Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

pc ye virüs bulaştı virüsü buluyorum ama silemiyorum.. acil yadımmm!!!!!

3
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Güvenlik Programları >> pc ye virüs bulaştı virüsü buluyorum ama silemiyorum.. acil yadımmm!!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      22 Mesaj
      19 Aralık 2006 21:55:50 Konu Sahibi
      arkadaşlar pc me virüs bulaştı ama bi türlü silemiyorum.. avast yüklü iken virüs geldi avast da sil dedim sil ama sag alt köşeden devamlı bişiler çıkıo tıklayıncada explorer açılı ve sitelere baglanıo.. burda bi formda arkadaşın teki spy sweeper die bi program sölemiş onu da yükledim ama tam sürüm diil oda 5 tane virüs buluyor ama silmiyor.. nasıl kurtulcam bu virüslerden?????

|
      |
      19 Aralık 2006 22:13:03
      quote:

Orjinalden alıntı: fatkoc58

arkadaşlar pc me virüs bulaştı ama bi türlü silemiyorum.. avast yüklü iken virüs geldi avast da sil dedim sil ama sag alt köşeden devamlı bişiler çıkıo tıklayıncada explorer açılı ve sitelere baglanıo.. burda bi formda arkadaşın teki spy sweeper die bi program sölemiş onu da yükledim ama tam sürüm diil oda 5 tane virüs buluyor ama silmiyor.. nasıl kurtulcam bu virüslerden?????

imzamda ki spyware temizliği yazısını okursanız ve uygularsanız sorununuz çözüleceltir
      |
      |
      19 Aralık 2006 23:28:12 Konu Sahibi
      saolasın arkadaşım bu prog baya işime yaradı.. artık öle explorer açılmıyor..
      |
      |
      19 Aralık 2006 23:40:53
      quote:

Orjinalden alıntı: fatkoc58

saolasın arkadaşım bu prog baya işime yaradı.. artık öle explorer açılmıyor..

rica ederim
      |
      |
üniversite
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.