Şimdi Ara

PC'YE SU DÖKÜLDÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi forumlar bilgisayarına su döküldü ama çok dökülmedi döküldükten sonra hemen ters çevirdim PC yi açtım sıkıntısız açıldı 3 saniye sonra kapandı bir daha açtım artik kapanmiyor normal fakat klavye bozuldu kendi kendisine tuşlara basıyor ve bastigim tuşu algilamiyor ne yapabilirim veya duzelmezse klavye alıp USB klavye kullanarak yazı yazma işlevlerini görmek istiyorum fakat kendi kendine tuşlara bastığı için onuda yapmıyorum sizce ne yapabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sac kurutma makinesi ile kuruttum ama dediğim gibi çok dökülmedi şuanda ters şekilde bekletiyorum eğer olmaz ise tuşların kendi kendine basmasını nasıl durdururum klavye yazmada bile en azından USB klavye alırım öyle isimi görürüm

• lMRlJessy kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    En büyük yaptığınız hata bilgisayarı kullanmaya devam etmek olmuş.
    Şimdi bilgisayarı kullanmayı bırakın ve içini açıp tüm parçaları alkol veya kolonya ile temizleyin lütfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun yapacak bişey kalmamış fazla iyiki klavye ile kurtardınız anakarta kısa devrede yapar onuda kaybedebilirdiniz. Klavyeyi söküp bir müddet öyle kullanmanızı öneririm 3 gün sonra yeniden takın sonuç değişmez ise klavye alamanız gerekicek yadaharici klavye ile devam edersiniz.

Böyle bir anda ters çevirip pil ve adaptörü çıkartıp 1 gün pirinçce yatırmanız gerekmekte o zaman kurtarma şansın olabilirdi.
  • klavyeyi değiştir ona yapacak pek bir şey yok .
  • yilmaz976 kullanıcısına yanıt
    hala kullanmaya devam ediyorum 1 gün kapalı bıraktım yaklaşık 4,5 saattir açık bir sıkıntı olmadı gece bir şey yükleyeceğim sabaha kadar açık kalıcak umarım bir şey olmaz
  • carso kullanıcısına yanıt
    Ters çevirdim kuruttum ama klavye aynı 1 gün beklettim zaten bugün 4,5 saattir açık bir şey yok harici klavye ile devam ediyorum teşekkür ederim .
  • lMRlJessy kullanıcısına yanıt
    Anlamadım değişen bişey mi yok sorun mu kalmadı ?
  • carso kullanıcısına yanıt
    klavye bozuldu sadece
  • Anladım bende kurtardım anladım 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • salla camdan yenisini al
  • Pc 5 senelik ama taş gibi lol filan 45,50 fps 5 tane metin 2 açıyor:D yenisini almaya parada yok ama öneri için sağol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.