyorum çünkü bugün alabilirim.

• dolar kuru değişmiştir
  • ama dolar kuru 0.04 artmış düne göre 110tl çok değil mi ya alacağım ürün 2000$
  • kafalarına göre talep olursa fiyata geçiriyorlar
  • ya tavsiyeniz nedir alsam mı ama yinede 110 tl az para değil üstüneaz dahaekleriyi bir kulaklık alırdım.Ama şimdi stokdaki ürün biterse :S
  • haftasonu kampanya yapmışlardır yine cumartesi yada pazarı bekle bence
  • arada vatan computerede bak kampanyalara haftasonu özel indirimle 2000 tl laptopu 1500 aldım.
  • Vatan'a ara ara bakıyorum. Fakat bilgisayarın dolar fiyatı değişmemiş :S o zaman kurdan dolayımı değişmiş :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: MattHew42

Vatan'a ara ara bakıyorum. Fakat bilgisayarın dolar fiyatı değişmemiş :S o zaman kurdan dolayımı değişmiş :S

pcdepo fiyatlarla sık sık oynuyor bir artar bir azalır sık sık bakın gün içinde bile değişiyor eski fiyatına geldiği zaman alırsınız
  • peki teşekkür ederim içim ferahladı :D ama şimdide ya gittikçe yükselirde tekrar düşmezse :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MattHew42

peki teşekkür ederim içim ferahladı :D ama şimdide ya gittikçe yükselirde tekrar düşmezse :D

Borsa gibi işte riskl :D Asla bilemezsin
  • yandık o zaman dolar bugün hep arttı :S
  • Arkadaşlar tamam dolar kuru diyoruz da dolar son hafta içinde en düşük günü bugündü. takip edebilrsiniz.http://kur.doviz.com/serbest-piyasa/amerikan-dolari
    Fakat saat 14 gibi dolar fiyatı 1,787 idi. şimdi 1,788. yani 0,001 oynama oldu dolarda. Ama pcdepo.com' dan bir ürün inceliyorum. 14 gibi fiyatı 1,398 di havale ile. ancak şimdi 1,459.02 TL yani 0,001 $ lık fark 60 lira mı yapıyor yani anlayamıyorum bu fiyat farkını. Sizde takip ederseniz herhangi bir sabit ürünü bu farkı göreceksiniz.
    Eğer ben 14 gibi sipariş verseydim ve sipariş şimdi işleme alınırsa 1,459 lira ödemek zorunda kalacağım. Sizce de çok saçma değil mi ?
    Tamam piyasaya göre ucuz da bu anlamsız fiyat iniş-çıkışları güvenimi sarsıyor. Yorumlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

• ödemeniz gereken ücret siparişi verdiğiniz andakidir fiyat insede artsada o yüzden bir sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım dediğin gibi olur kardeşim. Bende 1-2 gün içinde dell xps serisinden bir notebook almayı düşünüyorum oradan. aklıma takılan tek sorun bu işte. fiyatın düşmesini bekliyorum. teşekkür ederim yorumun için.
  • walla ben ürünü teslim aldım pcdepoyuda sevdim o fiyat değişmeleri aslında çok oynamıyor sipariş verdikten sonraki fiyatta az buçuk dolar etkiyor diğer günler bazen havale indirimi etkliyor o yüzden
  • bugün bende almayı planladığım laptop ile ilgili teknik detay sordum, sormamdan 20 dk sonra fiyatı 210 TL arttırdılar hemde doların düştüğü bir günde... doğru yoldasın PCDEPO,
    bi daha dönüp bakmam bu siteye
  • sayısal verileri yazdım kardeş. doların düştüğü bir günde jugglor un dediği gibi fiyatın artması çok saçma. Sebebini hala anlamış değilim. bu değerlerin çok olup olmadığı değişir. bana göre 0,001 lik dolar fiyatı oynaması için +60tl çok sana göre normal olabilir.
  • sordum telefonla ısrar ettim , dün dolar kurunu saat 16.00 a kadar 1.73 den hesaplamışlar vatan bilgisayarın casperlar için 1.3 tl olarak hesapladığı gibi, sonrasında normal kura 1.79 e geri çekmişler ay sonu kampanyası yapmışlar oyüzden fiyatlar değişmiş 40 tl
  • teşekkür ederim pasific. gayet makul kabul edilebilir bir açıklama. yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. umarım en yakın zamanda yine 1,73den hesaplarlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.