Şimdi Ara

pc ye çıkmayan kaliteli oyunlar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
4.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FIFA STREET

büyük kayıp
  • Aynen bir çok insan god of war,gran turismo yüzünden ps3 alıyor. O yüzden çıkarmıyorlar. Ben en çok üzüldüğüm red dead redemption ve midnight club l.a
    PCye Çıkmayacak oyunlar;
    GTA 5
    MGS 5 Phantom Pain
    Destiny
    The Divison
    ps 4 ve xone excleri saymıyorum bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliann34 -- 29 Haziran 2013; 19:19:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi bende bunu neden yaptıklarını anlamıyorum ama bir tahminim var yalnız yanlış anlaşılmasın pc fanboyluğu gibi bir şey değilim.

ben şöyle düşünüyorum bildigimiz gibi bilgisayarda pek çok şey var misal internetten istedigimiz yapmak en basit şey bu yüzden de bence pc her türlü oyun konsollarından daha çekici çünkü konsolda sadece oyun oynarken pc de oyun dahil pek çok şey yapabiliyoruz.

yani burda anlatmak istedigim şey eğer aynı oyunlar pc ye de çıkarsa konsolların bir anlamı kalmıyor.

ama burda bizim yani pc kullanıcılarının suçu ne bunu anlamıyorum çok iyi oyunları neredeyse hiçbir zaman oynayamıyoruz hep ex oluyorlar .

oh be içimi döktüm sonunda

saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxCaPoxX

abi bende bunu neden yaptıklarını anlamıyorum ama bir tahminim var yalnız yanlış anlaşılmasın pc fanboyluğu gibi bir şey değilim.

ben şöyle düşünüyorum bildigimiz gibi bilgisayarda pek çok şey var misal internetten istedigimiz yapmak en basit şey bu yüzden de bence pc her türlü oyun konsollarından daha çekici çünkü konsolda sadece oyun oynarken pc de oyun dahil pek çok şey yapabiliyoruz.

yani burda anlatmak istedigim şey eğer aynı oyunlar pc ye de çıkarsa konsolların bir anlamı kalmıyor.

ama burda bizim yani pc kullanıcılarının suçu ne bunu anlamıyorum çok iyi oyunları neredeyse hiçbir zaman oynayamıyoruz hep ex oluyorlar .

saygılarımla

Şöyleki oyun yapımcıları exc oyun yapmayı tercih eder çünkü pcde genelde korsan kullanılıyor ve bu da para etmiyor ayrıca bana görevde pc almak saçma çünkü iyi bir grafik istiyorsan yaklaşık 2000 tl vermen gerekebilir öle yapsan bile 2 yılda bir update gerekecek şimdi oyun yüklemeye çalışsan yok patchi yok cracki uğraş konsolda cdyi tak oyna dev ekranda rahat rahat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

abi bende bunu neden yaptıklarını anlamıyorum ama bir tahminim var yalnız yanlış anlaşılmasın pc fanboyluğu gibi bir şey değilim.

saygılarımla

Tahminin yanlış. Sony ve Microsoft geliştiricilere para veriyor kendi platformlarına oyun yapmaları için. O parayı görüncede unutuyorlar tabi pcyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: İnci6

quote:

saygılarımla

Şöyleki oyun yapımcıları exc oyun yapmayı tercih eder çünkü pcde genelde korsan kullanılıyor ve bu da para etmiyor ayrıca bana görevde pc almak saçma çünkü iyi bir grafik istiyorsan yaklaşık 2000 tl vermen gerekebilir öle yapsan bile 2 yılda bir update gerekecek şimdi oyun yüklemeye çalışsan yok patchi yok cracki uğraş konsolda cdyi tak oyna dev ekranda rahat rahat

Konsol fanboy detected.

1- PC'de korsan falan kalmadı artık. Üstte dediğim gibi sony ve micro yüzünden.
    2- İyi bir PC için 2000 tl vermen ve 2 yılda bi update etmen gerekmez. Ayrıca konsol oyun fiyatları pc oyun fiyatlarından kat kat pahalı. Yani hesaplarsak konsol daha pahalıya gelir.
    3- Korsan konsolda daha sıkıntı. Ayrıca orjinal alınca o sorunların hiçbiri olmuyor.
    4- PC'yi televizyona bağlayabilirsin, oynarsın dev ekranda rahat rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Undercover Man

quote:

Orijinalden alıntı: İnci6

quote:

saygılarımla

Konsol fanboy detected.

1- PC'de korsan falan kalmadı artık. Üstte dediğim gibi sony ve micro yüzünden.
    2- İyi bir PC için 2000 tl vermen ve 2 yılda bi update etmen gerekmez. Ayrıca konsol oyun fiyatları pc oyun fiyatlarından kat kat pahalı. Yani hesaplarsak konsol daha pahalıya gelir.
    3- Korsan konsolda daha sıkıntı. Ayrıca orjinal alınca o sorunların hiçbiri olmuyor.
    4- PC'yi televizyona bağlayabilirsin, oynarsın dev ekranda rahat rahat.

1-pcde korsan devam ediyor her ne kadar steam orijinallik için büyük bir etken olsada multiplatform oyunların satış miktarına bakarsak sonuç çok net ortada
    2-bahsettiğim 2000 tl ve upgrade işi üst düzey grafik istiyorsan gerekli yoksa değil
    3-bu dediğin katılıyorum orijinal aldın mı hiçbir sıkıntı olmuyor
    4- o kasayı taşımak bazen sıkıntı olabiliyor

• Olabilir pc de korsan yüzünden konsollara uğraşıyorlar firmalar ve pc yi unutuyorlar. O yüzden sony ve microsoft firmlara para veriyorlar ex oyunları yapması için yani gözlerini paraya çevirince direk pc yi siliyor kafadan yani unutuyor.

• god of war

• Red dead redemption yilin oyunu secilmisti pc yede ciksa yine sahte kullanan olacakti ama yinede alanda olacakti kesinlikle

• last of us , uncharted , red dead redemption ,

şimdilik aklıma gelen bunlar
  • Sphon filter miydi neydi tam yazamadim ismini bu oyunu ps2 de oynuyordum acayip zevkli bi oyundu pc icin bi ara aradim ama bulamadim tabiki bu dedigim oyun o zaman ki oynadigim zamana gore superdi belki simdi oynasam bu grafikler ne yav diyebilirim ama o zamanlar super zevkliydi

• İşin özü şu:

- Sadece Pcde degıl konsolarda da korsan yollardan oyunu edınıp oynayan bır cok kısı var.
    - Xbox360 ban yememek ıcın orjınal kullanan yada hak yememek ıcın orjınal alan bır cok ınsan var.
    - Pcde korsan kullalan fazla olsada orjınal oyun alan bır cok kısı var. Pc kullanım amacı cok daha ıslevsel oldugu ıcın (sadece oyun degıl) kullanıcı sayısı fazla olunca ıstatıstıge vuruldugu zaman korsan oranı bır haylı yuksek gozukuyor.
    - Exc oyunlar bır konsolun canıdır. O yuzden dıger platformlara kolay kolay cıkmaz. Helekı Sony hayatta kendı platformu dısında baska bır platformda asla oyunu cıkartmaz.
    - Mıcrosft bu yonden daha esnek. Sonucta ısletım sıstemlerı olarak Wındows kullanıyoruz. Onunda cakallıgı dırectx 10 - 11 Xp desteklemıyor dıyıp mıllete yenı ısletım sıstemı almaya zorladı. Bu sene ıcınde de dırectx 11,2 wın8 ozel cıkartıp wın7 nın fısını cekmeye calısacak.
    Kısacası her oyunu oynamaya kalkıssak kendımızı tuketım cılgınlıgı ıcınde buluruz.

Benım konsolda oynadıgım ve keske pcye de cıksa dedıgım oyun serılerı:
    RDR
    Fight night Raund serısı
    Gear of war 2den sonrası (1 cıktı cunku)
    Forza
    Fıfa street serısı
    Dusununce Xbox exc olarak Gear of war, forza, halo dısında oyun aklıma gelmıyor. Forza tarzı oyun pcde var. Halo gorecelı. Sevenı kadar sevmeyenıde coktur. Bırde arada EA gıbı konsol sattırma yalakası sırketler var. Ozellıkle pcye cıkartmadıgı spor oyunları guzel oluyor Bırde Rockstar sırketı var. Keske her oyununu konsollarla bırlıkte pcyede cıkartsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 30 Haziran 2013; 1:48:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ploff

İşin özü şu:

- Sadece Pcde degıl konsolarda da korsan yollardan oyunu edınıp oynayan bır cok kısı var.
    - Xbox360 ban yememek ıcın orjınal kullanan yada hak yememek ıcın orjınal alan bır cok ınsan var.
    - Pcde korsan kullalan fazla olsada orjınal oyun alan bır cok kısı var. Pc kullanım amacı cok daha ıslevsel oldugu ıcın (sadece oyun degıl) kullanıcı sayısı fazla olunca ıstatıstıge vuruldugu zaman korsan oranı bır haylı yuksek gozukuyor.
    - Exc oyunlar bır konsolun canıdır. O yuzden dıger platformlara kolay kolay cıkmaz. Helekı Sony hayatta kendı platformu dısında baska bır platformda asla oyunu cıkartmaz.
    - Mıcrosft bu yonden daha esnek. Sonucta ısletım sıstemlerı olarak Wındows kullanıyoruz. Onunda cakallıgı dırectx 10 - 11 Xp desteklemıyor dıyıp mıllete yenı ısletım sıstemı almaya zorladı. Bu sene ıcınde de dırectx 11,2 wın8 ozel cıkartıp wın7 nın fısını cekmeye calısacak.
    Kısacası her oyunu oynamaya kalkıssak kendımızı tuketım cılgınlıgı ıcınde buluruz.

RDR
    Fight night Raund serısı
    Forza
    Fıfa street serısı
    Dusununce Xbox exc olarak Gear of war, forza, halo dısında oyun aklıma gelmıyor. Forza tarzı oyun pcde var. Halo gorecelı. Sevenı kadar sevmeyenıde coktur. Bırde arada EA gıbı konsol sattırma yalakası sırketler var. Ozellıkle pcye cıkartmadıgı spor oyunları guzel oluyor Bırde Rockstar sırketı var. Keske her oyununu konsollarla bırlıkte pcyede cıkartsa.

+1

• Fable 2
    Diddy Kong Racing ( Dalga gecebilirsiniz ama nintendo 64 varken sabah aksam bunu oynardim )
    Legend of Zelda
    Uncharted
    ve tabi ki God of War
  • Halo Serisi
  • God Of War
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

İşin özü şu:

RDR
    Fight night Raund serısı
    Forza
    Fıfa street serısı

ps3 hiç çıkmaz demişsin tamam şuan hala bu oyunlar satılıyor mu mesela god ow war satılmıyordur satılsa bile çok azdır daha ne bekliyosun çıkar pcye bak ozaman nasıl yeniden satıyor pcdede büyük alımlar olur tamam korsan alan çok olacak ama alanda en az ps3 orjınal alan kadar olur baya para kazandırır bunu niye düşünmüyorlar oyun şirketleri belli bi süre sonra satmayan oyunlarını yada popülaritesi düşen oyunlarını mutlaka pcyeçıkarmalıı taraftarıyım sonsuza dek sadece bir platformda kalmamalı bu oyun severler için büyük bir işkence çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertoloji -- 30 Haziran 2013; 12:07:38 >

• ninja gaiden serisi gamepad im de var
  • herkesin istediği bi oyun var ve hala oyun şireketleri bu kadar oyuncuya işkence çektirmeye devam ediyorlar evet konsol alabilirim biraz para biriktirirm ama pcden alacağım keyfi bana hiçbir konsol sağlamaz konsoldo oynarım ve biter ama pcde oyunu yaşarım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.