Şimdi Ara

PC ve tv de ortak görüntü aktarırken aktarım ters oluyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zero fear

monitöre değil hocam daha önce taktığınız yere demek istedim.

1920x1080 bu kadar çıkabiliyor dostum
  • refikilhan kullanıcısına yanıt
    Bana yazılımsal bir sorun gibi geldi ama farklı bir HDMI ile denemekte fayda var hocam. Maalesef başka birşey gelmiyor aklıma..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bana yazılımsal bir sorun gibi geldi ama farklı bir HDMI ile denemekte fayda var hocam. Maalesef başka birşey gelmiyor aklıma..

Bütün gününü bana yardım için geçirdin ve ses sorunumu sen çözdün, herşey için sana çok teşekkürler dostum. Bu şekilde olmasının pc veya tv ye bir zararı olmayacaksa böyle devam edebilirim. Belki windows 10 hatası olabilir, zira tam oturmamış bir sistem.
    Bir zararı olacağını hiç zannetmiyorum hocam.. Aynen öyle güncellemeleri kontrol edin devamlı ve mümkünse farklı bir HDMI ile deneyin.
    Rica ederim..Benim için zevkti.

• quote:

Bir zararı olacağını hiç zannetmiyorum hocam.. Aynen öyle güncellemeleri kontrol edin devamlı ve mümkünse farklı bir HDMI ile deneyin.
    Rica ederim..Benim için zevkti.

Çok Çok teşekkürler dostum,
    Ne demek..

• Hdmı kablosunu ekran kartına mi takiyorsunuz anakartami takiyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

Hdmı kablosunu ekran kartına mi takiyorsunuz anakartami takiyorsunuz?

Yazını günler sonra gördüm, çok ama çok özür dilerim dostum, HDMl kablosunu ekran kartına takıyorum.
    Hocam anakartinizin hdmı özelliği varsa onu denemenizi öneririm tek Aklıma gelen bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: refikilhan

quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

Hdmı kablosunu ekran kartına mi takiyorsunuz anakartami takiyorsunuz?

Yazını günler sonra gördüm, çok ama çok özür dilerim dostum, HDMl kablosunu ekran kartına takıyorum.

Anakartı o özelliği var ve denedim hiç görüntü bile gelmedi dostum.
  • Büyük ihtimalle bu sorunu çözmüşsündür. Fakat bu sorunla karşılaşacak başka arkadaşlar için paylaşmak istedim. Forumun eski bir üyesi olarak kendim de karşılaşıp uğraşarak bulduğum için gecenin bu saatinde görev edindim :) Grafik kartı yazılım ayarlarından kaynaklanıyor sorun. Hdmi veya kablosuz bağlı iken ayarlara girip en boy oranını koru seçeneğini işaretleyerek çözdüm ben sorunu. Resim ektedir. İyi forumlar tekrar herkese. PC ve tv de ortak görüntü aktarırken aktarım ters oluyor

• Kardeş bu çok basit :) Ses olayını halletmen için nvidia ayarlarından "dijital ses ayarı" bölümünden artık hdmi ile mi ya da dvi ile mi bağlantı kuruyorsan oradan seçiyorsun televizyon için ses seçeneceğini...Görüntüye gelince...Masa üstünden görüntü ayarlarına gir ve orada bir kısımda "ekranı genişlet" diyorsun. Ve her iki monitore de görüntü aktarılıyor :) Monitörü kapatırsın kullanmıyorsan.
  • ozgurgokhan kullanıcısına yanıt
    KArdeş niye hortlattın şimdi :D Demek ki çok uğraşmışsın ve yardımcı olmak istiyorsun...Eyvallah ben de yazdım bir şeyler hehe
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.