Şimdi Ara

Pc'ye Bulaşan Virüsten Kurtulmak İçin? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kaspersky mükemmel bi virus programı format atarsın sonrada bu programı kurarsın toptan virusten kurtulmuş olursun
  • ben Norton Antivirus 2007 kurmayı düşünüyorumda bilgisayarı çok yavaşlatıyor mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tniaskrad

ben Norton Antivirus 2007 kurmayı düşünüyorumda bilgisayarı çok yavaşlatıyor mu ?

şimdi norton 2004 benim bilgisayarı çok yavaşlatıyordu.Daha sonra kaspersky 6.0 dan bir önceki sürümünü yükledim o tamamen bilgisayarı yavaşlattı.Ancak kaspersky 6.0 ı yükleyince herhangi bir yavaşlama olmadı özetle virüs programlarının yeni sürümleri yavaşlatmayı engelliyor olabilir diyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadrazzam

quote:

Orjinalden alıntı: tniaskrad

ben Norton Antivirus 2007 kurmayı düşünüyorumda bilgisayarı çok yavaşlatıyor mu ?

şimdi norton 2004 benim bilgisayarı çok yavaşlatıyordu.Daha sonra kaspersky 6.0 dan bir önceki sürümünü yükledim o tamamen bilgisayarı yavaşlattı.Ancak kaspersky 6.0 ı yükleyince herhangi bir yavaşlama olmadı özetle virüs programlarının yeni sürümleri yavaşlatmayı engelliyor olabilir diyorum

Norton la ilgili biraz araştırma yaptıktan sonra BitDefender Antivirus Plus v10 denemeye karar verdim..
    Norton daha fazla yavaşlatıyormuş..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.