Şimdi Ara

pc ye virüs bulaştı virüsü buluyorum ama silemiyorum.. acil yadımmm!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pc me virüs bulaştı ama bi türlü silemiyorum.. avast yüklü iken virüs geldi avast da sil dedim sil ama sag alt köşeden devamlı bişiler çıkıo tıklayıncada explorer açılı ve sitelere baglanıo.. burda bi formda arkadaşın teki spy sweeper die bi program sölemiş onu da yükledim ama tam sürüm diil oda 5 tane virüs buluyor ama silmiyor.. nasıl kurtulcam bu virüslerden?????

• quote:

Orjinalden alıntı: fatkoc58

arkadaşlar pc me virüs bulaştı ama bi türlü silemiyorum.. avast yüklü iken virüs geldi avast da sil dedim sil ama sag alt köşeden devamlı bişiler çıkıo tıklayıncada explorer açılı ve sitelere baglanıo.. burda bi formda arkadaşın teki spy sweeper die bi program sölemiş onu da yükledim ama tam sürüm diil oda 5 tane virüs buluyor ama silmiyor.. nasıl kurtulcam bu virüslerden?????

imzamda ki spyware temizliği yazısını okursanız ve uygularsanız sorununuz çözüleceltir
  • saolasın arkadaşım bu prog baya işime yaradı.. artık öle explorer açılmıyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatkoc58

saolasın arkadaşım bu prog baya işime yaradı.. artık öle explorer açılmıyor..

rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.